Bransoletka HEMATYT wąska, damska/męska Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka HEMATYT wąska, damska/męska

Bransoletka wykonana ze szlifowanych, jednostronnie zaokrąglonych cegiełek hematytu. Wzór uniwersalny, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Więcej szczegółów

Bransoletka wykonana ze szlifowanych, jednostronnie zaokrąglonych cegiełek hematytu.
Wzór uniwersalny, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Hematyt sprowadza siłę, odwagę, zwiększa magnetyzm osobisty. Przyciąga miłość. Poprawia pamięć. Hematyt łączy nas z ziemią i z „tu i teraz". Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego. Ponosi poczucie wartości własnej.
W starożytności uznawany za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Wpływa korzystnie na potencję. Jest to wspaniały kamień ugruntowujący.
W trakcie choroby i zaraz potem - ułatwia proces powrotu do zdrowia, wzmacnia ciało. Przeciwdziała upływom krwi, goi rany i zaognione wrzody (należy go położyć na chore miejsce). Doskonały dla śledziony, kręgosłupa oraz krwi. Pomaga przy anemii, jest również przeciwkrwotoczny (doskonały dla kobiet, szczególnie w czasie obfitej miesiączki). Skuteczny przy złamaniach, bólach kręgosłupa, chorobie lokomocyjnej, bezsenności, skurczach. Przyspiesza gojenie ran, pomaga w leczeniu żylaków.

Wymiary: średnica wewn. ok. 6cm; wielkość kamieni 0,6x1,2cm.
Kamienie nanizane na elastyczną, czarną gumkę.

Produkty powiązane