Warsztaty Chwasting - Moc Dzikich Ziół

Artykuły, 2019-03-18.
Warsztaty Chwasting - Moc Dzikich Ziół

Podążanie ścieżką duchowego rozwoju jest procesem współpracy i zjednoczenia z Naturą.
Zapraszamy Cię do odkrycia połączenia pomiędzy Twoją Duszą, a Matką Ziemią i jej roślinnym bogactwem i dobrodziejstwem.


Podczas warsztatów uwolnimy swoją wewnętrzną intuicję i poznamy moc dzikich roślin na łąkach, w powiązaniu z żywiołami. Zdobędziemy doświadczenie w rozpoznawaniu roślin, rozumieniu ich właściwości i zbieraniu odpowiednich dla was.
Następnie zajmiemy się przetwarzaniem roślin, aby zastosować ich właściwości uzdrawiania. Będzie to magia mikstur. Wytłoczymy oleje do maceratów roślinnych, zastosujemy rośliny w pokarmie dla ciała i jadalnych kosmetykach.
Ostatni etap to doświadczenie destylacji roślin przy pomocy tradycyjnej metody z alembikiem (starym alchemicznym naczyniem do przetwarzania roślin w procesie destylacji parą wodną). 

Tak pobudzone zmysły obserwacji, zapachu, smaku, dotyku rozwiną w was umiejętność samodzielnego poszukiwania i wykorzystywania właściwości dzikich roślin. 


Prowadząca - Barbara Styczeń, specjalistka i pasjonatka dzikich roślin, prowadząca własne siedlisko schowane w lubuskich lasach. 18 letnia przygoda i współpraca z dzikimi roślinami zaczęła się od opuszczenia miasta, wolności od sklepów i cywilizacji śmieci. To doświadczenie wprowadza w świat życia porami roku, mocami żywiołów i wegetacji przyrody.
Przygotowanie uzdrawiających potraw, propagowanie wiedzy o świecie dzikich roślin, jadalne kosmetyki, życie w zdrowiu, zasady permakultury, zasady ayurwedyjskie czerpane są z wieloletnich wypraw Basi do Indii.
Cykle warsztatów zwanych Chwasting odbywają się w różnych miejscach w kraju oraz w Hanowerze, Eindhoven, Antwerpii, Brukseli, Paryżu, Lyonie, Prowansji oraz na Korsyce.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.facebook.com/DotykNatury

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TERMIN:
27-28 kwietnia 2019
sobota, 10:00 - 18:00
niedziela, 9:00 - 16:00

Miejsce: 
Niepołomice - Staniątki 58 - "MALOKA Staniątki"
Czas dojazdu samochodem z Krakowa - 25-30 minut. Do Staniątek dojeżdżają busy i autobusy podmiejskie oraz pociąg.

Inwestycja*: 400 zł
Opłata pokrywa uczestnictwo w warsztacie oraz minerały użyte w trakcie warsztatów, które każdy z uczestników otrzyma na własność.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (pracujemy w kameralnych grupach)!

Kontakt i rezerwacja miejsc:
www.maloka.pl
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Rezerwacja na warsztaty nastąpi tylko po wpłacie zadatku. 
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 
Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy spotkanie zostanie odwołane z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.

Wysokość zadatku: 100 zł
Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: maloka.szkolenia@gmail.com
Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.


 
 
* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (i nie później niż 7 dni PRZED terminem kursu, aby była możliwość wystawienia faktury płatnej przelewem PRZED warsztatem).

Kategorie