Bransoletka z LAWY WULKANICZNEJ CZARNEJ (kule 4,5mm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z LAWY WULKANICZNEJ CZARNEJ (kule 4,5mm)

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnej czarnej lawy.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

13,90 zł

Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnej czarnej lawy.

Lawa wulkaniczna (znana również jako bazalt) - jest znana ze swoich właściwości uziemiających, cudownie wycisza emocje.
Ponieważ lawa łączy w sobie energię ognia i ziemi - daje to uspokajającą, ale intensywną energię. Ponieważ lawa to surowa energia, jest uważana za kamień odrodzenia i zrzucania niepotrzebnych warstw emocjonalnego przywiązania.
Kamienie lawy są idealne do stabilizowania i uziemiania czakry korzenia. Kiedy czakra podstawy (korzenia) jest stabilna i zsynchronizowania z pozostałymi czakrami - pojawia się uczucie uziemienia ibezpieczeństwa. 

Lawa uczy rozpalać ogień wewnątrz i pozwala wyrażać siebie w pełni, dając wewnętrzną siłę do pokonania osobistych wyzwań.
Jeśli kiedykolwiek przyciągnie cię kamień lawy wulkanicznej - to on wybrał ciebie, a nie odwrotnie. Oznacza to, że nadszedł czas, aby pozwolić na zmianę swojego życia. Jest to czas, w którym zauważymy zmianę wibracji.

Kamienie lawy są tworzone przez ogień i energię wulkanu, który jest bogaty w naturalne i potężne minerały z głębi ziemi. Udowodniono, że niektóre minerały zawarte w lawie mogą łagodzić stres i niepokój, tworząc oczyszczające doświadczenie dla umysłu i energetyki ciała.


Wymiary: wielkość kamieni ok. 4,5mm. 
Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 


Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane