"PIÓRO OCHRONY" orgonitowy naszyjnik SZAMAŃSKI Powiększ do pełnego rozmiaru

"PIÓRO OCHRONY" orgonitowy naszyjnik SZAMAŃSKI

Orgonitowy wisior/naszyjnik szamański - ochronny, szczególnie w trakcie nocnych rytuałów.
Orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają wewnętrzne skazy, co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu. KAŻDY ORGONIT WYGLĄDA INACZEJ - JEST TO PRODUKT HAND MADE!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

68,00 zł

Biżuteria orgonitowa - "PIÓRO OCHRONY".
Szamański naszyjnik orgonitowy - ochronny, wzmacniający, oczyszczający aurę

Podstawowe właściwości samego orgonu to neutralizacja szkodliwego dla człowieka promieniowania (w tym elektromagnetycznego), emanacja ożywczej energii Orgonu, poprawa samopoczucia, harmonizacja i zwiększenie witalności. Wisiorek zawiera w swoim składzie minerały i składniki roślinne, które posiadają właściwości ochronne i wzmacniające pole energetyczne użytkownika. Został również zaprogramowany w tym kierunku. 

Dodatkowo - naszyjnik posiada dwa oddzielne minerały (w postaci kamiennych "kłów"):
Ryolit (riolit, jaspis obrączkowy) - ukazuje potencjał duszy, kamień wewnętrznej mądrości i poznania. Wzmacnia układ odpornościowy, łączy z energią Natury, żywiołami; pomaga celebrować radość życia.
Jaspis oceaniczny - kamień dla uzdrowicieli i terapeutów (empatia i pomoc innym). Równoważy energię Yin i Yang, doładowuje i harmonizuje czakry, uzdrawia emocje, przynosi spokój. Kamień pozytywnych wibracji.
 

Składniki orgonitu:
Jaspis czerwony
- wyrównuje biopole, łączy z energią Ziemi. Wzmacnia intuicje, chroni od wrogów, chroni od złych czarów, uroków, złorzeczenia. Reguluje przepływ energii w organizmie oraz usuwa wszelkiego typu blokady energetyczne. Pochłania negatywną energię wysyłaną przez inne osoby, a także tą, która zgromadziliśmy sami. 

Agat - kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Wzmacnia wytrzymałość, poczucie bezpieczeństwa, koncntrację, zaufanie, optymizm, odwagę, wewnętrzną stabilność.

Tulsi - roślina o potężnej energii. Posiada silne właściwości rozpraszające siły ciemności, szczególnie od zmierzchu do świtu. Kadzidło tulsi, pozostawiając oczyszczoną aurę, wzmacnia naszą moc względem zakusów sił ciemności. Moc tej rośliny kieruje ku światłu, budzi świadomość, otwiera umysł i serce.  
 

Inne składniki: 
Pozostałe minerały - mające zdolność do oczyszczania z negatywnej energii oraz łączenia z wymiarami duchowymi - zapewniające opiekę wyższych sił, bezpieczeństwo i spokój. Aktywujące czakrę korony i trzeciego oka.

Pozostałe dodatki roślinne - rośliny ochronne, oczyszczające z negatywnej niskiej energii oraz niskich bytów, chroniące przed wampirami energetycznymi. Wspomagające mądrość, pobudzające intuicję, oczyszczające ciało i umysł. Podnoszące wibracje, uzdrawiające duszę.

Każdy typ orgonitu ZAWSZE posiada wewnątrz kryształy górskie (jako minerał podstawowy). 


Właściwości i cechy charakterystyczne naszyjnika:
- chroni przed szkodliwym dla człowieka promieniowaniem 
- szczególna ochrona w porze nocnej!
- wzmacnia i oczyszcza aurę
- chroni przed pasożytami energetycznymi.


Amulety orgonitowe powinny być używane w momentach, gdy organizm potrzebuje doładowania, ochrony lub zharmonizowania energii. Kiedy czujemy się dobrze - nie ma potrzeby używania amuletu. 
Naszyjnik szamański "Pióro Ochrony" jest szczególnie polecany do nocnej pracy duchowej, warsztatowej; ceremonii i rytuałów odbywających się po zapadnieciu zmroku.

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.-----------------------
DANE TECHNICZNE
Skład: kryształ górski i inne minerały/składniki/metale o właściwościach ochronnych, skomponowane w określonych proporcjach i sprawdzone radiestezyjnie. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA. 

Wymiary: 
sam wisior orgonitowy (uśrednione) - dł. 5,2 cm, szer. 2,7 cm, grubość ok. 1,2 cm
długość rzemienia - ok. 35 cm

długość całego naszyjnika - ok. 48 cm

UWAGA! Kolor rzemienia dobierany losowo (m.in. beżowy, brązowy, pomarańczowy pastelowy, czerwony itp)

Produkty powiązane