Olejek PRZECIW CHRAPANIU, OCZYSZCZA ZATOKI i CZAKRĘ TRZECIEGO OKA (mix 15 naturalnych olejków) Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek PRZECIW CHRAPANIU, OCZYSZCZA ZATOKI i CZAKRĘ TRZECIEGO OKA (mix 15 naturalnych olejków)

Kompleks 15 olejków eterycznych - naturalny środek zapobiegający chrapaniu. 
Działa również korzystnie na drożność zatok, oczyszcza je i otwiera.
Ciekawą i cenną właściwością tego olejku jest także efekt oczyszczania czakry Trzeciego Oka (przy dłuższym i w miarę regularnym używaniu).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

25,30 zł

Adenol, krople przeciw chrapaniu. Kompleks 15 olejków eterycznych - naturalny środek zapobiegający chrapaniu. 

Chrapanie spowodowane jest przez powietrze przepływające przez jamę nosową lub ustną, których tkanki w czasie snu są rozluźnione i wibrują oraz drgają w strumieniu wdychanego i wydychanego powietrza.
Zastosowane w kroplach olejki eteryczne wpływają na silne ukrwienie i napięcie na powierzchni tkanek co uniemożliwia przepływającemu powietrzu powodowanie głośnych dźwięków.

Działa również korzystnie na drożność zatok, oczyszcza je i otwiera.

Ciekawą i cenną właściwością tego olejku jest także efekt oczyszczania czakry Trzeciego Oka (przy dłuższym i w miarę regularnym używaniu).


Stosowanie:

CHRAPANIE (używać przed spaniem):
 2-3 krople wylać na chusteczkę, przyłożyć do nosa i głęboko kilka razy wciągnąć. Następnie zakroplić 4-5 kropli na poduszkę. Preparat nie pozostawia plam.
ZATOKI: używać w razi potrzeby udrożnienia zatok, np mieszając olejek z naturalnym kremem lub olejem (np kokosowym) i smarując obszar pod nosem, wzdłuż zatok i delikatnie we wnętrzu nosa. Można również posmarować samym olejkiem wnętrz dłoni i przyłożyć je do twarzy i nosa głęboko wdychając.

CZAKRA TRZECIEGO OKA: można stosować tak samo jak w przypadku zatok, a także wcierać w czoło i potylicę, w obszary czakry VI.
 

Skład - Olejki eteryczne z następujących roślin: Mentha piperita - Mięta pieprzowa; Eucalyptus globulus – Eukaliptus; Thymus vulgaris – Macierzanka; Rosmarinus officinalis - Rozmaryn lekarski; Citrus limonum – Cytryna; Citrus sinensis – Pomarańcza; Cymbopogon nardus - Trawa cytrynowa; Lavendula angustifolia - Lawenda lekarska; Citrus reticulata – Mandarynka; Ocimum basilicum – Bazylia; Coriandrum sativum – Kolendra; Cupressus sempervirens – Cyprys; Melissa officinaliss - Melisa lekarska; Illicum verum - Anyż gwiaździsty; Menthol – mentol.

Pojemnośc: 10ml
Producent: Herb-Pharma 

Produkty powiązane