Anielska terapia. Uzdrawiające przesłania dotyczące każdego obszaru Twojego życia (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Anielska terapia. Uzdrawiające przesłania dotyczące każdego obszaru Twojego życia (książka)

"Anielska terapia. Uzdrawiające przesłania dotyczące każdego obszaru Twojego życia" Doreen Virtue

Więcej szczegółów

W Anielskiej Terapii Doreen Virtue przekazuje nam kojące wiadomości pochodzące z Królestwa Aniołów, które pomogą Ci poradzić sobie z kłopotliwymi emocjami, takimi jak depresja, znudzenie, zakłopotanie i złość oraz sprawami związanymi z pracą, relacjami, rodzicielstwem i wieloma innymi.

Tak Doreen Virtue pisze o wpływie, jaki na jej pracę jako psychoterapeuty wywarły anioły. „Zaczęłam pomagać moim klientom w słyszeniu ich własnych aniołów. Bardzo szybko odkryłam, że uzdrowicielska moc aniołów przekracza siłę każdej wymyślonej przez człowieka terapii, z jaką kiedykolwiek się zetknęłam. Anioły otrzymały od Boga wspaniałe dary, by dzielić się nimi z nami.

Anioły widzą zwyczajne sytuacje w inny sposób. Ich przesłania pomagają nam uleczyć nasze myśli i wierzenia, przekształcając je w dodający siły i pełen miłości punkt widzenia. Uczą nas, jak używać naszych duchowych zmysłów, by widzieć, słyszeć, czuć i rozpoznawać prawdziwy świat, który góruje nad iluzją światowych problemów.”

O autorce:
Doreen Virtue - znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi.
 

Doskonała książka, która zmienia całe nasze życie, polecana każdemu, kto pragnie bliżej zaprzyjaźnić się ze swoimi aniołami. Prawdziwie natchniona anielską radą, bardzo wspiera i rozwija zarówno duchowo jak i mentalnie, doprowadzając nasze emocje do stanu harmonii i spokoju. Utrzymana jest w energii miłości, którą ślą do nas anioły, wartościowe dzieło - wszystkie wskazówki są praktyczne.

Liczba stron: 266

Produkty powiązane