"CZAKRY i OWOC ŻYCIA" - wisior orgonitowy Powiększ do pełnego rozmiaru

"CZAKRY i OWOC ŻYCIA" - wisior orgonitowy

Biżuteria orgonitowa - AMULET "CZAKRY i OWOC ŻYCIA".
Duży, ładnie wykonany wisior orgonitowy - amulet harmonizujący i zasilający wszystkie czakry i cały organizm. 

Zawiera jeden z cenniejszych symboli Świętej Geometrii - OWOC ŻYCIA.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 11

37,00 zł

Biżuteria orgonitowa - AMULET "CZAKRY i OWOC ŻYCIA".

Duży, ładnie wykonany wisior orgonitowy - amulet harmonizujący i zasilający wszystkie czakry i cały organizm.
Zawiera jeden z cenniejszych symboli Świętej Geometrii - OWOC ŻYCIA.

Podstawowe właściwości samego orgonu, to neutralizacja szkodliwego dla człowieka promieniowania (w tym elektromagnetycznego), emanacja ożywczej energii orgonu, poprawa samopoczucia, harmonizacja i zwiększenie witalności.
Amulet "CZAKRY i OWOC ŻYCIA" posiada w swoim wnętrzu minerały dopasowane do określonych czakramów i ułożone w formie Owocu Życia. 

OWOC ŻYCIA - jest "jedną z najbardziej uświęconych form, jakie istnieją na Ziemi, albowiem z jego treści powstało wszystko, co istnieje w Rzeczywistości." (w/g D. Melchizedeka).
Kształt ten opiera się na zasadach Świętej Geometrii i stanowi rozwinięcie symbolu Kwiatu Życia.

Kwiat Życia - wewnątrz tego symbolu znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, zwanych ziarnem życia. Kwiat Życia zawiera w sobie wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, harmonię muzyczną i każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Znajdziemy w nim także platońskie bryły, będące wzorcami dla wszystkich atomów, pierwiastków, poziomów, wymiarów, dla wszystkiego co istnieje we wszechświecie w formie fal.
Symbol ten znany był w dawnych cywilizacjach - można go odnaleźć prawie w każdej części świata.


Dodatkowo - w tylnej części zatopiona została miedziana cewka SBB (Saint Buster Button). Jej działanie jest podobne do spirali prawoskrętnej (bardziej harmonijne), która obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Dzięki umieszczeniu prawoskrętnej cewki w tylnej części orgonitu, otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również przekazać energię zatopionych minerałów. Cewka ukierunkowuje i wzmacnia przepływ ożywczego orgonu.

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.


-----------------------

DANE TECHNICZNE
Skład: mosiądz, stal, miedź, minerały na czakry, dodatkowe wzmocnienie - turmalin czarny, mosiężny symbol Owocu Życia, miedziana cewka SBB, komponent spajający.

Wymiary: średnica: ok. 4,8 cm, grub. ok. 1,3 cm
Waga: ok. 35-45g

Produkty powiązane