Karty "Przesłania aniołów" (książka + karty) Powiększ do pełnego rozmiaru

Karty "Przesłania aniołów" (książka + karty)

Karty "Przesłania aniołów" (+książeczka z opisem) Doreen Virtue

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


110,31 zł

Obniżka!

-8%

119,90 zł

Anielska pomoc na co dzień
Anioły są wśród nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę – wystarczy tylko pozwolić im na działanie, a nasze życie będzie bardziej radosne i łatwiejsze. Nawet w najtrudniejszych chwilach nigdy nie jesteśmy osamotnieni, otaczają nas bowiem swą uzdrawiającą opieką niewidzialne istoty czekające tylko na nasze prośby o pomoc. W każdej chwili możemy się do nich zwrócić – nie ważne czy prosimy o opiekę, radę, czy jesteśmy w domu, pracy czy na ważnym spotkaniu.

Poznaj przesłania na każdy dzień roku
Książka ta to zbiór 365 myśli, rozważań i porad na każdy dzień roku. Można je czytać po kolei, strona po stronie, albo otwierać publikację w dowolnym miejscu, wybierając w ten sposób najlepsze przesłanie na dany dzień. Każdy sposób na wybranie sentencji jest dobry, a co najważniejsze – skuteczny. Na każdej stronie zawiera praktyczne wskazówki od aniołów, których poranna lektura może stać się codziennym rytuałem przyjemności. Dzięki niej zostaje wzmocniona więź z aniołami i przekaz do nich kierowany.

Wzmocnij swój przekaz modlitwą
Przesłania opatrzone są myślą lub modlitwą, którą możesz wykorzystać, aby pogłębić kontakt z aniołami. Wypowiadaj je w myślach, na głos bądź też zapisuj – każda sposób na kontakt z boskimi stróżami jest skuteczny. Wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie i ciesz się ich codziennym wsparciem! Ta książka to lekcja, która podpowiada, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, znaleźć pocieszenie i otuchę. Dzięki jej lekturze zaczniesz dostrzegać znaki i sygnały, jakie wysyłają do Ciebie anioły, by pomóc Tobie przetrwać trudy dnia codziennego. Poznasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytania z każdej dziedziny życia. Uzyskasz rady dotyczące problemów, z którymi się zmagasz, a ich rozwiązanie będzie tylko kwestią czasu.

Przesłanie aniołów na co dzień… to lekcja, która podpowiada, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, znaleźć pocieszenie i otuchę.


książka + 44 karty + pudełko

Produkty powiązane