ORGONITY - pytania Klientów (cz. I)

Artykuły, 2015-04-18.
ORGONITY - pytania Klientów (cz. I)

Pytania najczęściej zadawane przez Klientów, dotyczące stosowania i funkcji orgonitów - część I.
 

INFORMACJA OD ZESPOŁU GREENHARMONY.PL
Zaleca się, aby każdy z użytkowników urządzeń orgonitowych posiadał minimum wiedzy na temat energii Orgonu i urządzeń ją emitujących.
Prosimy zapoznać się ze wszystkimi Informacjami zawartymi na naszej stronie:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje
oraz
www.orgon-polska.pl
Jeśli nie znajdziecie tam Państwo niezbędnych informacji, wówczas dopiero prosimy o kontakt mailowy; postaramy się odpowiedzieć na pytania w miarę naszych możliwości czasowych (pracujemy po kilkanaście godzin na dobę i niestety często nie mamy możliwości technicznych, aby prowadzić rozmowy mailowe, czy telefoniczne - prosimy o wyrozumiałość).
__________________________________________
 

 

ORGONITY - cz. I
(zobacz też cz. II)

- Witam
1.Chciałbym się zapytać co Państwo poleciliby mi z odpromienników orgonowych abym mógł postawić na router WI-FI? jako że mieszkam w bloku, jestem narażony na działanie około 10-15 routerów sieci bezprzewodowych (to chyba jest już standardem blokowisk) o różnych intensywnościach (bynajmniej tyle wykrywa mój komputer), co w takim wypadku państwo by polecili? Jednocześnie izolując tylko mój router pomoże mi to skoro w okół mnie znajduje się tyle sieci?
Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą tematyką,
2. Skarżę się na słabą pamięć (...) łączę po części to z szczepionką (przypuszczenie) którą wtedy brałem - jak się dziś okazuje w tłumionych niezależnych mediach, dzisiejsze szczepionki są toksyczne z powodu aluminium i rteci atakujacego uklad nerw.), również mam szumy w uszach (dzwonienie, z którym nauczyłem się żyć, pojawiły równolegle z zanikami pamięci, oficjalnie lekarz zdiagnozował starte kręgi szyjne co powoduje szumy), tak się zastanawiałem nad wisiorkiem orgonitowym, chyba że państwo co innego by mi doradzili? Na ogół noszę łańcuszek ze srebra (jest w miare delikatny, ogniwa nie są grube) na szyi gdzie bym sobie to zawiesie zaczepił (czy to nie będzie kolidować srebro+orgonit?). (...) Może państwo by coś specjalnie pod moją dolegliwość dopasowali? Tak aby też nie rzucało się w oczy np na basenie czy plazy.

1. Używanie orgonitów ZAWSZE służy poprawie stanu energii i zwiększeniu biowitalności w całym pobliskim ekosystemie (w najbliższej przestrzeni umiejscowienia orognitu), więc stwierdzenie, że nie ma to sensu jest bezpodstawne. Nawet kilkuprocentowa poprawa stanu pola energii jest istotna, szczególnie w przypadku tak dużego natężenia elektrosmogu. Dobór orgonitów i ich ilości pozostaje już po stronie Klienta, ponieważ wszystkie te urządzenia mają takie same właściwości emitowania energii Orgonu, różnią się tylko wielkością, dodatkami i programami uzupełniającymi. Wybór więc jest intuicyjny, lub nastawiony na określone dodatkowe składniki danego orgonitu.
2. W tym przypadku orgonity mogą nie pomóc, aczkolwiek warto spróbować je stosować, jako wspierające biowitalność organizmu.
Natomiast należałoby oczyścić organizm z metali ciężkich po szczepieniu (np. chlorellą) i zastosować radykalną dietę bezglutenową i bez kazeiny. Informacje o tych substancjach można znaleźć w Internecie i wielu publikacjach.
Wszelkie metalowe łańcuszki itp. noszone na szyi są bardzo niekorzystne dla obiegu energii, sugerujemy stosować tylko naturalne rzemienie, sznurki itp.

__________________________________________


Witam serdecznie :)
Chciałam podzielić się moimi odczuciami z pierwszego dnia użytykowania zakupionych tydzień temu orgonitów i harmonizerów:
Nuke Buster 
MIEDZIANY HARMONIZER" orgonitowy 
TB MAŁY stal/mosiądz (Tower Buster) 
Sprawdziłam radiestezyjnie - bardzo pozytywna energia :) wszystkie " spały ze mną " umieszczone pod poduszką a miedziany harmonizer trzymałam przy zasypianiu na chorym miejscu - czułam się wypełniona energią - uziemiona, spokojna, obudziłam się rano pełna energii -to była spokojna noc, a miewam od bardzo długiego czasu problemy ze snem. Będę dalej obserwować co się dzieje w moim domu , ale jestem spokojna przynajmniej o miejsce do spania - przed ustawieniem orgonitów energia była negatywna - nieprzyjemna. Teraz jest inaczej - pozytywnie. 
Wszystkie produkty są piękne, przyjemnie się je trzyma w dłoni, tak jak zakupiony wcześniej amulet orgonitowy na szyję - wszystkim bardzo się podoba :)
Dziękuję za możliwość dokonywania takich zakupów - bardzo potrzebnych w dzisiejszych czasach dla zachowania pełni zdrowia.

Mam jednocześnie pytanie - czy można orgonity, harmonizery przecierać wilgotną szmatką w razie zabrudzenia? ( pisali Państwo że nie trzeba ich oczyszcać energetycznie bo nie wchłaniają negatywnej energii - a jak jest z zabrudzeniami zewnętrznymi)? 

Można orgonity przecierać na mokro, sucho, a nawet myć pod bieżącą wodą – nic im nie będzie.
Sugestie dotyczące użytkowania – należy regulować umieszczanie orgonitów w łóżku, czy w obszarze łóżka. Nasz organizm ma zmienne potencjały energetyczne, to zależy od dnia, stanu zdrowia, sytuacji, jaka panuje na zewnątrz. 
Czasem może się okazać, że orgonit należy odsunąć od łóżka, bo za bardzo pobudza, aktywizuje.
A czasem może właśnie być niezbędny w relaksacji, odpoczynku.

__________________________________________

- Witam uprzejmie, czy ten produkt nadawałby sie do mieszkania (kuchni) gdzie jest kuchenka mikrofalowa, piekarnik elektryczny, zmywarka a zaraz za ścianą telewizor? dodam że na dachu domu stoją dwa nadajniki 5G - Internet. Który produkt jest bardziej polecany?: 
http://www.greenharmony.pl/orgonitowe/1472-nuke-buster-neutralizuje-promieniowanie-radioaktywne.html
http://www.greenharmony.pl/sezonowe-wyprzedaze/1074-tb-tower-buster-duzy-stal-mosiadz-z-cewka.html
i moje drugie pytanie, bardzo proszę o zasugerowanie także czegoś do małego biura - 2 komputery.

Większość osób sądzi, że jeden, czy dwa orgonity potrafią poradzić sobie z każdą ilością szkodliwego promieniowania, niestety tak nie jest. Należy porównać same gabaryty urządzeń - zarówno emitujących szkodliwe promieniowanie, jak i tych, które mają to promieniowanie neutralizować.
Jeden średni orgonit (w stylu Nuke Bustera) będzie radził sobie co najwyżej z TV, jeśli dodamy do tego wymienione przez Panią elementy, to już raczej jego moc będzie za mała, aby efektywnie zadziałać w pomieszczeniu. Oczywiście - lepiej jeden orgonit, niż żaden, ale trzeba zdać sobie sprawę z tego, że warto użyć chociaż zbliżonej ILOŚCI urządzeń emitujących Pozytywny Orgon, do ilości urządzeń emitujący DOR (czyli "negatywny" Orgon, śmiertelną energię).
W Pani przypadku sugerujemy - najpierw neutralizację nadajników na dachu. Warto umieścić kilka metrów od nich (na dachu) orgonity aluminiowe (np po 1 HHG aluminium na 1 nadajnik). To jest działanie podstawowe, czyli eliminacja szkodliwej energii u jej źródła. Dopiero w fazie drugiej stosuje się orgonity w domu. Tutaj do kuchnia na pewno buttony - przykleić na każdym urządzeniu elektrycznym oraz wewnątrz lodówki (lodówka, o czym zapomina większość ludzi, wytwarza również szkodliwe promieniowanie EM). Poza tym, przy ścianie, za którą jest TV, umieścić TB stal duży, lub Nuke Buster, tak jak Pani wybrała.

Do biura z 2 komputerami - każdy z komputerów wyposażyć w orgonit (co najmniej średnich rozmiarów), dowolny, byle nie aluminiowy. Warto również nosić w pracy osobisty amulet orgonitowy.
__________________________________________

- Przesyłka dotarła – wszystko OK. Orgonity są bardzo ładnie wykonane. Czy działają – jeszcze do końca nie wiem. Wiem na pewno że 1 – szej nocy nie udało mi się zasnąć. Było mi gorąco i spać się nie chciało. 

Osoby sensytywne często regaują dosyć intensywnie na Orgon - własnie m.in. sporym pobudzeniem, ponieważ energia ta mocno aktywizuje w początkowym etapie. Potem organizm przestawia się i przyjmuje większe dawki, sam też posiadając już większy zasób tej energii witalnej.
Można np na początku część orgonitów umieścić w innych pomieszczeniach, a nawet w piwnicy i stopniowo przyzwyczajać organizm do zwiększonej dawki energii.
Pozdrawiamy i gratalujemy sensytywności :)
__________________________________________

- Witam, jakiś czas temu zamawiałam orgonity harmonizujące. Tym razem chciałabym poprosić o pomoc w wyborze orgonitów zewnętrznych - chciałabym zabezpieczyć działkę rodziców i dom. Załączam mapkę podglądową. Z uwagi na potencjał zakopania na stałe w ziemi orgonitu zaznaczyłam kilka miejsc, które biorę pod uwagę.
Najbardziej szkodliwy wydaje mi się słup z transformatorem, "syczy" non stop, hałas przeszkadza aż boje się pomyśleć co emituje... Oprócz tego przy ulicy stoją dodatkowe słupy, nie znam się dokładnie, ale one też mają chyba mniejsze transformatory. Generalnie dużo kabli wisi i jest to trochę nieuporządkowane - działka jest wiec z 2 stron "okablowana". Dodatkowo w okolicach punktu nr 4 jest warzywnik, podejrzewam, że słup również ma wpływ na jakość  tego co urośnie.
Z opisów na stronie wynika, że powinnam brać pod uwagę np TB stal/mosiądz w połączeniu na przemian z TB aluminium - ale nie mam doświadczenia - pytanie czy dobrze myślę? ile tego ustawić, żeby był efekt i wystarczająca siła przebicia?

To co zostało przedstawione na rysunku, to energtyczna i witalna katastrofa. Życie w takim miejscu to jedna z najgorszych opcji, jaką może otrzymać człowiek, ponieważ ilość i bliskość oraz sposób rozmieszczenia urządzeń powodują powstanie bardzo niekorzystnej do życia przestrzeni.
Naszym zdaniem najlepiej byłoby się z tego miejsca wyprowadzić.
Oczywiście, każda korekta poprzez użycie orgonitów poprawi nieco sytuację, ale temat jest naprawdę trudny.

Sugerujemy:
- umieścić w każdym narożniku działki 1 orgonit aluminiowy (TB lub HHG), czyli 4 lub 5 sztuk.
W narożnikach samego domu, tuż przy ścianie, na zewnątrz, umieścić TB stal (małe lub duże).
Przy największym transformatorze umieścić dodatkowo HHG aluminium (może być w punkcie 4).
Wewnątrz domu używać HHG stal, Regenerację, Anielską Ochronę, Nuke Buster, TB stal małe itp (w sypialniach, jadalni, kuchni - przy żywności, przy urządzeniach typu TV, komputer).
Sugerujemy też zamontować Garden Pipe w ogrodzie, w jakimś dowolnym układzie Świętej Geometrii (np w kształcie Owocu Życia, Heksagonu itp).
Można też w piwnicy domu, lub w centralnej części domu, umieścić Szablon Heksagon KPL. Można też z niego zrobić miejsce mocy w ogrodzie.
W domu zalecamy nigdy nie montować WiFi, tel. komórkowe trzymac jak najdalej od siebie, izolowane orgonitami (np na płytce orgonitowej), stosować dużo minerałów (oczyszczać je regularnie) itp.
__________________________________________

- Mam małe pytanko – czy będą jeszcze w sprzedaży te orgonity w kształcie stożka ( jak ten obecnie sprzedawany z aluminium ) tylko stalowy ? Bo piramidka jest śliczna ale trzeba zwracać uwagę jak jest ustawiona. A w pracy wiadomo – ten pomaca, tamten przestawi i ciągle będzie stała źle. Chyba że Państwo mi coś podpowiedzą – u mnie w pracy w pokoju pracuje 5 osób, stoi 5 komputerów, 5 skanerów, 5 telefonów, drukarka i duży „ kombajn” (skaner, faks, drukarka) i kuuuu…pa kabli.  A jak by było jeszcze tego mało każdy ma oczywiście swoją komórkę – rzadko kiedy głowa mnie nie boli. Jak wyjdę z pracy, to po ok. 1 – 1,5 h lepiej się czuję. To jest szok.  Zakupiłam u państwa wisiorek orgonitowy ten z „ drzewkiem” – ale jest chyba za słaby na taki smog – trzeba coś mocniejszego. 

Tak HHG stal będzie jeszcze produkowany, ale nie możemy aktualnie dookreślić terminu.
Każdy orgonit spełnia te same wymogi, co do emanacji Orgonu, wiec jest pełna dowolność w wyborze (intuicyjnie, według minerałów i składników, według ceny, według estetyki).
W Pani przypadku wisiorek absoltunie nie wystaczry, w takich sytuacjach stosuje się dużo orgonitów, najlepiej obstawić każde stanowisko, albo umieścić je w narożnikach pokoju i przy stanowiskach itp.
__________________________________________
 

Niedawno zakupiłam u Państwa orgonit Medytacja - dziękuję :). Mam pytanie - czy ja go mam dodatkowo "uruchamiać", zaprogramowywać?  Rozumiem że kryształ w środku orgonitu był przez Państwa oczyszczany i programowany a pozostałe składowe niosą ze sobą naturalnie przypisywane im właściwości? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Nic nie musi pani robić, poza użytkowanie orgonitu. Jest to aktywne urządzenie.
Nie produkujemy niczego z nieoczyszczonych minerałów, nie ma takiej możliwości. Zasadzniczo też, wszystkie minerały wewnątrz są programowane, nie tylko kryształ.
__________________________________________

- Mam jeszcze jedno pytanie do Państwa które bardzo mnie „męczy” – a to dlatego że, doczytałam się sprzecznych informacji. Czy orgonity trzeba myć, czyścić mam na myśli pod bieżącą wodą. Bo to że, lubią aby je wystawić na słoneczko to wiem ale czyścić. ? Gdzieś wpadła mi w oko informacja że, to kryształy trzeba myć – ale w orgonitach też są kryształy. Napisane tam było że, orgonity po jakimś czasie naładowane są tą złą energią którą zbierają i dlatego słabiej działają lub przestają działać.  Dlatego ta potrzeba mycia. Czy to prawda, czy wypisują bzdury. ? Niestety ja już swoje umyłam pod bieżącą wodą – czy im nie zaszkodziłam ?. 

Orgonitów nie trzeba czyścić! Nie ma to nic wspólnego z oczyszczaniem minerałów, ponieważ orgonit nie wchłania, lecz EMITUJE Orgon, czyli jest stałe działającym emiterem. Ludzie mylą klasyczną radiestezję z energią orgonu, a to dwie różne historie.
Orgonity nie wymagają żadnych czynności dodatkowych (umieścilibyśmy taką informację na stronie).
Prosimy zapoznać się z materiałami na stronie:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje
Umycie wodą nie zaszkodzi im :) można to robić, ale tylko dla własnej satysfakcji/dobrego samopoczucia.
__________________________________________

Chciałam kupić odpromienniki do mieszkania. Przejrzałam państwa ofertę i się zastanawiam, jaki będzie najlepszy. Prosiłabym o potwierdzenie, że te będą dobre, lub wskazanie który będzie lepszy. Potrzebuję kilku:
1. pod telefon komórkowy - myślałam o: płytka orgonitowa standard,
2. odpromiennik neutralizacyjny wszelkiego rodzaju promieniowanie (z odbiorników, internetu, komórek itd. ) stojący, lezący lub wiszący do pokoju - myślałam o Nuke Buster lub TB duży (Tower Buster) stal/mosiądz, czy potrzebny jest do każdego pokoju, czy wystarczy jeden na mieszkanie, nie doczytałam czy działa przez ściany w bloku, mam trzy pomieszczenia (3 pokoje i kuchnię)
3. do pracy - mniejszy, przenośny - Button orgonitowy (samoprzylepny).

Wybór jest calkiem słuszny, sugerujemy tylko:
2. najlepiej umieścić w każdym pokoju co najmniej jeden orgonit. Orgonit działa przez ściany, ale dużo słabiej.
3. button jest bardzo mały, lepiej zastosować amulet osobisty lub TB stal Mały .
__________________________________________

- Niedawno wynająłem kawalerkę. Niestety dopiero po kilku dniach zorientowałem się, że sąsiaduje ona z umieszczoną w budynku stacją transformatorową. Trafostacja znajduje się piętro niżej po skosie i nie ma bezpośredniej styczności z moim mieszkaniem, jednak jest na tyle blisko, że nocą słyszę generowane przez nią ciche "buczenie". Co gorsza pokój jest tak urządzony, że jedyne możliwe miejsce dla łóżka znajduje się właśnie po stronie bliższej trafostacji.
Będę wdzięczny za informację jak bardzo negatywne są skutki takiego sąsiedztwa i radę jaki zestaw produktów z Państwa sklepu najskuteczniej je zneutralizuje.

Szczerze mówiąc, to najlepszym rozwiązaniem dla Pana będzie poszukanie jednak innego lokalu - takie umiejscowienie jest bardzo, bardzo niekorzystne dla zdrowia, a także dla rozwoju świadomości. To trochę tak, jakby zamieszkał Pan na krawędzi aktywnego wulkanu, licząc na to, że języki lawy nie naruszą Pana przestrzeni za mocno.
Orgonity oczywiście w takiej sytuacji są wręcz niezbędne, aby zapewnić Panu godziwe warunki bytowania, ale jest to tylko działanie doraźne - nie sposób zmierzyć siły negatywnego oddziaływania tak bliskiej lokalizacji trafo.

Pierwsze, co należy zrobić, to jednak przemeblować przestrzeń tak, aby spał Pan jak najdalej od trafo. Może warto zainwestować w przenośny, składany materac, który umieści Pan w innym miejscu pokoju, rezygnująć z nieustawnego łóżka.
Druga rzecz - wyposażenie siebie i pokoju w orgonity: Tutaj tak naparwdę może Pan zastosować dowolną ilość (już 1 sztuka przy łóżku jest cenna, ale warto np umieścić mniejsze orgonity w każdym rogu pokoju/mieszkania, w kuchni - np w lodówce, przy komputerze/TV itp).
Musi Pan obserwować reakcje organizmu, bo czasem zdarza się, że w czasie pierwszych dni reakcja organizmu na silną energię ożywczego Orgonu jest mocna (forma przeładowania, pobudzenia, a nawet detoksykacji organizmu), co po jakimś czasie zanika, harmonizuje się. Najcześciej jednak, większość ludzi czuje się pozytywnie, lepiej, od razu po użyciu orognitów.
Sugerujemy:
TB mały - po 1 szt. w każdym narożniku mieszkania
buttony - lodówka, sprzęt elektroniczny, kontakty
Nuke Buster - przy łóżku, lub też drugi na ścianie z trafo.
Można też wyposażyć się w amulet osobisty (należy ściągać go na noc).
__________________________________________

Witam, mam pytanie do Twórcy orgonitów. Otóż jestem zainteresowany kupnem pierwszego swojego orgonitu, jednakże mam dość orginalny powód - sport. Czy któryś z orgonitów ma wpływ na polepszenie wyników w sporcie, skoro ma wpływ na samopoczucie, to domyślam się że i na całe ciało? Czy są tego jakieś dowody, lub ktoś prowadził eksperymenty w tym kierunku? Uprawiam amatorsko kulturystykę klasyczną, zdrowo się odżywiam i zastanawiam się czy któryś orgonit, mógłby mi pomóc w jakiś sposób. Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam!

Nasze testy wskazują na to, że każdy z amuletów orgonitowych noszonych podczas uprawiania sportu, w sposób łagodny i harmonijny zwiększa wydolność organizmu.
Szczególnie godny polecenia jest amulet Yin-Yang.
__________________________________________

- Jestem osobą przewlekle chorą. Postanowiłem spróbować wykorzystać moc orgonu do zrównoważenia mojej energii. Może to wpłynie na to, że przy pomocy jeszcze innych czynności zacznę zdrowieć. Myślę o kupnie  "Wisiorek orgonitowy". Czy "Wisiorek orgonitowy" będzie odpowiedni dla mnie ? Moja siostra i mama też chorują przewlekle. Dla nich myślę o kupnie "HARMONIA i WITALNOŚĆ" Amulet orgonitowy.  Z tym, że one nie mają pojęcia o orgonie, energii itp. Czy dla osób nie świadomych można taki amulet podarować ?
Dodatkowo za oknem mam wierze radiową (zdjęcie w załączniku). Chciałbym zabezpieczyć się przed jej promieniowaniem jak i przed promieniowaniu urządzeń w mieszkaniu. W pokoju w którym śpię i spędzam najwięcej czasu jest trochę elektroniki. Natomiast w drugim pokoju gdzie mieszka moja siostra nie ma prawie wogóle elektroniki. W pokojach chciałbym zastosować harmonizery orgoniotowe jak i zabezpieczyć się przed promieniowaniem nadajnika co mam za oknem. Proszę o pomoc w wyborze.

Nierzadko mieliśmy przypadki pozytywnego wpływu Orgonu na różnego rodzaju dolegliwości, czasem bardziej, czasem mniej spektakularne. Mamy więc nadzieję, że również Pana stan i samopoczucie po jakimś czasie ulegną choćby 
lekkiej poprawie. Każdy z orgonitów ma te same podstawowe właściwości - promieniuje witalizującym Orgonem, Różnice w produktach polegają tylko na gabarytach, wykończeniu, specyficznych dodatkach. Musi się Pan zdać na intuicję przy wyborze, ponieważ nie ma lepszego, ani gorszego urządzenia.

Zdecydowanie polecamy urządzenia stacjonarne (harmonizery, neutralizatory), a amulety i wisiorki jako uzupełnienie.

Orgon działa, niezależnie od wiary :)

Co do anteny - warto ją zneutralizować bezpośrednio - umieszczając orgonit aluminiowy mniej więcej 10-20 metrów od anteny (na zewnątrz mieszkania). Warto tutaj poszukać kreatywnych rozwiązań (od zakopania pod blokiem, aż do 
umieszczenia w pobliżu anteny na dachu). Poza tym - zastosować w mieszkaniu neutralizator, czyli dowolne urządzenie 
orgonitowe stacjonarne, byle nie aluminiowe.
Do Pana pokoju sugerujemy Regenerację, TB duży, plus paczkę buttonów (poprzyklejać na każdym sprzęcie elektronicznym i kontaktach). W innych pomieszczeniach można zastosować np Anielską Ochronę.
__________________________________________

W pokoju w którym jestem codziennie mam 3 orgonity:
http://www.greenharmony.pl/harmonizery-domowe/1212-anielska-ochrona-orgonitowy-harmonizer-.html
http://www.greenharmony.pl/harmonizery-domowe/288-orgonitowy-harmonizer-regeneracja.html
http://www.greenharmony.pl/harmonizery-domowe/290-odpromiennik-orgonitowy-wulkan-diament.html
Czy to nie za dużo? Czy nie stanie mi się krzywda? Zastanawiałem się nad tym wcześniej ale teraz urodziło mi się dziecko i muszę zadać Państwu to pytanie.
Jeśli jest za dużo po prostu przeniosę parę pomieszczeń dalej :)

W jaki sposób energia witalna miałaby Pani wyrządzić krzywdę?
Należy obserwować swój organizm i podążać za jego podpowiedziami. Nie ma tu reguł dla wszystkich - każdy musi indywidualnie ekpserymentować z energią Orgonu.
__________________________________________

- Czy w mieszkaniu można trzymać kilka orgonitów?

Jeśli chodzi o umieszczenie orgonitów - w mieszkaniu/domu może być jeden odpromiennik lub wiele, wszystko zależy od energetyki osób przebywających w ich pobliżu. 
W początkowym etapie użytkowania - siła orgonu może być odczuwalna jako duża, stopniowo jednak organizm będzie się regenerował i wzmacniał, przyzwyczajając do intensywnej energii orgonalnej.
Po jakimś czasie będziemy inaczej reagować na orgonity - zazwyczaj mocniej harmonizują, czasami relaksują i ogólnie tonizują.
Każdy człowiek będzie reagował odmiennie, poza tym - nasze indywidualne reakcje również będą zmienne (zależne od samopoczucia, sytuacji życiowych itp).
Nie spotkaliśmy się jeszcze z negatywnym odbiorem emitowanej przez orgonit energii, niektóre osoby musiały się jednak stopniowo przyzwyczajać do urządzeń (a potem trudno im się było z nimi rozstać).

Można zacząć od umieszczenia w domu po 1 orgonicie w każdym pomieszczeniu (np mniejszy w sypialni, większy w drugim pokoju itp), a po okresie regeneracji i dostrojenia - dodać kolejne orgonity (jeśli jest taka potrzeba).
Niestety - wiele osób w tych czasach jest osłabiona ze względu na wyniszczający wpływ cywilizacji, dlatego siła orgonu może być szokująca. Ale gwarantujemy - po jakimś czasie następuje zmiana.
Proszę sobie pozwolić na eksperymenty i pozostać otwartym na nowe doznania.
__________________________________________

- Czy ich działanie wpłynie również na ludzi mieszkających na niższych i wyższych piętrach domu?
Orgonit działa w każdym kierunku, ale oczywiście stropy (zwłaszcza żelbeton) i inne przeszkody fizyczne ograniczają jego zasięg. Więc sąsiedzi mogą najwyżej czuć się trochę lepiej i być mniej skłonni do kłótni, nic więcej.
__________________________________________

Czy chembustery i orgonity nie szkodzą ludziom z z rozrusznikiem serca, czy nie neutralizują jego działania?
Nie, nie stwierdziliśmy tego typu działania, nie ma też żadnych doniesień ze świata o tego typu przypadkach.
__________________________________________

- Jaki rodzaj orgonitu do ochrony zdrowia i domu jest najlepszy?
Każdy orgonit, w którego bazie nie ma aluminium, wykazuje właściwości poprawiające stan i energetykę ludzi, zwierząt, roślin, otoczenia. Wybór urządzenia jest już w gestii Klienta (każde urządzenie jest dokładnie opisane).
__________________________________________

- Czy te orgonity do domu, obojętnie gdzie się stawia i czy można je nosić ze sobą do pracy lub gdziekolwiek?
Orgonity stawiamy tam, gdzie podpowiada nam intuicja; nie ogranicza ich działania nawet zamknięcie w szafie. Stawianie w okolicach łóżka trzeba najpierw przetestować - sprawdzić pierwszej nocy, czy działa na nas harmonizująco, czy pobudzająco. Jeśli jego energia jest jeszcze dla nas za silna - należy go ustawić w innym pomieszczeniu. Po pewnym czasie - warto sprawdzić, czy nasz organizm jest już bardziej zharmonizowany - wówczas prawdopodobnie orgonit będzie działał korzystnie na przestrzeń sypialni i poprawiał nasz sen.

Trzeba też zaznaczyć, że silne urządzenia, w stylu dużej piramidy orgonowej, mogą być za silne do sypialni (są to mocne urządzenia).

Orgonity (zwłaszcza mniejsze) można również nosić ze sobą (w kieszeni, torbie itp) lub ustawić na stałe w samochodzie, bądź miejscu pracy.
__________________________________________

- Czy inne sa orgonity dla ludzi starszych?
Nie ma tu żadnych określonych zasad - każdy z nas reaguje na energię orgonu indywidualnie. Niemniej - jako amulet osobisty  polecamy wisiorek orgonitowy.
__________________________________________

- Potrzebuję orgonit do swojego domu i dla mamy, co by Państwo polecili?
Niestety - należy zdać się całkowicie na intuicję i wybrać coś z opisanych produktów. Nie ma tu żadnych konkretnych zaleceń.
__________________________________________

- Czy można w jednym domu mieszać różne orgonity?
Tak, można, nie ma żadnych przeciwwskazań.
__________________________________________

- Witam. Potrzebuje jakiegoś odpromiennika, do tej pory stosowałem przy komputerze tylko kryształ górski, ale jest to miejsce gdzie pracuje i śpię, wiec postanowiłem zadbać o nie i o siebie przy okazji. W pomieszczeniu  znajduje się komputer stacjonarny, laptop i telefon kom. Pomieszczenie ma wymiary 4x4, myślałem o Odpromienniku "WULKAN DIAMENT. Proszę o rade w wyborze odpowiedniego odpromiennika, czy może np dać 4 odpromienniki do rogów pomieszczenia (i jeszcze jedno mala prosba, pracuję tam, gdzie są nagrzewy indukcyjne, gdzie są strefy do 2metrów szkodliwe itp - czy zastosowanie amuletu orgonitowego jest dobrym pomysłem, jesli tak to który wybrać?).
Może Pan w pokoju zastosować dowolny układ orgonitów - czym większe zanieczyszczenie elektromagnetyczne, tym więcej urządzeń, ale trzeba się obserwować i zwracać uwagę na to, czy nie ma przeładowania energią (choć raczej w przypadku zanieczyszczenia środowiska tak dużego - nie powinno).

Sugerujemy 4 odpromienniki TB stal małe w rogach pokoju, a potem np dodatkowy odpromiennik przy samym komputerze.
Jeśli chodzi o drugą sprawę - to zawsze warto najpierw zneutralizować szkodliwe czynniki na zewnątrz (TB i HHG aluminium), a dopiero potem dołożyć amulet. Jeśli nie przeszkadza Panu wygląd, to polecamy amulet HARMONIA i WITALNOŚĆ. Może też być Wisiorek orgonitowy.
__________________________________________

- Czy przecenione orgonity mają takie samo działanie, bo mają skazy estetyczne, ale czy one nie mają wpływu na działanie orgonitu?
Orgonity na wyprzedaży mają ten sam skład, co standardowy orgonit, czyli: żywica, metal, minerały (zawsze kryształ górski oraz inne jako dodatkowe), dlatego też ich działanie podstawowe (neutralizacja DOR i emitowanie POR) jest takie samo jak pozostałych urządzeń orgonitowych.
__________________________________________

- Orgonitowy Harmonizer "Regeneracja" działa, odczuwam wyraźny wzrost witalności, poprawę samopoczucia. Nie choruję przewlekle, więc żadnych więcej spektakularnych efektów nie zaobserwowałem.
Eksperyment trwa i rozszerza zasięg na resztę domu i miejsce pracy. 

Bardzo się cieszymy.

Z naszych testów - warto go stosować w przypadkach "zarwanej" nocy, małej ilości snu, bądź ogólnie w problemach, osłabieniu i zmęczeniu serca - przykładamy wówczas orgonit spiralą DO środka klatki piersiowej, najlepiej na noc (warto zasnąć w ten sposób). Serce zostaje wyraźnie zregenerowane.

W przypadku przebudzenia w nocy lub obsunięcia się orgonittu - należy go odłożyć spiralą DO GÓRY (na podłodze, szafce itp, a nawet pozostawić w tej pozycji obok siebie w łóżku). 

- Witam serdecznie! mam pytanie odnośnie państwa orgonitów, którymi się zainteresowałem. Zbieram minerały i wiem że działają. Widzę że mają państwo orgonity które regenerują i uspokajają, a ja chciałbym zapytać o takie, które bardziej by pobudziły i dodały energi, gdyż trenuję ciężko fizycznie?
Czy jest możliwość wykonania indywidualnych orgonitów-zawieszki o większej średnicy np. 3,5cm i kamieniami bardziej wpływającymi na ciało?

To nie jest tak proste i oczywiste jak się wydaje :)

Orgonit będzie działał w taki sposób, w jaki potrzebuje tego Pana organizm, a nie umysł - i nie ważne, czy zrobimy Panu jakiś na zamówienie, czy kupi Pan np wisiorek. Tak naprawdę, to wisiorek jest mocniejszy niż większe amulety, więc spokojnie może go Pan na wstępie wypróbować na sobie.

Orgonit działa harmonizująco, tonizująco, ale i witalizująco, wszystko się zmienia zgodnie w potrzebami Pana ciała, oczekiwania nic tu nie zmienią. Należy obserwować ten proces i dbać o to, aby się nie przeładować (czyli nie nosimy wisiorka 24h/dobę).
Proszę sobie dołożyć w domu któryś z orgonitów stacjonarnych, lub 2 i powinno być dobrze.
__________________________________________

- (...) Interesuje mnie także forma spirali, Reich pisał, że nie należy używać spirali i piramid, tu uważam, że jest sprawa dyskusyjna, bo energia kształtu temu zaprzecza.
Mam także jedno pytanie: mianowicie chodzi o zastosowanie miedzi, Reich pisał, że działa słabo, bądź toksycznie, ale nie wiem czy to się tyczy wszystkich akumulatorów, czy tylko większego pudła, który konstruował? 
I czy można w wodzie czasem trzymać orgonity, by parująca woda także wzmacniała działanie? czy tylko orgonit spowoduje naenetrgetyzowanie się wody? chyba jedno i drugie...
Problem z tematem orgonu polega na tym, że Reich eksperymentował z inną konstrukcją - były to akumulatory, puste wewnątrz, w środku których następował proces kumulacji energii.

Natomiast konstrukcja orognitu jest zupełnie inna, choć wykorzystuje te same materiały - różnica polega na pełnej formie, która emanuje pozytywną energią NA ZEWNĄTRZ (a nie do wewnątrz), wobec czego działa tu również forma (zasada świętej geometrii), czyli tzw promieniowanie kształtu.
W konstrukcjach Reicha funkcje były skierowane DO ŚRODKA, więc kształt miał inne przeznaczenie i inny wpływ.
Wobec tego - w orgonicie cenne jest dodanie energii kształtu (spirale prawoskrętne, różne cenne formy, bryły).
To samo z miedzią - inne ukierunkowanie. Tutaj orgonit WYPROMIENIOWUJE energię zawartych wewnątrz elementów, a miedź jest wspaniałym, leczniczym metalem, stosowanym od wielu epok.

Można dodawać orgonity do wody - nasz staw bardzo się oczyścił i zyskał lepszą wibrację po zastosowaniu orgonitu. Jednak do małej miseczki lepiej nie wsadzać - można za to położyć obok. Ta sama energia zadziała. Zalecamy za to używać do większych zbiorników żywej wody (jeziora, stawy, rzeki itp), w celu ich oczyszczenia.
__________________________________________

- Posiadam w domu wiele ogronitów kupionych w orgonise africa w 2006 roku, wszystkie z aluminium i powoli wymieniam je na stalowe, chociaż ja osobiście nie zauważyłem jakiegoś szkodliwego wpływu aluminium.
Jeśli chodzi o aluminium - to nie jest tak, że aluminium jest wybitnie szkodliwe, ponieważ już jakiś czas temu ludzkość musiałaby wyginąć - na co dzień użytkujemy je w ogromnych ilościach. Chodzi o to, że aluminium ma zupełnie inne wibracje niż np stal, które są mniej "harmonijne" dla organizmu człowieka.

Urządzenia orgonitowe z aluminium działają nawet mocniej jako neutralizatory (szybciej i efektywniej przetwarzają Orgon), ale ta intensywność jest niewskazana dla osób bardziej sensytywnych (potrafi doprowadzić do bardzo nieprzyjemnego stanu).
Poza tym - sama energia aluminium w czystej postaci jest niekorzystna dla organizmu. I nawet jeśli jest to skuteczny neutralizator, to jednak zaleca się w zastosowaniu osobistym używać stali, miedzi i mosiądzu, jako "spokojniejszych" i bardziej przyjaznych naszemu organizmowi.
Każdy odbiera jakość energetyczną użytych składników inaczej - my się posiłkujemy w testach osobami bardzo sensytywnymi, aby wyeliminować negatywne działanie nawet drobnych zakłóceń. Pomimo tego - zdarzają się nam jeszcze bardziej sensytywni klienci, którzy pomagają nam w ten sposób rozpoznać różne właściwości składników użytych do orgonitów.
__________________________________________

- Mam pytanie: nosze wisiorek orgonitowy (...) nie doczytalem sie nigdzie, ze posiada rowniez haarp (chodzi o neutralizację fal ELF, emitowanych przez sieć anten HAARP, które to fale moga wpływać na stan umysłu; przypis Green Harmony), jesli nie ma, to czy jest mozliwosc zeby rowniez posiadal?
Jeśli chodzi o wisiorek orgonitowy - prawdopodobnie pyta Pan, czy zabezpiecza również przed HAARP, czyli emitowanymi przez ten zestaw anten niskimi częstotliwościami, wpływającymi na umysł? Niestety nie - żadne z urządzeń orgonitowych, ani nic innego, nie chroni przed tymi falami.

Jedyne, w czym orgonit Panu pomoże, to odzyskanie jasności myślenia wcześniej, niż osoby, które nie stosują orgonitów - urządzenia te wytwarzają na tyle harmonijną atmosferę i dodają życiodajnej energii, że dzięki temu nasz organizm łatwiej radzi sobie w różnymi negatywnymi czynnikami.

Mamy w planie urządzenia, które będą mogły chociaż częściowo niwelować działanie HAARP, ale to dopiero temat w przygotowaniu.
Poza tym - same chembustery też przyczyniają się do ich neutralizacji, ponieważ niszczą siatkę metali ciężkich, jakie chemtrails zostawiają w atmosferze - a fale elektromagnetyczne przemieszczają się skuteczniej po tej właśnie siatce.
__________________________________________

- "4 odpromienniki TB stal małe" (ustawione w rogach mieszkania, jako jeden z proponowanych typów ochrony energetycznej; przypis Green Harmony) - zastanawiam się czy nie lepiej wziąć cos innego i nie wkopac na zewnatrz domu? czy nie lepszy byłby wtedy efekt? 
Zewnętrzna ochrona domu zawsze jest wskazana, ale jeśli źródło negatywnego promieniowania jest silniejsze wewnątrz domu, to tym w pierwszej kolejności należy się zająć.

Wszystko zależy od Pana możliwości finansowych. Nie chcemy nikomu sugerować na dzień dobry kosztownych zakupów.
Ideałem jest, kiedy mamy taką sytuację:
- zneutralizowane okoliczne wieże, przekaźniki, transformatory itp (aluminiowe orgonity zakopane w ziemi)
- dom chroniony przez zakopanie w narożnikach TB (naprzemiennie aluminium i stal, lub tylko stal)
- chembuster w ogródku lub na balkonie (może być MINI)
- zneutralizowane źródła promieniowania w domu (komputer, TV, kuchenki elektryczne, indukcyjne, mikrofalowe, rutery, anteny, gniazdka elektryczne itp), np poprzez zastosowanie buttonów orgonitowych lub innych średnich orgonitów
- jeden lub dwa harmonizery orgonitowe do użytku osobistego (np Regeneracja lub Diament, bądź któraś ze Spirali).
Można do tego dochodzić etapami, rozłożyć to na jakiś czas.
__________________________________________

- Mam jeszcze dwa pytania do panstwa (związane z Wisiorkiem orgonitowym; przypis Green Harmony). Jako ze jest to najmocniejszy wisiorek orgonitowy, czy jego noszenie powinno ograniczyc sie jedynie do kilku godzin na dobe, czy moze on towarzyszyc przez znaczna wiekszosc czasu?
Czy noszenie go podczas wyladowan atmosferycznych moze w jakims stopniu zwiekszac ryzyko?
Może Pan nosić wisiorek dłużej (najlepiej zdejmować na noc), ale czas noszenia należy dostosować do swojego samopoczucia i potrzeb.

Jeśli czuje się Pan bardzo dobrze - to może Pan go w ogóle nie używać.
Jeśli czuje Pan się słabiej, ma niższy poziom energii - może Pan go użytkować do osiągnięcia lepszego stanu, lub cały dzień.
Wszystko zależy od Pana odczuć, czyli warto stosować samoobserwację.

Wyładowania atmosferyczne w żaden sposób nie wpływają na działanie Wisiorka orgonitowego, ani żadnych urządzeń orgonitowych (a na pewno - w żaden negatywny, czy niebezpieczny sposób).
__________________________________________

- Mam pytanie. Piramidkę (orgonitową; przypis Green Harmony)  miałem wczoraj ustawioną na biurku przy komputerze przez cały dzień i całkowicie nie odczuwałem głodu, wręcz zapomniałem o jedzeniu, dopiero kolacje zjadłem.
Czy to sprawa Waszych wynalazków, czy niekoniecznie? :)
Są jakieś przeciwwskazania?
Prosimy pamiętać, że piramida orgonitowa musi być dokładnie ustawiona w linii północ-południe.

Poza tym - nie ma żadnych przeciwwskazań.

Energia Orgonu uzupełnia niedobory energetyczne organizmu i ogólnie zasila witalnością, więc brak odczucia głodu mógł wynikać z faktu, że po prostu organizm otrzymał sporą dawkę energii i nie potrzebował jej uzupełniać posiłkiem. Tak się zdarza również, gdy czerpiemy energię np ze słońca, wody, ziemi i innych naturalnych źródeł.
__________________________________________

- Mam też pytanie o buttony (orgonitowe; przypis Green Harmony), chciałem je wykorzystać do netbooka, nakleiłem je koło touchpada, bo sądziłem że tutaj to zneutralizuje złe wibracje, bo raczej naklejać z tyłu matrycy nie ma sensu, ale zastanawiam sie czy aby nie lepiej było je nakleić od dołu, tam gdzie sie najbardziej nagrzewa. Wtedy buttony mogły by służyć jako "nóżki" dla netbooka.
Buttony może Pan przykleić w dowolnym miejscu, według uznania, dokładnie na całym notebooku.

Mamy też bardzo ciekawe testy buttonów przyklejanych wewnątrz lodówki - żywność dłużej zachowuje świeżość.
__________________________________________

- Moje zapytanie - czy orgonit może pobudzić rozwój wyższych wibracji, pobudzić rozwój duszy, energii. Co oznacza "otworzenie kanałów" ?
Orgonit zasila i wzmacnia organizm, zwiększa jego zasób energii witalnej, a zdrowszy i bardziej naenergetyzowany organizm będzie miał samoistne tendencje do rozwoju ducha.

Poza tym - orgonit również harmonizuje i uspokaja emocje, więc tym bardziej sprzyja rozwojowi.

Otworzenie kanałów to udrożnienie przepływu energii witalnej, która przemieszcza się m.in. poprzez system kanałów (meridianów).
__________________________________________

- (...) Mam teraz jednak jeszcze jedną wątpliwość. Na Państwa stronie w dziale "Najczęściej zadawane pytania" ktoś pyta o neutralizację fal  ELF emitowanych przez sieć HAARP. Odpisaliście Państwo, że żadne urządzenie orgonitowe nie chroni przed tymi falami. 
 Skoro orgonit neutralizuje działanie fal radiowych o wszystkich długościach to powinien również neutralizować te emitowane przez sieć HAARP. Proszę o wyjaśnienie.
DZIAŁANIE NEUTRALIZACYJNE ORGONITU OPIERA SIĘ NA TYM, ŻE EMITUJE ON KORZYSTNĄ DLA ORGANIZMÓW ŻYWYCH ENERGIĘ. Jest ona przeciwieństwem energii niekorzystnej.

Dlatego też długotrwałe używanie orgonitu powoduje zmianę lokalnej energii na korzystną. Nie ma inne funkcji niż ta. Orgonity nie blokują żadnych fal, promieniowania itp.
Dlatego też krótkotrwałe działanie HAARP nie jest możliwe do zneutralizowania, ponieważ orgonity działają długofalowo, na określonym obszarze, a emisja ELF jest krótka i ukierunkowana.
__________________________________________

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wiecie Państwo może dlaczego np. na Wawelu ludzie nie są przeładowani energią? Skoro występuje tam promieniowanie około 120 000 jednostek Bovisa to powinno ono wystąpić. Czy jest tam jakiś rodzaj mocno harmonizującej energii?
(pytanie związane z możliwym przeładowanie energią Orgonu; przypis Green Harmony)

To nie jest takie proste jak by się mogło wydawać.
Orgon jest energią i prąd jest energią, energią są też promienie słońca i uzdrawiająca emanacja bioterapeutów. Jednak każda z tych energii ma swoją specyfikę, jakość, kanały przepływu, działanie, a nawet kolor i odczuwalne emanacje. Nie da się różnych typów energii porównywać.
Promieniowanie czakramów w różnych miejscach na świecie również może przeładowywać (czuć to szczególnie w kamiennych kręgach), a w innych miejscach nie jest w stanie tego dokonać.
Nie ma jednej klarownej odpowiedzi na Pana pytanie.
Tu nie ma ekspertów - to trzeba doświadczać i odkrywać samemu, przez całe swoje życie.
Świat energii subtelnych jest trudny do określenia dla umysłu racjonalnego.  
__________________________________________

Mam pytanie: Czy TB wytwarzają jony ujemne?       
Wszystkie orgonity wytwarzają ORGON.

Nie ma badań stwierdzających definitywnie wytwarzanie jonów ujemnych, aczkolwiek część badaczy skłania się ku takiemu stwierdzeniu. Generalnie - Orgon sam w sobie jest porównywany do zjonizowanego powietrza.   
__________________________________________

-  Kupiłem w Państwa sklepie wysyłkowym kilka orgonitów: TB stal mały oraz ostatnio “Regeneracja”. Orgonity “TB stal mały” były wykonane w bardzo dokładny i staranny sposób – wręcz perfekcyjnie. Żywica jest prezroczysta i czysta jak szkło, całkowicie bezwonna. Ostatnio kupiony przeze mnie orgonit “Regeneracja” jest wykonany zupełnie inaczej. Zywica nie jest taka gładka, nie posiada czystej szklanej faktury, a poza tym wydziela nieprzyjemny silny chemiczny (a nie naturalny) zapach, podobny do kleju “butapren”. Czy to normalne? Czy mój egzemplarz aby na pewno został wykonany poprawnie zgodnie z zasadami sztuki?           
Tak, wszystkie orgonity w sklepie są wykonane zgodnie z zasadami sztuki produkcji orgonitów - czyli składu i proporcji. Różnica z wyglądzie Regeneracji jest prosta - to orgonit z kolosalną ilością składników, minerałów itp, dlatego otrzymanie jednorodnej struktury powierzchni jest niewykonalne. 
TB stal mały ma prosty skład i minerały są rozdrobnione. 
Jeśli chodzi o zapach - otrzymał Pan orgonit bezpośrednio z produkcji, więc zapach będzie się utrzymywał, aż do czasu wywietrzenia.   
__________________________________________

zobacz cz. II
zobacz cz. III

Kategorie