Bransoletka z LABRADORYTU (kule 8mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z LABRADORYTU (kule 8mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - labradorytu.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

29,90 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - kwarcu z labradorytu.

Labradoryt to niezwykły kamień, jego kolorystyka jego jest bardzo urozmaicona – od brązu, po błękity, od szarości po zadymione czernie. Kamień ten ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i aktywowania pozytywnej energii. Przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji.

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych. Pomaga w stanach niepokoju , niepewności i stresu. Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu. Poprawia kondycję tkanki kostnej, przynosi ulgę w chorobach kręgosłupa i bólach stawów. Osoby cierpiące na reumatyzm i artretyzm mogą czerpać korzyści z uzdrawiających mocy Labradorytu. Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, jak również jest pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu krwi i reumatyzmie. Pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się.

Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu. Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka. Żeby osiągnąć pozytywne wyniki należy zaprzyjaźnić się z tym kamieniem. Jak wszystkie inne ciemne kamienie, tak i labradoryt odbije niepożądane energie, które docierają do naszej aury. Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych.

 

Wymiary: wielkość kamieni 0,8cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane