OCHRONA PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM - nowe, skuteczne produkty!

Artykuły, 2019-05-13.
OCHRONA PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM - nowe, skuteczne produkty!

Szanowni Klienci

Miło nam poinformować, że mamy coraz więcej wspaniałych, POLSKICH produktów, które chronią i pielęgnują nasze zdrowie w sposób NATURALNY (!!!), poprawiają samopoczucie i zabezpieczają przed szkodliwymi czynnikami (takimi jak promieniowanie elektromagnetyczne).

Pomimo nacisków "systemu", aby odchodzić od Natury, na rzecz chemii (farmakologii), rzeczywistości wirtualnej oraz syntetycznej paranoi, my (i wielu nam podobnych) zmierzamy w odwrotnym kierunku - do naszego pierwotnego źródła życiodajnej i uzdrawiającej energii - do Matki Natury.

Ze względu na nadchodzące (i częściowo - już obecne) zagrożenie ekstremalnym napromieniowaniem całej planety, które niesie ze sobą technologia 5G (wdrażana na siłę i bez społecznej zgody!) - skupiliśmy się ostatnio na protekcji organizmu przed tym szkodliwym czynnikiem.
W ramach testów wybraliśmy kilka technologii, a w przygotowaniu i testach czekają kolejne ciekawe rozwiązania.

Poniżej skrót do tego, co aktualnie polecamy - nasza ekipa skutecznie stosuje te technologie, pozostając we wdzięczności wobec naszych zaprzyjaźnionych producentów za ich dzieła 

--------------------------------

Osobisty IMPULSATOR MAGNETYCZNY MiM-2 
https://greenharmony.pl/pole-magnetyczne-magnetoterapia/2937-osobisty-impulsator-magnetyczny-mim-2-komplet-z-pokrowcem-i-bateria.html

Wytwarza pole magnetyczne niskiej częstotliwości i bardzo małej mocy o kształcie impulsu zbliżonym do impulsu w komórkach nerwowych.
Podobnie jak pole magnetyczne Ziemi – impulsowe pole magnetyczne z MIM-2 dociera do wszystkich obszarów zmienionych energetycznie, wyrównuje zaburzenia energii – przywracając tym samym równowagę w organizmie.

Urządzenie to jest również neutralizatorem szkodliwego wpływu niebezpiecznych dla zdrowia częstotliwości, szczególnie w zakresie mikrofal - powodując lepsze ukrwienie i dotlenienie lokalne, łagodząc wpływ mikrofal.

Urządzenie to jest jak podręczny "bioterapeuta", szczególnie w połączeniu z technologią POLARYZATORÓW TORSYJNYCH, zapewniając równowagę biologiczną i energetyczną.
--------------------------------

POLARYZATORY TORSYJNE

Z tej kategorii, jako kompatybilne i najwygodniejsze do użytku w połączeniu z MiM2, to opaski, pasy, siedziska. 
Dla nas najwygodniejszy jest Pas Stymulujący:
https://greenharmony.pl/polaryzatory-torsyjne/3228-polaryzator-torsyjny-pas-stymulujacy.html
--------------------------------

SŁOWIAŃSKA OPASKA OCHRONNA NA GŁOWĘ (len, srebro, miedź)

- DLA DOROSŁYCH: https://greenharmony.pl/ochrona-energetyczna/3509-slowianska-opaska-ochronna-na-glowe-dla-doroslych.html
- DLA DZIECI: https://greenharmony.pl/ochrona-energetyczna/3508-slowianska-opaska-ochronna-na-glowe-dla-dzieci.html

Zabezpiecza pole mentalne, aurę, umysł świadomy i podświadomy oraz bezpośrednio Trzecie Oko.
Opaska chroni przed polem elektromagnetycznych, Mind Control, różnymi rodzajami szkodliwego promieniowania (nawet w zakresie mikrofal), a także przed atakami mentalnymi i energetycznymi, a nawet wpływem myśli i manipulacji innych osób.

Pozwala również utrzymać przytomny umysł w trudnych warunkach, zmniejsza zmęczenie mentalne i energetyczne, poprawia koncentrację, poszerza percepcję oraz wzmacnia siłę umysłu i wolę.
--------------------------------

ENERGY SCALAR (wisior) - Bioenergia Skalarna
https://greenharmony.pl/energia-skalarna-jonizacja/3185-energy-scalar-wisior.html

Według dostępnych nam informacji, medalion Quantum Pendant zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem mikrofalowym.
Ponadto - stanowi wspaniałe zabezpieczenie Splotu Słonecznego (noszony bezpośrednio na nim) przed atakami energetycznymi i pasożytniczymi.
--------------------------------

WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WSZYSTKICH ISTOT CZUJĄCYCH

Zespół GreenHarmony.pl

Kategorie