Tom 7 "Energia Życia" Władimir Megre Powiększ do pełnego rozmiaru

Tom 7 "Energia Życia" Władimir Megre

Życie człowieka ! Od czego lub od kogo ono zależy? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, drudzy zbierają resztki z odpadków? Istnieje pogląd, że każdemu już od narodzenia przeznaczony jest jego los.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

30,90 zł

Życie człowieka ! Od czego lub od kogo ono zależy? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, drudzy zbierają resztki z odpadków?
Istnieje pogląd, że każdemu już od narodzenia przeznaczony jest jego los. Jest i drugi pogląd: człowiek to samowystarczające stworzenie, w którym zawarte są wszystkie energie wszechświata.
Ale jest w człowieku jedna energia, przynależna tylko jemu. Ona się nazywa „energią życia”. I jeśli człowiek zrozumie, czym on włada, nauczy się posługiwać nią w pełnym zakresie. Stanie się współwłaścicielem całego wszechświata.
Wiadome jest, że wykorzystujemy tylko kilka procent możliwości naszego umysłu z nielicznymi wyjątkami do około 10%, a gdzie pozostałe 90%?
Kto tym wszystkim manipuluje i dlaczego jest tak mało kochających się rodzin, szczęśliwych dzieci? Gdzie jest czysta żywa woda i powietrze, ziemia rodząca zdrowe produkty, aby człowiek mógł być zdrowym i w pełni świadomym?

Produkty powiązane