ANASTAZJA, Tom 8 (część 2) - "Rytuały Miłości", Władimir Megre Powiększ do pełnego rozmiaru

ANASTAZJA, Tom 8 (część 2) - "Rytuały Miłości", Władimir Megre

"Rytuały Miłości" - czyli "Nowa Cywilzacja" cz. 2 to najnowszy tom z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" Wladimira Megre. Obecnie mężczyzna i kobieta nie są w stanie utrzymać razem nawet najbliższych krewnych - swoich dzieci.

Więcej szczegółów

"Rytuały Miłości" - czyli "Nowa Cywilzacja" cz. 2 to najnowszy tom z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" Wladimira Megre.
Obecnie mężczyzna i kobieta nie są w stanie utrzymać razem nawet najbliższych krewnych - swoich dzieci. Ledwie podrosną - starają się opuścić swoich rodziców.
Nie uważacie, że najwyższa pora to zmienić?! Jak zwykle możemy liczyć na niezwykłą mądrość Anastazji, która już podpowiedziała nam tak wiele - jak możemy pchnąć nasze obecne życie na lepsze tory, by żyć w pełnym zdrowiu i miłości, w zgodzie z naturą i całym wszechświatem; jak budować nasze domy, by były zdrowe dla nas; jak hodować rośliny, by zapewnić sobie najdoskonalsze pożywienie.

W najnowszym tomie z cyklu "Dzwoniące cedry Rosji" Anastazja podpowiada, jak pielęgnować Miłość - ten cud, który wydarza się pomiędzy ludzkimi sercami, by trwała wiecznie i była spoiwem łączącym rodziny. Miłość to istota kosmiczna! Na jej energii zbudowany jest cały wszechświat. Bo Bóg stworzył wszechświat z czystej i bezwarunkowej Miłości.

Produkty powiązane