CHEMBUSTERY - pytania Klientów

Artykuły, 2018-05-20.
CHEMBUSTERY - pytania Klientów

Pytania najczęściej zadawane przez Klientów, dotyczące stosowania i funkcji chembusterów.
 

INFORMACJA OD ZESPOŁU GREENHARMONY.PL
Zaleca się, aby każdy z użytkowników urządzeń orgonitowych posiadał minimum wiedzy na temat energii Orgonu i urządzeń ją emitujących.
Prosimy zapoznać się ze wszystkimi Informacjami zawartymi na naszej stronie:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje
oraz

www.orgon-polska.pl
Jeśli nie znajdziecie tam Państwo niezbędnych informacji, wówczas dopiero prosimy o kontakt mailowy; postaramy się odpowiedzieć na pytania w miarę naszych możliwości czasowych (pracujemy po kilkanaście godzin na dobę i niestety często nie mamy możliwości technicznych, aby prowadzić rozmowy mailowe, czy telefoniczne - prosimy o wyrozumiałość).
__________________________________________
CHEMBUSTERY

- Pytanie: 1. czy od góry można założyć na rury zaślepki plastikowe bądż z innego materiału
2. czy to że chembuster będzie ustawiony w zasięgu podlewania trawnika nie ma wpływu na działanie 
3. maszty telefonii komórkowej znajdują się w odległości 1,5 km, a zasady rozmieszczania orgonitów aluminiowych wyrażone są odległością do 100 mb, dlatego efekty użycia orgonitów aluminiowych w tej konkretnej sytuacji wydają mi się wątpliwe, proszę o odpowiedż.

1. absolutnie nie, rury muszą ZAWSZE pozostać otwarte, niczym nie przesłonięte
2. Nie wiemy, należy przeprowadzić testy, można nam potem przekazać wyniki badań, abyśmy je opublikowali
3. maszty należy ZAWSZE neutralizować w ich pobliżu, czyli najlepiej w odległości około 10 metrów od nich. I odległość 1,5 km oczywiście ma wpływ. Maszty działają na wiele wiele kilometrów dookoła (co wynika z wpływu niekorzystnego pola, jakie współtworzą).        
__________________________________________


Czym się różni orgonit od chembustera?
Chembuster składa się z bazy orgonitowej, w której zostały dodatkowo zatopione rury miedziane, oba produkty są więc do pewnego stopnia tym samym. Różnica dotyczy ich konstrukcji oraz "kierunku" działania. Odpromienniki orgonitowe harmonizują przestrzeń dookoła, a chembuster działa tylko w górze, w atmosferze. W niewielkim stopniu - małe działo (MINI chembuster) będzie również harmonizowało przestrzeń dookoła, aczkolwiek główny kierunek działania chembusterów jest "do góry".      
__________________________________________


-  Czy taki chembuster jest już w pełnym rynsztunku u Państwa i wystarczy go postawić na działce?         
Tak, duże działo kupowane jako CAŁOŚĆ, jest kompletne. Natomiast osoby kupujące samą podstawę (bazę) muszą jeszcze dokupić i przyciąć rury miedziane (6 szt. po 150 cm).
Zarówno w podstawie, jak i w całym urządzeniu znajdują się następujące elementy: baza orgonowa z zatopionymi kryształami, krótkie rurki, zatyczki, mufki łączeniowe, kryształy zamocowane w rurach oraz górna sklejka, służąca do stabilizacji długich rur.
Podobnie - chembuster MINI jest całkowicie kompletnym urządzeniem.
Istnieje jednak możliwość zwiększenia mocy urządzeń, poprzez dodanie do rur dodatkowych kryształów górskich (oczyszczonych i zaprogramowanych osobiście). Wówczas też działo staje się bardziej osobistym urządzeniem.      
__________________________________________


Czy w przypadku dużego chembustera trzeba tą donicę wsadzić do ziemi i tylko wystaje ta górna część, czyli  rurki?
 
Najlepiej funkcjonować będzie chembuster zakopany w ziemi, na 2/3 wysokości podstawy (należy "odkuć" wiaderko, w którym była wylewana masa orgonowa). Niemniej - jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, można ustawić chembuster (zarówno duży jak i mały) na balkonie, tarasie itp.
__________________________________________


- W niektórych opisach stoi, że chembuster MINI trzeba stawiać na zewnętrznym parapecie,
ale myślę, że można go również zainstalować na działce?
Tak, można go (podobnie jak duże działo) zakopać na 2/3 wysokości podstawy, w ziemi. 
__________________________________________


- Mam kilka pytan
(dotyczy Chembustera Owoc Życia; przypis Green Harmony)
1. Czy podstawe i rury trzebaeba zlutowac.
2. Rura z PCV z podstawy - czy trzeba zdemontowac.
Odpowiedzi na pytania:

1. absolutnie nie. Nie jest to do niczego potrzebne, a nawet będzie przeszkadzać, bo uniemożliwi ewentualne przenoszenie w inne miejsce (przeprowadzka, zmiana otoczenia itp) oraz konserwację
(od czasu do czasu warto wylewać wodę z rurek, która zbiera się z opadów itp).
2. również nie trzeba demontować. Nawet lepiej zostawić, aby chronić podstawę chembustera przed rozbiciem, ukruszeniem itp. W niczym nie przeszkadza. 
__________________________________________


- Czy jeżeli ma się chembuster w ogródku, to można mieć również orgonit w domu i czy jeden na dom wystarczy?
Można mieć dowolną ilość orgonitów, będą się wzmacniały i wspomagały swoje działanie. W domu (poza chembusterem) można np. umieścić jeden HHG stalowy, albo kilka w różnych pomieszczeniach; mogą to być orgonity dowolnego typu. Lepiej zacząć od umieszczenia w domu 1 lub 2 orgonitów, aby potem ewentualnie zwiększyć ich ilość.


Ważne! Aby chmbuster działał skuteczniej należy "zneutralizować" okoliczne emitery szkodliwych pól elektromagnetycznych (wieże telefonii komórkowej, przekaźniki radiowe, transformatory, anteny itp) - używamy do tego orgonitów ALUMINIOWYCH, zakopując je w ziemi, najlepiej w odległości około
10, 15 metrów od emitera. 
__________________________________________


- W niektórych opisach stoi, że chembuster MINI trzeba stawiać na zewnętrznym parapecie,
ale myślę, że można go również zainstalować na działce?
Tak, można go (podobnie jak duże działo) zakopać na 2/3 wysokości podstawy, w ziemi. 

__________________________________________


Mam teraz jeszcze parę pytań na temat chembustera: czy lepiej wkopać go w małym ogródku, czy też ma takie samo działanie wkopując go tylko w doniczkę (i też trzymać na dworze)? I ponieważ jest w nim sporo metalu, czy nie sprawia w jakiś sposób zagrożenia od piorunów?
Nie, nie stwarza żadnego zagrożenia - nikt jeszcze na całym świecie nie doniósł o sytuacji uderzenia pioruna, a chembustery stoją nawet na dachach.

Jeśli jest dostęp do ogródka - zdecydowanie lepiej go tam zakopać (na 2/3 wysokości podstawy). Jeśli nie - może być doniczka na balkonie (a właściwie donica). Można dookoła chembustera poukładać orgonity
i kryształy, można też zaprogramowane przez siebie kryształy dołożyć do rurkii. Dowolnie.
Chembuster może cały rok stać na zewnątrz, można tylko wylewać od czasu do czasu wodę z rurki.
__________________________________________


- Ile kryształów mogę dołożyć do rurki? 
Można zacząć np od 3 szt. (zaprogramowanych osobiście).

Można również położyć kryształy bądź orgonity dookoła, poustawiać je np wg złotego podziału - tu jest dowolna ilość modyfikacji, wzmocnień itp.
__________________________________________


- Ponad pół roku temu nabyłam u Państwa Działo Orgonowe mini i kilka orgonitów.
Ponieważ mam problemy z uziemieniem, a w literaturze dostępnej w języku polskim jest mało informacji na ten temat, uprzejmie proszę o informacje n/t RÓŻNYCH RODZAJÓW /metod, sposobów/ uziemienia Chembustera.
Mój (Chembuster MINI; przypis Green Harmony) wcześniej stał na balkonie - teraz jest w pokoju.
Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby Państwo umieścili odpowiedź na swojej stronie o orgonitach - bowiem zadaję pytanie w imieniu wielu nabywców i czytelników tego BOŻEGO CUDU.
Wiele osób popełnia ten sam błąd - mylą energię orgonu z energią elektryczną...

A to nie jest to samo - orgon rządzi się zupełnie innymi prawami.
Działo orgonowe NIE WYMAGA UZIEMIENIA
Jest to zaznaczone w opisie urządzenia:
http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_neutralizacja.htm#chem_mini

Chembuster nie powinien stać w pokoju - jest to urządzenie do zastosowania zewnętrznego.
W pomieszczeniach zupełnie nie spełnia swojej funkcji. Proszę go używać tylko na zewnątrz (może być balkon).
__________________________________________


- Mam pytanie. Mój orgonit (ten wkopany ogrodowy)
(Chembuster MINI; przypis Green Harmony) zaszedł już takim nalotem srebrnym. Czy należy go jakoś czyścić? żeby nie emitował tej złej energii, którą nagromadził?...
Proszę się absolutnie nie przejmować żadnym nalotem.

Przede wszystkim - ani chembuster, ani żaden orgonit NIE JEST W STANIE emitować negatywnej energii. Cała konstrukcja orgonitów (w tym chembusterów) jest taka, że zawsze emanują pozytywną energią orgonalną. Proszę pamiętać, że to nie jest działo budowane przez Wilchelma Reicha, tylko zmodyfikowana konstrukcja, która w swoim wnętrzu transformuje negatywną energię na pozytywną i taką też wypromieniowuje.

Więc chembuster zawsze będzie emanował dobrze, korzystnie dla organizmu.
A nalot - jest wynikiem reakcji miedzi z powietrzem - jest to naturalne, w kontakcie z powietrzem zachodzą na powierzchni różnych metali reakcje chemiczne, lub po prostu osadza się brud.To nie ma wpływu na działanie.
Jedyne co warto robić - to jeśli pada deszcze - wylewać od czasu do czasu wodę z rury i to wszystko.

- Dziekuję za informację. Pytałam, bo od znajomego usłyszałam, że może warto by było od czasu do czasu chembustera wykopać z ogródka i w wiadrze z wodą z solą potrzymać.
W każdym bądź razie działanie Waszego orgonitu jest bardzo zauważalne - czasem nawet już na końcu wioski niebo jest zasnute dziwną powłoką, a u nas nic :) i tak się zdarza częściej.
Proszę go nie wykopywać! Urządzenie powinno stać spokojnie w jednym miejscu - każde zdemontowanie powoduje, że potem musi się od nowa ładować.

Absolutnie nie trzeba czyścić orgonitów! Nie wiem kto tak twierdzi, ale popełnia duży błąd - prawdopodobnie myli właściwości kryształów z orgonitami. Kryształy się oczyszcza, ale orgonity nie - one podlegają samoczynnemu procesowi autoregulacji energetycznej.
Cieszymy się, że urządzenie działa jak należy :) 
__________________________________________


Mam rowniez pytanie czy postawienie cb
(Chembustera; przypis Green Harmony)  standard lub cb owoc zycia w mieszkaniu na ostatnim pietrze, ok 3m od lozka (jest sciana poniedzy) byloby ok? 
Niestety - chembustery nie sprawdzają się w domowym użytku - są przeznaczone na zewnątrz, szczególnie duże urządzenia.

Umiejscowienie w domu ogranicza działanie do tego stopnia, że szkoda w ogóle instalować tam takie urządzenie. Należy je umieścić na tarasie, balkonie, ogrodzie itp.
__________________________________________


- Witam, pojawił się problem zimowania CB (Chembustera; przypis Green Harmony), pytanie, czy woda w rurkach nie zamarznie w zimie i nie rozsadzi podstawy i kryształów, jedna z hipotez mówi, że należy wsypać soli, ale do mnie to nie przemawia, czy mają Państwo takowe doświadczenia? Nasz CB, co by nie mówić stoi pod chmurką (...)
Nawet jeśli zamarznie woda w rurce, to przecież ma nadal przestrzeń w górę, a nie tak jak np

w zamkniętym słoiku w zamrażarce, gdzie większa powierzchnia lodu nie ma miejsca do wzrostu.

Poza tym - każdy, kto ma chembustera na zewnątrz zazwyczaj wylewa wodę po dużych opadach. Wielu ludzi ma chembustery na zewnątrz i nic takiego jak rozsadzanie się nie dzieje. Niektórzy też zasłaniają rurki od góry woreczkiem foliowym, aby w zimie nie wpływała do nich woda.
Nasze działa są całe i nigdy nie zostały rozsadzone zamarzającą wodą, ale nie możemy dać żadnej gwarancji - sugerujemy wylewać wodę, albo zasłonić rury woreczkiem.
Sypanie soli - tu nie potrafimy się wypowiedzieć - jeśli już, to tylko czystej, bez dodatków chemicznych. 
__________________________________________


- Witam
mam dziwne pytanie; Chembuster dotarł
(Chembuster OWOC ŻYCIA; przypis Green Harmony) i po wytarganiu armaty na balkon szok!! Działanie widoczne po godzinie, rozpuszczanie chemów natychmiast i pojawienie się wojskowego śmigłowca (może przypadek). Tak było przez dwa dni, piękne czyste niebo i słońce aż do zachodu!! Radości nie było końca... aż do dziś rano gdy niebo spryskane, a buster jakby został wyłączony. Nie wiem o co chodzi lecz czuję się przygnębiony.
Proszę się nie przejmować - CB to nie cudowna różdżka, która stwarza magię.

Trzeba uszanować fakt, że Orgon jest jakby świadomą i zmienną energią i czasem CB przechodzi w stan uśpienia. Ważne jest jedno - jest to urządzenie radioniczne, czyli współpracuje z Pana umysłem. Więc należy go zasilać mentalnie i nie negować.
Poza tym - CB dobrze działa na pojedyncze smugi, a przy większych nalotach i opryskach - będzie miał dużo pracy i może chwilowo nie poradzić.
Tak czy inaczej - cały czas wpływa na przestrzeń dookoła i ją harmonizuje.
__________________________________________


- Bardzo się cieszę, że można u Was kupić chembustery, ciekawa też jestem, jak w praktyce działają. Nad nami często są smugi po samolotach :( (...)
Byłabym ogromnie wdzięczna za link lub załącznik z większą liczbą informacji na temat dział orgonowych (przeczytałam już to, co znajduje się na Waszej stronie). (...) Fajnie, że się tym zajmujecie :)
Jeśli chodzi o chembustery MINI - to mamy same pozytywne opinie klientów. Sami też oczywiście widzimy efekty działania, ale ważna jest opinia innych osób.

Małe działa są skuteczniejsze w lokalnym oczyszczaniu, duże zaś działają na większy obszar i strzelają wyżej, więc ich praca nie jest tak efektowna jak małych.
Co do działania Mini CB (czyli chembustera)
- skutecznie rozprasza pojedyncze smugi (widać nawet przerwę w smudze, tuż na działem)
- radzi sobie ze średnimi opryskami - po jakimś czasie jest w stanie skutecznie wyczyścić niebo
- przy silnych opryskach (skondensowanych) przydatne jest bardziej duże działo, ale Mini też robi co może
- harmonizuje pogodę (mogą być łagodniejsze burze, opady itp niż w innych okolicach)
- jeśli chodzie o szczelną pokrywę chemicznych chmur, które zostały zrobione w innej okolicy
i przetransportowane wiatrem nad okolicę z CB - działo będzie miało problem (i duże i małe), ponieważ pokrywa tej chemii jest bardzo szczelna i połączona skutecznie z parą wodną.
Niemniej - lepiej mieć CB niż go nie mieć :)

Sporo materiału o chembusterach i orgonitach jest tutaj:
http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html?sid=e63df810443058013a23336875c31d6f 
__________________________________________


- dzień dobry, czy częściowe pomalowanie rurek chembustera farba osłabiłoby jego działanie? 
Tak, oczywiście, rurki muszą pozostać w takim stanie, jak w momencie montażu, nie wolno ich malować, ani niczym pokrywać.

- dziękuję za odpowiedź. mam jeszcze jedno pytanie czasem można spotkać chembustery z kryształami na końcu rurek. albo takie w których kryształy umieszczone są w żywicy i wychodzą na boki - załączyłam zdjęcia. jakie jest ich działanie? - czy takie chembustery sa poprawne? U was w sklepie takiego nie widziałam.
Chembustery z kryształami w centrum oraz na boki – są ok, można sobie takie modyfikacje zrobić (nawet samemu, ustawiając w obrębie chembustera różne minerały), choć to wpływa bardziej na przestrzeń dookoła niż na atmosferę.
Ten ostatni mały orgonit z rurką i kryształem w zasadzie nie ma żadnej sensownej mocy i sensownego zastosowania – są całkowicie nie zachowane zasady proporcji.
Pozostałe, z kryształami na czubkach – tu jż trzeba by przeprowadzić szereg testów, kilkumiesięcznych, aby powiedzieć cokolwiek o ich działaniu.
__________________________________________


- Mam pytanie czy można postawić na działce kilka chembusterów np trzy

Nie można stawiać dużych chembusterów za blisko – rekomenduje się około 1 km, minimum 500m.
Można postawić np. chembuster Standard oraz Mini – nie bliżej niż 10 – 20 m.
__________________________________________


- Mamy pytanie dotyczące dział orgonowych, sprzedajecie je jako chembustery. Nas interesowałoby również działanie rozpraszające chmury np burzowe. Czy to urządzenie wogóle działa w ten sposób?
To, o co Pani pyta, to cloudbuster, a nie chembuster - to dwa zupełnie różne urządzenia.
Nie produkujemy i nie będziemy produkować nigdy cloudbusterów, ponieważ jest to działanie nieetyczne i ingerujące w naturę, co jest niedopuszczalne. Nie ma nikogo, kto miałby umiejętności modyfikowania pogody zgodnie z naturalnymi potrzebami i cyklami tej planety, jest to niedopuszczalne łamania zasad harmonijnej egzystencji całego ekosystemu i wszystkich istot go zamieszkujących.
To, że różne zaburzone instytucje, czy jednostki, modyfikują pogodę, nie upoważnia nas do czynienia takich samych zaburzeń na tej planecie.
__________________________________________


- Proszę jeszcze o poradę-chcę postawić chembuster w ogrodzie na utwardzonym  przez kostkę granitową okręgu o średnicy 1,5mb.-czy może tak być ?czy powinnam go zakopać w ziemi-jak piszecie w Waszych poradnikach?Jestem świadoma ich działania -mam już w domu małe orgonity i chciałabym pomóc Ziemi w jej oczyszczaniu-chociaż w ten sposób.
Tak, można w ten sposób ustawić chembustera. Lepiej zakopać, ale sprawdza się w każdym ustawieniu, na zewnątrz budynków.
W celu oczyszczania Ziemi, polecamy szczególnie Garden Pipe.

Tak, cała wiosna i lato były szczególnie trudne, jeśli chodzi o ilość oprysków.
__________________________________________

- Czekając na mojego chembusterka chciałabym jeszcze podpytać

1. chemuster będzie umieszczony na balkonie, czy koniecznie muszę włożyć go do doniczki z ziemią? różne instrukcje widziałam w internetach i nie jestem pewna czy chembuster musi mieć kontakt z ziemią czy nie musi. A jeśli musi - to czy wystarczy tyle co w doniczce?
2. Druga kwestia - mieszkam na 3 piętrze, mój balkon to właściwie mała loggia nad którą jest jeszcze 9 pięter. Czy chembuster może stać na takim zadaszonym balkonie? czy lepiej zaczepić go za barierka tzn. żeby wylot rury nie był pod zadaszeniem?
3. I jeszcze jedno - czy rura koniecznie musi być ustawiona pionowo? czy może być pod lekkim kątem?
1. Nie, nie musi mieć kontaktu z ziemią. Usadowienie w doniczce to tylko propozycja, aby się nie przewrócił. Można go umocować dowolnie.
2. czym “mniej” nad chembusterem, tym lepiej, ale na loggi też da radę ;)
3. W tym modelu zalecane jest ustawienie pionowe
__________________________________________


- Czy istnieje możliwość montażu urządzenia na dachu bloku mieszkalnego? 
Tak oczywiście – musi Pan jednak zabezpieczyć go w taki sposób, aby nie przewrócił go wiatr i nikt nie ukradł (rury miedziane są drogie).

__________________________________________

- Chciałbym zamówić na Państwa stronce kilka produktów - mam parę pytań:
1. Jak dobrze rozumiem - do wykonania chembustera potrzebny jest ten zestaw:
http://www.greenharmony.pl/jak-zrobic-orgonit/2215-zestaw-krysztalow-do-orgonu.html#/zestaw_krysztalow_or-zestaw_duzy
Proszę napisać, jaki minerał - w Waszym sklepie - kupić na podsypkę.
2. Czy ten orgonit:
http://www.greenharmony.pl/harmonizery-domowe/547-energetyzator-wody-plytka-orgonitowa-kwiat-zycia.html#/jakosc-bez_wad
nada się - czyli, że będzie skuteczny do energetyzowania nasion przed posadzeniem?
3. Przeczytałem wszystkie możliwe instrukcje wykonania CB w necie i mam pytanie do Państwa jako doświadczonych :) - długość handlowa rur 28mm to w Polsce 250cm.
Pomysł jest taki - zamiast 7 rur (6+1 na startery) kupię 4 rury - 3 na pół i jedna do pocięcia na 6 kawałków na startery.
Wówczas rury będą miały łączną wysokość 125+42=167 (+złączka) - czy taki chembuster ma sens - czy będzie działał? 3 dodatkowe rury to ekstra 200zł a to wygląda na najbardziej kosztotwórczy element urządzenia.
1. Do wykonania chembustera potrzebuje Pan kryształów z co najmniej jednym szpicem. Zestaw, który Pan zaznaczył to po prostu kilka kryształów drugiej klasy (sta niższa cena), wśród których część powinna pasować do rur 28 mm, ale to nie jest zestaw dedykowany w 100% na tę średnicę. To mix.
Podsypki – tu już Pan samodzielnie decyduje o tym, jakich minerałów użyć. Wszystkie zostały opisane, więc należy wybrać podążając za własnym zapotrzebowaniem i podpierając się opisanymi w karcie właściwościami:
http://www.greenharmony.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&submit_search=Szukaj&search_query=podsypka

2. Tak, można w ten sposób używać tej płytki, tym bardziej, że jest płaska i ma większą powierzchnię, zawiera też symbol świętej geometrii

3. Chembuster na wysokość 125 cm to jest eksperyment, zweryfikowane działanie mają chembustery standardowe (6 rur) w wysokości 180 cm.
Musi Pan po prostu przeprowadzić eksperymenty na własną rękę, aby sprawdzić działanie.
generalnie – będzie „strzelać” na niższy pułap (mniejszy zasięg)

- Dziękuję za odpowiedź.
1. Bardzo proszę wskazać mi zestaw w Państwa sklepie, który Waszym zdaniem będzie pasował. Zdam się na wybór fachowców.
2. Płytkę zamówię
3. Z tą wysokością wyraziłem się nieprecyzyjnie - całość będzie miała wysokość 170cm - w tym rura 125+42=167cm - z podstawy będzie wystawało 150cm.
Myśli Pan, że będzie dużo słabszy?
Nie mam potrzeby pokrywania zasięgiem 100km - wystarczy mi okolica kilku km - a zresztą - nikt tego nie jest w stanie zmierzyć - bo jak?
1. nie posiadamy zestawu dedykowanego bezpośrednio do rur 28 – wszystko co mamy jest mixem o różnych wielkościach.
3. RURY (nie całość) powinny mieć ok. 180 cm łącznie. Nie chodzi o zasięg w poziomie, tylko o wysokość w partiach atmosfery.
Musi Pan przeprowadzić samodzielne badania działania, nie znamy żadnych danych na temat urządzeń o tej wielkości.
Podejrzewamy, że wskazana przez Pana wysokość powinna też być ok, ale to wymaga samodzielnej weryfikacji.
__________________________________________

- Mam pytanie do chembustera. Jesli samolot rozpyli chemistral to za ile godzin ma zniknąć?
Na to pytanie nikt nie udzieli Pani odpowiedzi. Chembuster to nie maszyna – to urządzenie wydzielające do atmosfery energię Orgonu – więc albo smuga się rozpuści, albo nie, wszystko zależy jaka jest w danym momencie sytuacja w górnych warstwach atmosfery, jaka jest równowaga sił pomiędzy POR a DOR. Zależy to od dziesiątków czynników, które wykraczają poza ludzki umysł.

Należy zapoznać się dokładnie z całym zagadnieniem związanym z Orgonem – na forach angielskojęzycznych, a także na stronie www.orgon-polska.pl

__________________________________________

- Czy jest różnica w działaniu całego działa z rurami czy samej podstawy?
Nie bardzo mam gdzie postawić całe urządzenie. 
Kompletne urządzenie składa się z podstawy oraz rur górnych. Sama podstawa więc nie jest chembusterem, tylko jego bazą (jest to tylko połowa uzrądzenia).

Może Pan samodzielnie dociąć i zamontować rury górne, albo zamówić całość z rurami u nas.
__________________________________________


- Witam, chembuster dotarł w jednym kawałku, OK. Proszę o opis jak go uruchomić, oczyścić i co i jak, dziękuję, pozdrawiam

Nie trzeba go oczyszczać, ani robić nic więcej poza postawieniem w ogrodzi i zamontowaniem rur górnych.
Cała reszta jest opisana w ogólnodostępnej, globalnej teorii dotyczącej energii Orgonu.
__________________________________________


- Witam podstawa chembustera dotarła,mam tylko pytanie czy po zamontowaniu półtorametrowych rur miedzianych i usadowieniu całości w ogródku mozna rury delikatnie pomalować jakaś farbą ?w maskujący z otoczeniem kolor? chodzi o zabezpieczenie przed zbieraczami złomu,Urzadzenie bedzie stało blisko ogrodzenia bo tylko tam mam miejsce więc chciałbym jakos je "zamaskować".

Nie można stawiać dużych chembusterów za blisko – rekomenduje się około 1 km, minimum 500m.
Można postawić np. chembuster Standard oraz Mini – nie bliżej niż 10 – 20 m.
__________________________________________


- Witam, Mam pytanie jak zabezpieczyć rury chembustera na zimę - nałożyć folię i ściągnąć gumką czy moze nałożyć zatyczki miedziane? Co Państwo sugerują? Będę wdzięczny za sugestie.

Absolutnie nie zakładać folii, ani niczym nie zatykać rur – one mają pozostawać zawsze otwarte i nie przysłonięte. Rur nie trzeba zabezpieczać, to fake krążący po internecie – nic się nie dzieje, nasze własne (beż żadnej osłony) urządzenia działają nieprzerwanie od 2010 roku.
- Szczerze powiedziawszy tak myślałem, żeby nie zatykać, ale nawet w anglojęzycznych wersjach taka wersja się pojawiła.
Dziekuję z aodpowiedź i pozdrawiam
__________________________________________


- Proszę o informację na jakiej przestrzeni rozprasza ten syf w powietrzu? 
(dotyczy zamówienia Chembustera Standard - SAMA PODSTAWA - przypis Green Harmony)

Prosimy pamiętać, że po zakupie musi Pani dociąć i zamontować rury długi na 150 cm – dopiero wówczas urządzenie będzie kompletne.
Zasięg zależy od wielu czynników lokalnych (okolicznych anten, sieci trakcyjnych, ceików geopatycznych, fabryk itp.). Podany w karcie produktu zasięg jest teoretyczny, ustalony radiestezyjnie, w warunkach optymalnych, z poprawnie zamontowanymi rurami według podanych wymiarów.
__________________________________________


- Proszę jeszcze odpowiedzieć czy na działce ok. 1000 M2 jest szansa, ze taki jeden pogromca sobie poradzi z tym syfem w powietrzu?  
(dotyczy zamówienia Chembustera Standard - SAMA PODSTAWA - przypis Green Harmony)

Tak jak pisaliśmy – to zależy od wielu czynników.
My u siebie stosujemy 1 duży chembuster, 1 mini chembuster i różne odpromienniki (plaryzator PT 11, Heksagon orgonit KPL z TB, Garden Pipe, orgonity ulokowane w różnych częściach działki oraz konstrukcje i formy świętej geometrii – docelowo wykonamy kwietnik i zielnik w takich formach).
__________________________________________


- Witam Mam pytanie jakie konsekwencje grozą jesli samolot lub helimopter zlokalizuje chembuster?

Żadne, chyba, że w Afganistanie, w trakcie wojny, albo gdzieś na Bliskim wschodzie – zapewne ostrzelają, albo zbombardują.
__________________________________________


- Proszę powiedzieć czy mieszkając w bloku na trzecim piętrze z dużym balkonem mogę zaopatrzyć się w chembuster? Jeśli tak to jaki i gdzie go umieścić?
Wiem, że Państwo zamówienia będą przyjmować od 19 lutego br, dlatego chciałam zorientować się jaki byłby wskazany w moich warunkach mszkalnych?

Tak, oczywiście, chembuster może stać na balkonie (np. przy barierce, aby był jak najbliżej otwartej przestrzeni nad sobą).
Może Pan zamówić dowolnego chembustera, wszystkie zmieszczą się na balkonie.
__________________________________________


- Chciałabym otrzymać informację na temat chembustera dużego "OWOC ŻYCIA": czy jeśli założę go u siebie na działce to jego dobroczynne działanie obejmie też dom rodziców, który jest w tej samej miejscowości, czy muszą oni mieć swój?
Na Państwa stronie podany jest zasięg działania w promieniu 80 km, czy jest on taki sam na tak dużym obszarze?
Czy jest możliwość że stawiając chembuster blisko domu można odczuć zbyt silne jego działanie? czy lepiej ustawić go dalej od domu?

Zasięg zalezy do wielu czynników (takich ja wszelkie urządzenia, technologie wytwarzające Orgon Negatywny DOR), podany w karcie jest szacunkowy.
Czym bliżej urządzenia, tym działanie silniejsze.
Nie, nie ma możliwości odczuwania za silnego działania tego urządzenia, można go ustawić tuż koło domu.
__________________________________________

- Mam jeszcze pytanie odnośnie zabezpieczenia przed piorunami, chembuster będzie stał na tarasie, który jest na pierwszym piętrze, czy jest możliwość wyprowadzenia do piorunochronu?
Radzimy nie ingerować w konstrukcje takimi dodatkami. Nasze chembustery stoją już 8 lat i w życiu nie otrzymały rażenia.
Nigdy też nie słyszeliśmy o takim przypadku.
__________________________________________


- CHEMBUSTER MINI - Czy będzie on działał prawidłowo w mieście gdzie są anteny telefonii komórkowej? Sprawdzałem na moim osiedlu ich nie ma(na dachach), bo się mieszkańcy nie zgodzili. Ja zamierzam chem. mini ustawić na balkonie na pierwszym piętrze budynku. Oczywiście nie oczekuję cudów - ale jak zaobserwować czy działa? Póki co to obserwuję w ostatnim czasie mniej dziwnych sztucznych chmur(Wrocław) ale za to smog jest problemem.
Może tak jak jest powiedziane w Waszych poradach(internet) pod balkonem zakopać w ziemi jakieś TB(aluminium lub stal) lub jedno i drugie.

Tak, będzie neutralizował kazde szkodliwe promieniowanie, ale warto dodatkowo zneutralizować wszystkie maszty poprzez orgonity aluminiowe.
__________________________________________


- Jestem zainteresowana zakupem chembustera ale zanim dokonam wyboru proszę o kilka rad i odpowiedzi na moje pytania.
Na poczatku bylam zaintresowana kupnem zestawu lub podstawy aby zbudować sama ale widze ze macie Pańswo w sklepie Chembuster kwiat Zycia.
Jaka jest roznica miedzy duzym na 6 równej dlugosci rur a a konstrukcja kwiata zycia 12 rur o roznej dlugosci plus one maja zatopione krysztaly.
Czy jest wieszaka mego moc czy tez zasieg.?
Mam gospodrastwo rolne i mieszkam na wsi potrzebuje cos nie tylko dla warunkow pogodowych i chemiralis ale takze cos na dobra enrgie .

Jak to sie ma do warunkow pogodowych czyli w ta druga strone jesli bedzie potrzebny deszcz na plony skoro chembaster wplywa na rozchylenie chmur i sloneczna pogode.

KOlejne moje pytanie moze wydac sie dziwne ale obecnie prowadze uprawe zbóz i innych plonow bez uzywania opryskow jest to niemozliwe nasiona i caloksztalt jest taki ze bez opryskow w gospodratwie jest sie bankrutem jest za duzo grzybow i innych wirrusów takkze tych przez nich rospylanych staram sie redukowac ich uzycie ale wiadomo jak jest bez uzycia tego nie ma sie plonow sa one zawirusowane lub zjadane przez cos i nie ma zbiorow:( ciezki temat ogolnie!... Jak to sie ma do dzilania chembastera czy majac go ma to wplyw na moja uprawe czy moge wyeliminoac opryski czy ograniczyc czy tez one nie beda dzilac na plon skoro chembuster ma swoja moc jak to rozmiec ?

Wszystkie informacje na temat poszczególnych urządzeń znajdzie Pani w kartach produktów. Proszę się z nimi zapoznać dokładnie (nie ma żadnych innych informacji na ten temat).
Wszystkie urządzenia orgonitowe mają pozytywną energię.
Chembustery NIE REGULUJĄ POGODY! Zajmują się tylko wysyłaniem POR do górnych warstw atmosfery, prosimy się zapoznać z całą teorią Orgonu: www.orgon-polska.pl
Na ostatnie pytanie nie ma odpowiedzi, musi Pani przeprowadzić samodzielne testy – potem możemy je opublikować dla innych osób.

Urządzenia orgonitowe to nie gotowe rozwiązania – to MOŻLIWOŚĆ, a każdy użytkownik znajduje dla nich zastosowanie i uczy się jak je dobrze użyć. Użytkowanie urządzeń orgonitowych wymaga podstawowej wiedzy na temat całej koncepcji Orgonu.
__________________________________________


- Nim złożę zamówienie proszę o informację
1.Czy można zamontować Mini Chembuster na dachu kampera by używać na wczasach a co z burzą ? uziemieniem?
2.Czy rurę można dodatkowo rozciąć na dwie połowy i skręcać na mufkę na postoju?
3.Czym zaślepić wlot rury by nie wpadał deszcz?
4. Mam zamiar postawić na działce także DUŻY ale obawiam się że złomiarze ukradną więc mam pytanko CZY można rury miedziane pomalować farbą olejną?

1. Tak, można zamontować wszędzie, byle NA ZEWNĄTRZ, oczywiście nie w momencie ruchu, tylko stacjonarnie. Nikt nigdy nie zgłaszał problemu piorunów, ale to są Pana samodzielne testy.
2. raczej nie zalecane
3. Oczywiście, NIE ZAŚLEPIAĆ!
4. Zdecydowanie NIE.
__________________________________________


- Interesuje mnie temat Państwa akcesoriów, chembustery itp. aczkolwiek na początek potrzebuję coś co unieszkodliwi/zablokuje skutecznie działanie wi-fi w domu, i w otoczeniu. Czy chembuister jest w stanie temu zaradzić czy jest on tylko odpowiedzialny za chemtrails.

Jak sama nazwa wskazuje – chembustery przeznaczone są do pracy z chemtrails, co nie zmienia faktu, że są to również duże urządzenia orgonitowe, więc częściowo działają również w obszarze danej lokacji.
__________________________________________


- Jestem zainteresowany dwoma sztukami chembusterów. Jeden chcę zakopać w ogrodzie a drugi chcę żeby stał na balkonie. Czy ma znaczenie fakt, że balkon jest zadaszony?

Nie, można go ustawić również na zadaszonym balkonie, ale jak najbliżej jego krawędzi, aby Orgon wypływał spoza niej do góry.
__________________________________________


- Mam jeszcze pytanie odnośnie zabezpieczenia przed piorunami, chembuster będzie stał na tarasie, który jest na pierwszym piętrze, czy jest możliwość wyprowadzenia do piorunochronu?

Radzimy nie ingerować w konstrukcje takimi dodatkami. Nasze chembustery stoją już 8 lat i w życiu nie otrzymały rażenia.
Nigdy też nie słyszeliśmy o takim przypadku.
__________________________________________

- Wysyłam zdjęcie chwembustera,zakopałem 5 cm w ziemi , Czy to dobrze ? I jeszcze jedno pytanie czy maja państwa wskazówki dodatkowe dotyczące użytkowania.
Urządzenie może zarówno stać nie wkopane, jak i wkopane w ziemię - w obu przypadkach działa. Zalecamy jednak wkopać w ziemię, najlepiej na ok 2/3 podstawy, albo 1/2 - po pierwsze cenne jest, aby poprzez otwartą podstawę urządzenie miało kontakt z ziemią, która sprzyja transformacji zachodzącej wewnątrz chembustera, a poza tym - jest stabilne i nie zostanie przewrócone w czasie silnego wiatru.
Dodatkowe wsparcie dla każdego CB, to zneutralizowanie wszystkich okolicznych wież telefonii komórkowej, masztów, stacji trafo, fabryk itp. miejsc, które wytwarzają DOR.
Można również od czasu do czasu wesprzeć mentalnie urządzenie, stwarzając w jego pobliżu (ukierunkowaną) świadomą intencję oczyszczania atmosfery, neutralizacji toksyn w powietrzu, harmonizowania przestrzeni.
__________________________________________


- Polecił mi Was mój kolega Daniel, który kiedyś zakupił Wasz chembaster.
Posiadam działke o powierzchni ponad hektara na Dolnym Sląsku w miejscu gdzie dość intensywnie opryskiwane jest niebo a niedaleko mnie znajduje się radar meterologiczny.
W związku z tym chciałbym zamówić dwa chembastery duże Owoc Zycia.

Czy istnieje jakaś możliwść dodatkowego wzmocnienia jego siły np. opiłkami aluminiowymi czy miedzianymi, czy dodatkowymi podsypkami kryształowymi?
Kiedyś czytałem o chembasterach z Niemiec które wykonywane są w gipsie, podobno są silniejsze ponieważ sam gips składa się z małych kryształów które wzmacniaj jego dziełanie.
Co myślicie o takim rozwiązaniu?

CB Owoc Życia jest już kompletnym urządzeniem i nie wzmacniamy go niczym, aby nie zaburzyć jego proporcji i zastosowanej Świętej Geometrii. Samych minerałów tam prawie 1,5 kg (kryształ, kwarc dymny, ametyst).
Wykonywanie urządzeń orgonitowych z gipsu jest zupełnie niewłaściwą technologią, nie możemy brać odpowiedzialności za te manipulacje technologią w Niwmczech, nie mamy z tym nic wspólnego, działamy sprawdzonymi metodami i na bazie żywicy, która ma przetestowaną strukturę kompatybilną z trensmutacjami Orgonu, jakie wewnątrz urządzenia zachodzą.
__________________________________________


- Proszę mi również jeszcze napisać, czy te kryształy, co są w chembusterze (w rurach) są zalane żywicą, bo ich nie widzę w moim- dołozyłam do rur po jednym krysztale- ale jeśli tak się nie powinno robić to proszę o info i z góy dziekuję.

Kryształy w rurach nie są absolutnie zalane, są izolowane od żywicy rurami i zaślepkami miedzianymi. Mogą być słabo widoczne, bo są w dolnych rurkach, na najniższym poziomie, czyli wewnątrz żywicy, ale oddzielone od niej miedzią. Można oczywiście dokładać kryształy do rur, w dowolnej, intuicyjnej ilości.

Jeśli CB słabo działa, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników:
- moc oprysków w danym rejonie, a efekt zanieczyszczenia spotęgowany zaburzeniami w lokalnym ekosystemie
- nie zneutralizowane okoliczne punkty produkcji DOR (w stylu wieża telefonii kom., stacja trafo, elektrownia, fabryka, rzeźnia, ferma, silne cieki wodne, zanieczyszczenia poprzemysłowe, cmentarze, miejsca bitew itp.)
- być może warto wzmacniać działo mentalnie, wizualizując oczekiwany efekt, wysyłając pozytywne wibracje i intencję oczyszczania.
__________________________________________


- Bardzo proszę o informację dot. chembusterów. Otóż posiadam już 2 standardowy i jednorurowy mały. Jednak ze względu na obecną sytuację z opryskami udrządzenia działąją słabo, do 300m w promieniu a nie jak było napisane do 50km. Stopień rozyplania i trucia nas jest tak ogromny, że nie wiem jak te urzadzenia zasilic. przemywałam juz kryształy. Zastanawiam się nad kupnem 2 chembustera - ale moje pytanie jest czy to ma sens, czy to cos pomoże? Pisali Państwo wcześniej, że nie mogą stać obok siebie 2 duże chembustery- ale gdyby je postawić w promieniu 100-200m? Za oknem katastrofa- gory zakryte pylem i co rano dziwne mgły w któych czuć chemię.
Dziękuję z góry za pomoc.

Obszar działania wyliczony był w górnych warstwach atmosfery, w dodatku jest to średnica – skąd wiadomo, że jest to obecnie 300 metrów? W jaki sposób zmierzone zostały te odległości w górnej części atmosfery? Z poziomu ziemi obszar na niebie wydaje się mały, dokładnie tak jak samolot – pomimo, że to kolos. Zasięg działania Orgonu jest prawie zawsze dosyć duży, natomiast niewydolność chembustera w stosunku do oprysków jest wynikiem ilości i formy napylania. Nie ma na to żadnego innego rozwiązania poza urządzeniami orgonowymi, nakierowanymi w atmosferę. Nikt nie wymyślił jeszcze niczego skuteczniejszego.
Wzmożone opryski jesienne to już standard wieloletni w Polsce, ponieważ poprzez dodawanie grzybów, wirusów itp. – zasilają biznes Wielkiej Farmacji (można to ukryć pod epidemią grypy i innych chorób wirusowych, sprzedając odpowiednią ilość szczepionek i leków).

Można wzmacniać chembustra na różne sposoby, jednym z nich jest dodawanie zaprogramowanych przez siebie kryształów, czy regularna medytacja, czyli mentalne zasilanie jego pracy. W przestrzeni urządzenia warto umieszczać inne orgonity, kryształy itp. I to wszystko co można uczynić.
__________________________________________


- Mam dużą działkę, na uboczu.
Interesuje mnie duży, mocny chembuster.
Proszę tylko o informację czy jest on bezpieczny.
Czytałem, że energia orgonu może by szkodliwa i należy zachować ostrożność.
Bardzo proszę o informacje na co uważać podczas jego eksploatacji i czy chembuster może być ustawiony na stałe w ogrodzie.
Ciekawi mnie też czy jakieś służby interesują się tym, że na niebie nie ma chmur, a powinny być.
Nie chciałbym mieć nieproszonych gości.

Gdzie dokładnie przeczytał Pan, że energia orgonu może być niebezpieczna, a przede wszystkim, że chembuster może być niebezpieczny? Prosimy o link, lub źródło tej informacji. W czasie eksploatacji nie trzeba na nic uważać. Może stać na stałe w ogrodzie.
Poza tym, nie mamy wpływu na żadne służby, to już są indywidualne doświadczenia (najlepiej skontaktować się z użytkownikami na forach).
__________________________________________


-W Waszym dziale z pytaniami, na pytanie czy użyć chembuster duży, czy też 'owoc życia', padła ogólna odpowiedź, której nie bardzo rozumiem.
Proszę zatem o informację kiedy przydaje się "owoc życia", kiedy chembuster duży.
Bo jak widać ze zdjęcia i po cenie - oba różnią się od siebie i to znacznie.
Jak zrozumiałem, spektrum działania "owocu życia" jest szersze.
Zamierzam zamówić jeden z nich i nie bardzo wiem który.
Na filmach widać też, że chembustery porafią 'odpychać' chmury, czyli ich działanie jest zbliżone do cloudbustera. A odwrotnie, czy zanurzając chembuster w wodzie pomożemy skrócić suszę i wyciśniemy 'z nieba' choć kilka kropelek deszczu?
Czy takie eksperymenty mogą być szkodliwe?

W Owocu Życia użytą jest większa ilość Świętej Geometrii i to odróżnia te dwa urządzenia od siebie. Wybór należy już do Klienta, który musi zapoznać się z opisem danego produktu.
Chembustery nie odpychają chmur, tylko wydzielają do atmosfery POR, który stabilizuje sytuację. Jeśli mamy do czynienia z pseudo chmurami poopryskowymi, to Orgon będzie je modyfikował. To nie jest cloudbuster, ponieważ nie zajmuje się wpływaniem na pogodę, ani na opady, ani na suszę.
__________________________________________

Kategorie