AMETYST i Drzewo Życia - naszyjnik aromaterapeutyczny (pudełko + opis kamienia) Powiększ do pełnego rozmiaru

AMETYST i Drzewo Życia - naszyjnik aromaterapeutyczny (pudełko + opis kamienia)

AMETYST i Drzewo Życia - naszyjnik aromaterapeutyczny (dyfuzor olejku eterycznego), wykonany z mosiądzu pokrytego chromem. Chłonny wkład dołączony do naszyjnika można skropić ulubionym olejkiem eterycznym. 
CZAKRA KORONY (VII) i TRZECIEGO OKA (IV).

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


44,00 zł

AMETYST i Drzewo Życia - naszyjnik aromaterapeutyczny (dyfuzor olejku eterycznego), wykonany z mosiądzu pokrytego chromem.

CZAKRA KORONY (VII) i TRZECIEGO OKA (IV)
 (zalecane olejki oddziałujące na czakrę korony: geranium, hyzop, rozmaryn, lawenda, mirra, olibanum, palo santo, olejek Relaksujący. Olejki oddziałujące na czakrę trzeciego oka: eukaliptus, jodła, kamfora, lawenda, melisa, niaouli, palo santo, sosna, werbena cytrynowa, wintergreen, olejek relaksujący, olejek antystress, olejek na zatoki. Olejki oddziałujące na czakrę gardła: bergamotka).

Naszyjnik pozwola na korzystanie z uzdrawiających właściwości olejków eterycznych bez ograniczeń. 
Chłonny wkład dołączony do naszyjnika można skropić ulubionym olejkiem eterycznym lub ulubioną mieszanką olejków eterycznych. Zapach ten można zabrać ze sobą do pracy, na spacer, zakupy, wyjście ze znajomymi. 

W przedniej części naszyjnika umieszczony jest naturalny minerał: AMETYST.

Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Przyciąga duchy opiekuńczeUważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. 
Ametyst stymuluje trzecie oko, czakrę korony i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe.

Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 
Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami. Oczyszcza krew. Pomaga pozbyć bólu i napięcia. Pomaga także w chorobach, które wynikają z nerwicy, stresu. Leczy płuca i drogi oddechowe, zmiany skórne i dolegliwości jelitowe. 

---------------------------------------

W skład kompletu wchodzi:
– wisiorek z mosiądzu pokrytego chromem, z łańcuszkiem ze stali chirurgicznej;
– naturalny minerał;
– 1 chłonny wkład na olejki eteryczne, w kolorze dobranym do kamienia;

 białe pudełko biżuteryjne wraz z opisem podstawowych właściwości minerału. Wzór i Kamień: Drzewo Życia i AMETYST

Materiał: 
wisiorek z mosiądzu pokrytego chromem; łańcuszek ze stali chirurgicznej
Stal chirurgiczna: 
wykorzystywana jest w medycynie (stąd nazwa stal chirurgiczna; inne nazwy to stal szlachetna i stal nierdzewna). Cenna ze względu na antykorozyjne właściwości tgo metalu. Biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej jest odporna na działanie powietrza, kwasów i roztworów alkalicznych, kosmetyków, perfum - dzięki czemu nie utlenia się i nie czernieje. Nie uczula.

Wymiary:
długość naszyjnika ok. 70 cm + 5 cm zapięcia
średnica wisiorka ok. 2,7 cm
wymiary pudełka 9/9/2,8 cm

Kolory:
chłonny wkład na olejek - fiolet
kamień - ametyst (odcienie ciemnego fioletu) - ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerału nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane