Bransoletka z KRWAWNIKA - HELIOTROPU (kule 8,5mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KRWAWNIKA - HELIOTROPU (kule 8,5mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - krwawnika (heliotropu).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

19,90 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnego minerału - krwawnika (heliotropu).

Krwawnik - jest to odmiana ciemnozielonego chalcedonu, nakrapianego tlenkiem żelaza w postaci czerowynych plamek. Nazywany również bloodstone, czasem heliotrop.
Minerał ten posida silne wibracje, które odpychają negatywną energię z pola aury i tworzą pozytywną energię, przywracając organizm do równowagi. Wyrównuje i harmonizuje przepływ energii, oczyszcza i rewitalizuje. Stymuluje sny i pogłębia intuicję. Heliotrop pomaga odzyskać osbistą Moc i podnosi poczucie własnej wartości. Jest talizmanem przynoszącycm szczęście, bogactwo, szacunek i ochronę.
Działa na czakrę podstawy (przynosząc silne "duchowe" uziemienie), a także serca i krzyżową.

Na poziomie ciała - pomaga uzdrowić pęcherz moczowy, nerki, jelita i wątrobę. Doskonale czyszcza krew, potrafi zneutralizować i wyeliminować toksyny z krwi. Jest pomocy w dolegliwościach oczu i przy wysypkach skórnych. Hamuje krwotoki. Łagodzi objawy menstruacji i menopauzy.
Wzmacnia szpik kostny, serce i wątrobę. Pomaga również w takich chorobach jak białaczka (stabilizując i wzmacniając krew). Rewitalizuje, pomaga przy bezsenności.
Doskonale wstymuluje układ odpornościowy (pomaga leczyć przeziębienia, grypę, stany zapalne).

 

Wymiary: wielkość kamieni ok. 0,85cm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane