Bransoletka z UNAKITU (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z UNAKITU (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - unakitu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

14,50 zł

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - unakitu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. 

Unakit łączy uzdrawiającą zieloną energię/kolor z miękkim, opiekuńczym kolorem różowym, lecząc i równoważąc umysł i serce. 
Jego charakterystyczną cechą jest łączenie Ducha z Ziemią - wspiera więc duchowy rozwój utrzymując nas tu i teraz, doskonale uziemiając.
Aktywuje trzecie oko, sprzyjając wizjom. Silnie pracuje z czakrą serca, a także z czakrą grasicy (zwaną wyższą czakrą serca) - czakra ta związana jest z miłością i współczuciem, a także miłością własną. Służy też równoważeniu ciała emocjonalnego.
Kamień ten wzmacnia cierpliwości i wytrwałości, stopniowo eliminuje złe nawyki i wzorce myślowe, które je utrwalają. Unakit wspiera każdego, kto czuje się nieco zagubionym, przytłoczony, lub ma problemy w byciu tu i teraz.

Minerał ten wzmacnia więzi małżeńskie/partnerskie, a także pomaga w poczęciu dziecka. Wspiera również nawiązanie połączenia pomiędzy rodzicami i dzieckiem w łonie. Wpływa doskonale na układ rozrodczy.
Unakit ustanawia zdrowe relacje, poprzez zrównoważone emocje. Sprzyja harmonijnemu partnerstwu, zarówno w miłości, jak i biznesie.

Unakit jest doskonałym kamieniem do leczenia i pielęgnacji ciała fizycznego i emocjonalnego w czasie urazu, długotrwałej choroby lub hospitalizacji. Jego energia Ziemi przynosi stopniowy wzrost siły i nowego impulsu energii, a jednocześnie pomaga zrozumieć i znosić bolesne doświadczenia.
Minerał ten jest jest doskonałym wsparciem do rzucenia palenia i do pokonania innych długotrwałych nałogów, takich jak przejadanie się, lub nadmierne spożycie alkoholu lub narkotyków.  Z biegiem czasu usuwa szkodliwe toksyny i energię z organizmu, oczyszczając na głębokim poziomie komórkowym.
Kamień ten jest również świetnym odpromiennikiem, wprowadzając przyjemną, spokojną energię, dzięki czemu niweluje skutki zanieczyszczenia elektromagnetycznego.


Wymiary: średnica wewn. ok. 5cm; szer. ok.3cm; wielkość kamieni 0,4-1cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane