Bransoletka z KWARCU z TURMALINEM (kule 8mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KWARCU z TURMALINEM (kule 8mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - kwarcu z turmalinem.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

28,00 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - kwarcu z turmalinem.

Kwarc z turmalinem - ta kombinacja równoważy energię Yin-Yang. Harmonizuje odmienne i przeciwstawne elementy i polaryzacje, a także zamienia negatywne myśli i energie w pozytywne. Połączenie jasnego kwarcu i czarnego turmalinu tworzy potężnego sojusznika w rozwoju duchowym. Kwarc kieruje ku górnym czakrom, a Czarny Turmalin pomaga w uziemieniu i ochronie energecztynej podczas praktyki duchowej.

Turmalin czarny wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. 
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 
Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.
Czarny Turmalin jest również używany do usuwaniu zanieczyszczeń elektromagnetycznych ze źródeł takich jak komputery i telefony komórkowe. 

 

Wymiary: wielkość kamieni 0,8cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane