Posążek GANESHY - talizman pomyślności, bogactwa, ochrony Powiększ do pełnego rozmiaru

Posążek GANESHY - talizman pomyślności, bogactwa, ochrony

Posążek Boga Ganesh - talizman dobrobytu i pomyślności w twoim domu! Bóstwo ochronne. Ganesh - pomaga usunąć przeszkody i trudności na naszej ścieżce życia. Jest opiekunem dzieci.

Więcej szczegółów

Posążek Boga Ganesh - talizman dobrobytu i pomyślności w twoim domu! 
Bóstwo ochronne.


Ganesh - pomaga usunąć przeszkody i trudności na naszej ścieżce życia. Daje nam błogosławieństwo przy rozpoczynaniu każdego nowego przedsięwzięcia. Jest bogiem dobrego początku, usuwa wszelkie przeszkody mogące pokrzyżować plany i przedsięwzięcia.
Bardzo szanują go bankierzy i kupcy.

Uosabia mądrość i spryt życia codziennego, dawania sobie rady w drobnych sprawach, to on podsuwa tymczasowe, niebanalne rozwiązania.
Kochają go podróżnicy, kupcy, ludzie nauki i literatury. Jest opiekunem sztuk pięknych i artystów.
Jako bóg obfitości, dba o to, by każdy miał drobne przyjemności. Jest też strażnikiem szczęścia i pomyślności, a także świętej zgłoski OM.
Jest opiekunem dzieci, przekazuje im swoją radość życia, pozytywne myślenie i brak strachu przed usuwaniem przeszkód, a także buduje pozytywny obraz świata i zaufanie do życia.

W filozofii, Ganesha symbolizuje jedność człowieka z całym kosmosem — przez jego kręgosłup przebiega oś świata i przedstawia on widzialną formę Zasady wszechświata.
Symbolizują ogromną mądrość, inteligencję i ciągłą obecność umysłu. Jest bogiem reprezentującym dostatek, powodzenie, ale to też pogromca negatywnych sił (np. lenistwa czy głupoty) oraz bóg wiedzy. Jego wizerunek jest talizmanem zapewniającym powodzenie życiowe i przełamanie barier niepewności w momencie podejmowania nowych decyzji i prowadzenia interesów. Zapewnia sukcesy materialne i chroni przed utratą majątku, złodziejami i agresją innych.

Wykonanie: trwała żywica w kolorze złoto-bordowym

Wymiary: wys. 14 cm, szer. 9 cm, głębokość 8,5 cm
Wzór: dobierany losowo

Produkty powiązane