Bransoletka z JASPISU OBRAZKOWEGO (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z JASPISU OBRAZKOWEGO (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - jaspisu obrazkowego, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

13,90 zł

Bransoletka (elastyczna) wykonana z kawałków naturalnego minerału - jaspisu obrazkowego, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. 

Jaspis obrazkowy (krajobrazowy) - działa na czarkę podstawy. Aktywizuje energię w stopach i łączy z energiami Ziemi; uziemia. Wyzwala głęboki spokój i odprężenie, oczyszcza i harmonizuje energię życiową.
Bardzo dopasowany do pola elektromagnetycznego Ziemi i systemów energetycznych, jaspis obrazkowy zapewnia podczas medytacji niezwykłą zdolność łączenia się ze świadomością Ziemi. Umożliwia on dostęp do zapisów przechowywanych w bazie danych mineralnych planety i może być używany do łączenia się z energią świętych miejsc i starożytnych cywilizacji. 

Jaskis obrazkowy jest świetnym minerałem ochronnym podczas szamańskich podróży. Inspiruje twórczą wizualizację i jest idealny dla artystów, którzy malują duchowych przewodników. 

Jest to szczególnie pomocny kamień dla przedsiębiorców i ludzi biznesu - pomaga im utrzymać to co już zdobyli, a także rozwijać firmę poprzez właściwe posunięcia.

Jest pomocny podczas rzucania palenia - wzmacnia determinację i usuwa szkodliwe toksyny z organizmu.
Jaspis stymuluje układ odpornościowy, oczyszcza nerki i skórę. Leczy krwotoki wewnętrzne, wylewy krwi, chroni przed bólem głowy. Kamień ten wchłania i rozprasza negatywną energię (w tym elektromagnetyczną).

Wymiary: średnica wewn. ok. 5cm; szer. ok.3cm; wielkość kamieni 0,4-1cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane