ORGONITY - pytania Klientów (cz. III)

Artykuły, 2018-05-20.
ORGONITY - pytania Klientów (cz. III)

Pytania najczęściej zadawane przez Klientów, dotyczące stosowania i funkcji orgonitów - część III.
 

INFORMACJA OD ZESPOŁU GREENHARMONY.PL
Zaleca się, aby każdy z użytkowników urządzeń orgonitowych posiadał minimum wiedzy na temat energii Orgonu i urządzeń ją emitujących.
Prosimy zapoznać się ze wszystkimi Informacjami zawartymi na naszej stronie:
http://www.greenharmony.pl/311-orgonit-informacje
oraz

www.orgon-polska.pl
Jeśli nie znajdziecie tam Państwo niezbędnych informacji, wówczas dopiero prosimy o kontakt mailowy; postaramy się odpowiedzieć na pytania w miarę naszych możliwości czasowych (pracujemy po kilkanaście godzin na dobę i niestety często nie mamy możliwości technicznych, aby prowadzić rozmowy mailowe, czy telefoniczne - prosimy o wyrozumiałość).
__________________________________________
 

 

ORGONITY - cz. III
(zobacz też cz. II)


- Proszę o poradę jakie orgonity powinnam mieć w domu,chodzi mi o wszystkie które powinny się znaleźć,aby w domu i ogrodzie była dobra energia oraz pełniły swoją funkcję.Od razu pewnie wszystkich nie kupię ale stopniowo...
Odnośnie Buttonów to wiem więc pomijamy je. 
Co do reszty to nie mogę się za bardzo połapać radzicie np:TB stal mały ,a w produktach nie napisany mały czy duży i nie wiem już który, więc może po cenie lub kodzie.

Dom- salon ok 30 m gdzie znajduje się komputer oraz tv,za ścianą w gospodarczym jest drugi komputer-serwer i tam są dwa psy w tym gospodarczym ,na razie ten serwer tam musi być ,ale martwi mnie to ,że  te psy są narażone i pewnie my na te ,,szkodliwe,,
W pokoju syna też komputer i tv syn jest apatyczny nic mu się nie chce i źle sypia.
U nas w sypialni nic oprócz gniazdek,ale można coś na zregenerowanie się ,ze snem nie ma problemu.
Jeden gościnny tez jest komputer i pralnia z pralką. 
Całość domu100m2
Ogród ok 100 m2 kwadrat rośliny rozmieszczone po bokach 6 drzew z których 3 marnieją.

Męża często boli głowa,bardzo często ,praca biurowa powierzchnia biura 
ok 100 m2 trzy komputery telefony i on non stop na komórce-taka praca ja również praca biurowa ,komputer telefon.
Ogólnie zmęczenie brak energii nic się nie chce.

Witamy,
orgonity jakimi dysponujemy znajdują się na stronie naszego sklepu. 
Jeśli chodzi o TB obecnie posiadamy w sprzedaży taki: 
http://www.greenharmony.pl/odpromienniki-orgonit/636-tb-stal-mosiadz-tower-buster-z-miedziana-cewka.html?search_query=tb&results=12

Polecamy również:
- polaryzator torsyjny PT11
- antyradiator
lub
- heksagon orgonit + 6 TB (kpl) – dla całego domu.

Jeśli chodzi o przestrzeń dla zwierząt, w której jest tak silnie niekorzystne pole EM, serwerownia - tutaj niezbędne jest zadbanie o zdrowie zwierząt. Najlepiej byłoby je z tego miejsca usunąć, aby nie powstały z czasem nowotwory itp. dolegliwości. Jeśli zwierzęta zostaną usunięte - należy tam umieścić dwa HHG aluminiowe. Jeśli pozostawicie Państwo zwierzęta w tym bardzo niekorzystnym miejscu - należy tam umieścić PT 11 plus HHG stal/mosiądz dla każdego psa, koło jego legowiska. Plus paprocie, najlepiej kilka.

Co do złego samopoczucia - należałoby przeprowadzić analizę radiestezyjną domu, znajdując cieki wodne itp. zaburzenia i w tych miejscach poukładać odpromienniki (np. PT 11 i HHG stal).

Heksagon KPL z TB - należy umieścić w centralnej części domu, na parterze.

Ogród - należy eksperymentować z Garden Pipe - umieścić kilka z nich w różnych ustawieniach Świętej Geometrii.
__________________________________________


- Bardzo zainteresował Mnie temat orgonitów... 
Chciałbym kupić Państwa piękny wyrób. 
Byłbym zainteresowany możliwie największym (pod względem objętości i wysokości) orgonitem zawierającym w sobie możliwie najwięcej dobroczynnych kamieni/minerałów, który mógłbym umieścić w mieszkaniu o powierzchni 60 m kwadratowych.

Dwa największe orgonity to HHG stal i Regeneracja, oba spełniają Pana wymagania. Natomiast warto pamiętać, że jeden orgonit to trochę mało – my sami stosujemy od kilku w jednym pomieszczeniu, aż do konstrukcji w stylu Heksagon KPL z TB.
Polecamy również polaryzator torsyjny PT11 (obie technologie są kompatybilne).
__________________________________________


- Witam, 
dzisiaj odebrałam z poczty zamówione orgonity. Dziękuję.Będę je testować przez najbliższe dni, ale już dzisiaj spróbowałam trzymając "wulkan diament" pod krzesłem, gdzie siedzę przed komputerem. BYłam ospała , a po pół godzinie siedzenia miałam wrażenie podwyższenia i przepływu energii od dołu do góry. Nie wiem czy to złudzenie? Będę dalej testować i dam znać jakie wrażenia.

Nie, to nie złudzenie, tak właśnie działają orgonity – po jakimś czasie osoby bardziej sensytywne odczują poprawę stanu energetycznego. Są to często subtelne doznania, chociaż zdarzają się również spektakularne zmiany, w kierunku globalnej poprawy samopoczucia.
Orgonity działają długofalowo i raczej łagodnie, ale stale i bez konieczności ich ładowania, oczyszczania itp.
Należy oczywiście obserwować reakcje swojego organizmu, aby uniknąć rzadkiej sytuacji przeładowania (są to sporadyczne przypadki, wówczas wystarczy na jakiś czas odsunąć orgonit od siebie, a po jakimś czasie wrócić do jego użytkowania).
__________________________________________


- Jestem zainteresowana zakupem Państwa odpromienników. Bardzo proszę o pomoc w ich wyborze.
Interesują mnie urządzenia (neutralizatory promieniowania) 3 szt -każdy do czego innego przeznaczony i mam trudność z braku niewierzy, mimo zapoznają się z ich opisem a mianowicie:
1) urządzenie dla osoby, która przebywa nad linia wysokiego napięcia. Mocują jąk wiadomo dwie "wieże"(takie jakie znajdują się na polach-nie znam poprawnej nazwy). Proszę o wskazówki jaki odpromiennik byłby prawidłowy?. 
Te pomieszczenie znajduje się na betonie, zatem nie można odpromiennika zakopać?
Jakie urządzenie Państwo polecą? 
Czy bezpośrednio w kontenerze zbudowanym z płyt i regipsów o objętości 10 m kwadratowych w jakim przebywa osoba 12 h codziennie należy umieścić ten odpromiennik czy na zewnątrz?
2) urządzenie do telefonu komórkowego odpromiennik, który będzie neutralizował promieniowanie podczas rozmowy?
Na stronie proponują Państwo taki, który można umieści za baterią, ale wydaje się ze jest on za duży i nie jest to możliwe? Zatem jaki, który będzie chronił podczas rozmowy polecą Państwo?
3) ogólne urządzenie do mieszkania, które będzie neutralizować promieniowanie wszystkich sprzętów AGD w domu tj. telewizor, lodówka , czajnik elektryczny?

1. linie wysokiego napięcia, maszty, transformatory itp. Neutralizuje się w ich pobliżu, nie koniecznie zakopując (to ma służyć tylko ukryciu orgonitu), można tez po prostu położyć orgonit aluminiowy, najlepiej około 5-10 metrów od takiej instalacji.
W pomieszczeniu, gdzie przebywają ludzie należy stosować tylko orgonity stalowe (dowolne, ponieważ każdy orgonit ma te same właściwości emitowania Orgonu, różnice są tylko w dodatkach).
2. Radion, absolutnie mieści się pod baterią 3. dowolny orgonit, poza aluminiowymi.
__________________________________________


- Czy „gareden pipe” z Waszej oferty nadałby się dla mojego chembustera jako pomocnik, może dwa?, jeśli tak, to gdzie je wkopać, w pobliżu czy może dalszych miejscach ogródka np. jeden z przodu drugi na tyłach domu w obrębie chembustera.

Garden Pipe raczej nie stosuje się pojedynczo – polecamy układy co najmniej podwójne, a najlepiej w jakimś symbolu Świętej Geometrii.
I zdecydowanie warto je użyc jako wsparcie dla chembustera, ale też ogólne zasilenie Orgonem ogrodu, działki.
Co do ochrony ziemi;
Ma Pani dosyć dużo tych słupów koło domu, nie jest to korzystne, natomiast na szczęście, nie są to maszty telefonii komórkowej i mocne anteny.
Przy tych słupach należy zakopać orgonity aluminiowe – około 3-6 metrów od każdego słupa. Z tego co widać na zdjęciach, da się to zrobić bez problemu, ponieważ przy każdym jest kawałek gruntu.
Przy słupach 2,3,4 – można zakopać po 1 TB aluminiowym, a przy słupie 1 – np. 2x Tb aluminium. 1 Tb alu warto zakopać jakieś 3 metry od Pani skrzynki.
Natomiast w obrębie Pani działki, warto zakopać orgonity naprzemienne – Tb aluminium w 2 narożnikach i Tb stal lub Miedziany – w 2 kolejnych narożnikach (po przekątnej dane typy orgonitów). Można to zrobić również w narożnikach samego domu.
Polecamy również w centralnym miejscu działki lub domu (na samym dole) umieścić szablon Heksagon z TB (kpl) – jest to dosyć silne urządzenie witalizujące i oczyszczające przestrzeń.

Minerały są trochę słabsze w neutralizacji i wymagają ciągłego oczyszczania (co najmniej 1 x w tygodniu), dlatego wygodniej stosować orgonity, a kamienie jako dodatek.
__________________________________________


- Bardzo proszę o rekomendacje odpromiennika żył wodnych do mieszkania o wymiarach ok 80 m2.

Wszystkie urządzenia orgonitowe posiadają te same właściwości emanacji Orgonu, więc wyboru musi dokonać Pani samodzielnie, bazując na potrzebach i intuicji.
Ilość - od jednego, do pięciu, na taką powierzchnię mieszkania (to takie minimum).
__________________________________________


- Chciałbym się poradzić jaki orgonit wybrać który pomoże w zwiększeniu pewności siebie oraz harmoni w życiu.

Orgonity to urządzenia transformujące i emitujące Orgon, czyli energię witalną, życiową.
Nie zajmują się zwiększaniem pewności, ani nie dodadzą harmonii w życiu, ponieważ to jest pole do działania dla terapeutów, praktyk duchowych, rozwoju osobistego.
Można poprawić swoje samopoczucie, zwiększając zasób energii życiowej w swoim polu, m.in. przez użycie orgonitów. I to wszystko. W tym przypadku – dobór orgonitu musi pozostać intuicyjny.
__________________________________________


- Dziękuję przesyłka dotarła:)
a proszę mi powiedzieć jakie matale są w tym moim amulecie yin yang? oprócz tej miedzianej spirali?
i czy ten orgonit, który nosze na szyi, działa również na osoby znajdujące się w pobliżu mnie?
czy noszenie tego amuletu może powodować senność w ciągu dnia?

W amulecie znajduje się również stal.
Orgonit tej wielkości działa w obszarze około 0,5 metra najmocniej, działa łagodnie i długofalowo, a nie ostro i dynamicznie.
Reakcje - nie ma tu żadnej reguły, każdy reaguje inaczej, zależnie od stanu organizmu i energii.
__________________________________________


- zamówiłem u was zestaw buttonów orgonitowych. W pokoju mam komputer, monitor, głośniki 5.1 i drukarkę. Wystarczy przypiąć po jednym buttonie na komputer, monitor, subwoofer i drukarkę, czy to za mało?

Pytanie – wystarczy do czego? Jeśli chodzi o neutralizcję elektrosmogu – to nie wystarczy, ponieważ jest to maleńki button, w stosunku do mocy rażenia tych urządzeń. Natomiast na pewno poprawi lekko biowitalność przestrzeni.
W sytuacji, kiedy w jednym pokoju znajduje się tak dużo urządzeń emitujących elektrosmog, należy użyć więcej przeciwwagi do tego zanieczyszczenia i same butony to zdecydowanie za mało. Wiele osób posiada obecnie bardzo dużo urządzeń elektronicznych w małych pomieszczeniach i nie stosuje żadnej ochorny, neutralizacji itp. Niemniej – jest to stan patologiczny, pomimo masowego zjawiska. Organizm męczy się okrutnie.

Zalecamy więc stosować wiele narzędzi, takich jak: dobre rośliny doniczkowe (najlepiej paprocie), aromaterapia naturalnymi olejkami eterycznymi, orgonity, minerały, częste wietrzenie pomieszczenia, fontanna wodna itp. rozwiązania.
__________________________________________


- zamówiłem u was zestaw buttonów orgonitowych. W pokoju mam komputer, monitor, głośniki 5.1 i drukarkę. Wystarczy przypiąć po jednym buttonie na komputer, monitor, subwoofer i drukarkę, czy to za mało?

Pytanie – wystarczy do czego? Jeśli chodzi o neutralizcję elektrosmogu – to nie wystarczy, ponieważ jest to maleńki button, w stosunku do mocy rażenia tych urządzeń. Natomiast na pewno poprawi lekko biowitalność przestrzeni.
W sytuacji, kiedy w jednym pokoju znajduje się tak dużo urządzeń emitujących elektrosmog, należy użyć więcej przeciwwagi do tego zanieczyszczenia i same butony to zdecydowanie za mało. Wiele osób posiada obecnie bardzo dużo urządzeń elektronicznych w małych pomieszczeniach i nie stosuje żadnej ochorny, neutralizacji itp. Niemniej – jest to stan patologiczny, pomimo masowego zjawiska. Organizm męczy się okrutnie.

Zalecamy więc stosować wiele narzędzi, takich jak: dobre rośliny doniczkowe (najlepiej paprocie), aromaterapia naturalnymi olejkami eterycznymi, orgonity, minerały, częste wietrzenie pomieszczenia, fontanna wodna itp. rozwiązania.
__________________________________________


- zamówiłem u was zestaw buttonów orgonitowych. W pokoju mam komputer, monitor, głośniki 5.1 i drukarkę. Wystarczy przypiąć po jednym buttonie na komputer, monitor, subwoofer i drukarkę, czy to za mało?

Pytanie – wystarczy do czego? Jeśli chodzi o neutralizcję elektrosmogu – to nie wystarczy, ponieważ jest to maleńki button, w stosunku do mocy rażenia tych urządzeń. Natomiast na pewno poprawi lekko biowitalność przestrzeni.
W sytuacji, kiedy w jednym pokoju znajduje się tak dużo urządzeń emitujących elektrosmog, należy użyć więcej przeciwwagi do tego zanieczyszczenia i same butony to zdecydowanie za mało. Wiele osób posiada obecnie bardzo dużo urządzeń elektronicznych w małych pomieszczeniach i nie stosuje żadnej ochorny, neutralizacji itp. Niemniej – jest to stan patologiczny, pomimo masowego zjawiska. Organizm męczy się okrutnie.

Zalecamy więc stosować wiele narzędzi, takich jak: dobre rośliny doniczkowe (najlepiej paprocie), aromaterapia naturalnymi olejkami eterycznymi, orgonity, minerały, częste wietrzenie pomieszczenia, fontanna wodna itp. rozwiązania.
__________________________________________

zobacz cz. I
zobacz cz. II

Kategorie