Bransoletka z KWARCU DYMNEGO (kule 7mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KWARCU DYMNEGO (kule 7mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - kwarcu dymnego.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

26,90 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - kwarcu dymnego.

Kwarc dymny - oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom.

Jest to kamień doskonały do medytacji. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.
Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.
Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, jelita, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.

Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska.

 

Wymiary: wielkość kamieni 7mm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane