Bransoletka ENERGIA i OCHRONA (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka ENERGIA i OCHRONA (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. W jej skład wchodzą minerały posiadające zarówno własciwości ochronne, jak i aktywizujące, witalizujace, energetyzujące.

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej, uzdrowicielskiej, a także jako osobisty amulet ochronno-energetyzujący.

Więcej szczegółów

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. W jej skład wchodzą minerały posiadające zarówno właściwości ochronne, jak i aktywizujące, witalizujące, energetyzujące.

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej, uzdrowicielskiej, a także jako osobisty amulet ochronno-energetyzujący.

Minerały: 

Kwarc z rutylem - pobudza funkcjonowanie mózgu, zwalcza depresje, poprawia komunikację i zwiększa jasnowidzenie. Wspaniale doenergetyzowuje. Przyciąga pewność siebie i bogactwo. Polecany jest szczególnie do wyrównywania męskiej i żeńskiej energii w ciele człowieka, czym doprowadza nas do przeżywania wewnętrznej harmonii. 
Rozpuszcza blokady podświadomości powstałe w okresie wczesnej młodości i dzieciństwie. To również świetny odpromiennik i minerał ochronny. Dobrze wpływa na aurę, pogłębia widzenie na odległość.
Wpływa na czakrę podstawy (I) i splotu słonecznego (III), a także na czystość jasnowiczenia (czakra trzeciego oka VI)

Turmalin czarny doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp. Czarny Turmalin jest również używany do usuwaniu zanieczyszczeń elektromagnetycznych ze źródeł takich jak komputery i telefony komórkowe. 
Wpływa na czakrę podstawy (I)

Mokait (jaspis australijski) uważany jest za kamień leczniczy i regenerujący siły. Minerał ten ma właściwości ochronne. Poprawia samoocenę i sprzyja medytacji. Kamień ten neutralizuje również szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Wzmacnia ciało fizyczne i aurę, poprawia również krążenie krwi. 
Wpływa na czakrę podstawy (I), splotu słonecznego (III) i Trzeciego Oka (VI)

Karneol - kamień ochronny i energetyzujący, szczególnie korzystnie działa na czakrę II, krzyżową. Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na układ odpornościowy. Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa twórczy potencjał. Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. 
Wzmacnia kreatywność, witalizuje, jest minerałem ochronnym. 
Wpływa na czakrę krzyżową (II)

Granatjego kolor i wibracje dają siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską.
Kamień ten wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. 
Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. 
Wpływa na czakrę podstawy (I)


Wymiary: średnica wewn. ok. 6cm; wielkość kamieni 0,5-1cm.
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.
----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Bransoletki dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane