Bransoletka z AMAZONITU (kule 8mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z AMAZONITU (kule 8mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - amazonitu. Amazonit blokuje wpływ stref geopatycznych, absorbuje mikrofale oraz emanacje telefonów komórkowych, i chroni przed zanieczyszczeniem elektromagnetycznym. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

23,90 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - amazonitu.

Amazonit poprawia samopoczucie, zwiększa kreatywność. Powiązany z czakrą gardła oraz serca. Łagodzi i uspokaja, więc wskazany jest w stanach napięcia, zmęczenia umysłu, stresu. Dobrze wpływa na aurę, uaktywnia intuicję. Jedną z jego właściwości jest przeciwdziałanie depresji (kamień optymizmu). Jest on również kamieniem dobrobytu, przyciąga nowych klientów i zlecenia, otwiera nowe możliwości. Amazonit to kamień szczęścia w grach losowych, konkursach, sprzyja powodzeniu w każdym finansowym przedsięwzięciu. 
Amazonit pomaga w manifestacji uniwersalnej miłości. Ułatwia komunikację, uspokaja system nerwowy i mózg, pomaga w utrzymaniu optymalnego zdrowia.

Na poziomie fizycznym - korzystny dla serca, układu nerwowego. Starożytni nazywali go kamieniem młodości, jako że podobno odmładzał tych, którzy nosili go bezpośrednio na skórze i sprawiał, że długo zachowywała ona jędrność i ładny wygląd. Współcześnie zaleca się go kobietom, zwłaszcza w okresie menopauzy, gdyż systematyczne noszenie go ułatwia zachowanie równowagi wapniowej w organizmie i stymuluje system nerwowy. Mija podobno dzięki temu skłonność do irytacji. 
Amazonit blokuje wpływ stref geopatycznych, absorbuje mikrofale oraz emanacje telefonów komórkowych, i chroni przed zanieczyszczeniem elektromagnetycznym. Należy go umieszczać w pobliżu komputerów i innych urządzeń elektronicznych, lub przy telefonie komórkowym.


Wymiary: wielkość kamieni 0,8cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane