Orgonitowa Rewolucja

Artykuły, 2015-07-02.
Orgonitowa Rewolucja

Orgon – energia życia, energia witalności, stymulująca, wpływająca na życiową aktywność, odtwarzająca pierwotny ludzki potencjał energetyczny.
Wydaje się posiadać pewną formę „świadomości”, jest zmienna, zależna od wielu czynników, pulsująca zgodnie z rytmem kosmicznych emanacji. Przepływa, modyfikuje swoją moc, porusza się łagodnie i obejmuje swoim działaniem całą planetę.

Badacze Orgonu doszli wniosków, że Orgon płynie z określonego obszaru tego Wszechświata, omywając swoim nurtem planetę Ziemię, przenika do naszego świata, karmiąc go i zasilając. Kosmiczny Orgon musi zostać przetransformowany na częstotliwość, bądź „jakość” przyswajalną przez człowieka, abyśmy mogli z niego korzystać. W tym celu m.in. w czasach starożytnych powstawały specjalne konstrukcje Świętej Geometrii, określone formy architektoniczne, a w przyrodzie – formy naturalne.
Nasze czasy przyniosły spontanicznie nowe formy, które przetwarzają kosmiczny Orgon dla naszego organizmu – akumulatory Orgonu (tworzone m.in. przez Wilhelma Reicha), cloudbustery, potem chembustery (urządzenia oddziałujące na wysokie warstwy atmosfery), a także orgonity – małe
i średnie konstrukcje, które używa się w życiu codziennym, bezpośrednio doświadczając jakości przyswajalnego przez nas Orgonu.

Orgonity tworzone są na całym świecie, produkują je tysiące ludzi – od pasjonatów oczyszczania planety, po gospodynie domowe. Ta cicha rewolucja obejmuje siecią Orgonu całą naszą planetę, orgonity są bowiem na każdym kontynencie, w każdym kraju, a zwłaszcza tam, gdzie Natura potrzebuje wsparcia w swojej witalizującej pracy – w miastach, przy fabrykach, stacjach trafo, wieżach telefonii komórkowej itp.

Orgonity działają długofalowo, ich energia nie „eksploduje” swoją jakością, tylko stopniowo zasila dany teren, czy organizm, stwarzając go silniejszym, wydajniejszym, odtwarzając jego naturalny potencjał.
Ponieważ urządzenia te pracują z nieokreśloną, zmienną formą energii – wymagają uważności, samoobserwacji, współpracy, czasem zasilania swoimi intencjami, bycia uważnym i obecnym w całym procesie.
Nie są to „zabawki”, domowe dekoracje, czy modne gadżety – to narzędzia poszerzania naszej świadomości, ponieważ wymagają od nas minimum wiedzy na temat Orgonu, a także form energetycznych zanieczyszczeń, jakimi jesteśmy poddawani przez obecną cywilizację techniczną.
Ludzie używający orgonity stają się współodpowiedzialni za to, co dotyczy ich zdrowia, jakości otoczenia, czystości powietrza (chembsutery), wody, wsparcia Natury.

Bądźmy mądrzy w tym co czynimy, bądźmy świadomie obecni w naszym życiu i twórzmy jego jakość zgodnie z tym, co zapisane w naszym DNA – Istota Ludzka to potężne stworzenie o ogromnym potencjale, mającym możliwości kreacji, uzdrawiania, przywracania równowagi i bycia strażnikiem czystości energetyczne, moralnej i duchowej na tej Planecie.

Orgonitowa rewolucja – jest już w naszym życiu, jest tuż obok.
www.orgon-polska.pl

Indi

        

Kategorie