Bransoletka RUBIN w ZOISYCIE (kule 8,5mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka RUBIN w ZOISYCIE (kule 8,5mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - rubinu w zoisycie.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


17,90 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - rubinu w zoisycie.

Rubin w Zoisycie to połączenie minerałów, które zawiera zarówno właściwości ognistego Rubinu, jak i Zoisitu o energii Ziemi.
Minerał ten posiada silną energię i zwiększa energetyczne i neuronowe połączenie między mózgiem i sercem. Kiedy Rubin i Zoisit są naturalnie połączone w jeden kamień, czakry korzenia, serca i trzeciego oka są wyrównane i działają na tym samym poziomie wibracji.
Ze względu na wibracje rubinu wewnątrz, jego energia ofiaruje ochronę psychiczną.

Kamień ten ma silny charakter duchowy, poszerza świadomość, daje dostęp do pamięci duszy, pogłębia duchowe nauki. Pomaga odczuwać empatię, ale też być uważnym na własne potrzeby, w tym również dbać o swoje ciało fizyczne.
Zwiększa zdolności psychiczne, pomaga w komunikacji z przewodnikami duchowymi. Pomaga zachować swoją indywidualność, a jednocześnie być częścią świata wokół. 
Zapobiega wahaniom nastroju, pomaga leczyć depresję. Przekształca negatywną energię w pozytywną.

Rubin w Zoisycie posiada silną energię siły życiowej, która sprawia, że jest doskonałym kamieniem dla uzdrawiania ciała. Uspokaja przyspieszone bicie serca, szczególnie w okresach stresu. Łagodzi stany zapalne i wspomaga układ odpornościowy, serce i płuca. Może pomóc leczyć problemy związane z narządami płciowymi i zwiększa płodność, zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Jest również wykorzystywany w zwalczaniu infekcji bakteryjnych. 

Wymiary: wielkość kamieni 0,8-0,85cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane