Bransoletka z KALCYTU ŻÓŁTEGO (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KALCYTU ŻÓŁTEGO (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - żółtego kalcytu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

14,50 zł

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - żółtego kalcytu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi.

Kalcyt żółty służy harmonizacji ciała i duszy. Eliminuje samoograniczenia, wzmaga energię fizyczną, mentalną oraz kreatywność. Pomaga w sytuacjach lękowych i bycia pod presją czasu. Pomaga w nadawaniu klarownej postaci swoim pomysłom i w realizacji ich. Skuteczny w walce z lenistwem, depresją, brakiem motywacji. Przyciąga dobrobyt, szczęście i błogosławieństwo sił wyższych. Zwiększa siły, zdrowie, moc wewnętrzną i poczucie wartości.
Odbudowuje krew, poprawiając jej skład mineralny. Wspomaga oczyszczanie ze szkodliwych substancji, wzmacniając funkcje nerek, śledziony i wątroby. Może łagodzić schorzenia takie jak reumatyzm, podagrę, artretyzm, artrozę. Pomocny w początkowych stadiach infekcji. Poprawia przemianę materii, wspiera tworzenie się kości, przyśpiesza uzdrawianie złamań kości. Rozpuszcza zwapnienia stawów i pomaga w regeneracji tkanki mięśniowe.

Wymiary: średnica wewn. ok. 5cm; szer. 3cm; wielkość kamieni 0,4-1cm.
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane