Bransoletka MIŁOŚĆ (shamballa) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka MIŁOŚĆ (shamballa)

Bransoletka MIŁOŚĆ (wzór shamballa), wykonana ze szlifowanych kul naturalnych minerałów.
Kamienie te wpływających na czakry: serca, krzyżową, podstawy i spłotu słonecznego. Minerały te związane są z miłością uniwersalną i ludzką, energią seksualną, potencją i magnetyzmem osobistym.
Kamienie zaplatane czerwonym sznurkiem; bransoletka dostępna w 2 rozmiarach (damskim i męskim). 

Więcej szczegółów

Bransoletka MIŁOŚĆ (wzór shamballa), wykonana ze szlifowanych kul naturalnych minerałów.  
Kamienie te wpływających na czakryserca, krzyżową, podstawy i spłotu słonecznego. Minerały te związane są z miłością uniwersalną i ludzką, energią seksualną, potencją i magnetyzmem osobistym.


Kamienie zaplatane czerwonym sznurkiem; bransoletka dostępna w 2 rozmiarach (damskim i męskim). 

Bransoletka pomaga przyciągnąć do naszego życia energię Miłości :)
Jest wyrazista - dla odważnych ludzi (prawdziwa, nieuwarunkowana miłość wymaga bowiem odwagi...)


Minerały:

STANDARD (damska/mniejsza) 
Karneol (2szt) - czakra krzyżowa

Wspaniale otwiera czakry. Pomaga zrozumieć własne cykle biologiczne i naturalne rytmy naszego ciała. Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. 
Łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość.

Granat (2szt) - czakra podstawy 
Jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Kamień ten wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. 
LUB
Bronzyt (2szt)
 -
czakra krzyżowa i podstawy. Jest to doskonały kamień uziemiający i uspokajający. Łagodzi stres i depresję, dzięki czemu nasza energia się uspokaja i harmonizuje.
Usuwa zamieszanie, pomagając w podejmowaniu decyzji i wyborów dotyczących ścieżki życiowej. Jest pomocny w leczeniu problemów emocjonalnych - pomaga redukować negatywne emocje, takie jak gniew.
Bronzyt ma jasną i promienną energię, która może wyjątkowo dobrze działać na czakrę serca, zachęcając do przebaczenia i współczucia.
Żywioł Ziemi. Ten minerał rezonuje ze wszystkimi czakrami, a szczególnie krzyżową i podstawy.

Rubin w Zoisycie (4szt) - czakra serca 
Łączy w sobie energię 2 minerałów: ognistego Rubinu i Zoisytu o energii Ziemi. Minerał ten posiada silną energię i zwiększa energetyczne i neuronowe połączenie między mózgiem i sercem. Kiedy Rubin i Zoisyt są naturalnie połączone w jeden kamień, czakry korzenia, serca i trzeciego oka są wyrównane i działają na tym samym poziomie wibracji.
Pomaga odczuwać empatię, ale też być uważnym na własne potrzeby, w tym również dbać o swoje ciało fizyczne. Może pomóc leczyć problemy związane z narządami płciowymi i zwiększa płodność, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.
LUB
Amazonit (4szt) - czakra serca i gardła

Poprawia samopoczucie, zwiększa kreatywność. Łagodzi i uspokaja, dobrze wpływa na aurę, uaktywnia intuicję. Jedną z jego właściwości jest przeciwdziałanie depresji (kamień optymizmu). Amazonit pomaga w manifestacji uniwersalnej miłości. Ułatwia komunikację, uspokaja system nerwowy i mózg, pomaga w utrzymaniu optymalnego zdrowia. Starożytni nazywali go kamieniem młodości, jako że podobno odmładzał tych, którzy nosili go bezpośrednio na skórze i sprawiał, że długo zachowywała ona jędrność i ładny wygląd. Współcześnie zaleca się go kobietom, zwłaszcza w okresie menopauzy, gdyż ułatwia zachowanie równowagi wapniowej w organizmie i stymuluje system nerwowy. Mija podobno dzięki temu skłonność do irytacji. 
LUB
Fluoryt ZIELONY (4szt) - czakra serca, korony, trzeciego oka
 
Wzmacnia świadomość, duchowość, wrażliwość, sensytywność. Oczyszcza aurę, ma właściwości ochronne. Łagodzi problemy emocjonalne. Przynosi szczęście, przyciąga ludzi nam podobnych, chroni przed samotnością, obdarza miłością. Ułatwia odróżnianie prawdy od iluzji. 
Pomaga rozwijać, aktywować i oczyszczać górne czakry.

Kamień Księżycowy (2szt) - czakra krzyżowa
Łagodzi emocje, sprowadza równowagę, mądrość, spokój umysłu, troskę i współczucie. Przynosi szczęście w życiu osobistym, wspomaga intuicję i wgląd we własne wnętrze. Likwiduje blokady energetyczne. 

Pomaga w sprawach kobiecych - ciąży, porodzie, reguluje cykl menstruacyjny, łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego i objawy menopauzy. Przynosi młody wygląd, działa korzystnie na skórę, włosy, oczy, przysadkę mózgową, krążenie i płodność. Działa korzystnie na hormony oraz system limfatyczny. 
Otwiera serce oraz pomaga w przyjmowaniu i dawaniu miłości. Używany przez kobietę - zwiększa jej atrakcyjność, aktywuje energię kundalini i sprowadza zdolności do jasnowidzenia. 

Kwarc różowy (2szt) - czakra serca
Wzmacnia wrażliwość na piękno, pogłębia otwarcie na innych, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji. Wspomaga kobiecą energię.
Dobrze działa na cerę, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność. Równoważy popęd płciowy. 
Kwarc różowy emanuje wibracją miłości, rezonuje z czakrą serca, uaktywniając ją i uzdrawiając. Wzmacnia wszystkie formy miłości - od ludzkiej, rodzicielskiej, partnerskiej, po duchową, uniwersalną. MAXI (męska/większa)
Karneol (4szt)
 - czakra krzyżowa
Wspaniale otwiera czakry. Pomaga zrozumieć własne cykle biologiczne i naturalne rytmy naszego ciała. Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. 
Łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość.

Granat (4szt) - czakra podstawy
Jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Kamień ten wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. 

Hematyt (4szt)
 - czakra podstawy
Sprowadza siłę, odwagę, zwiększa magnetyzm osobisty. Przyciąga miłość. 
Hematyt łączy z ziemią i z „tu i teraz". Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego. Ponosi poczucie wartości własnej. 
W starożytności uznawany za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Wpływa korzystnie na potencję. Jest to wspaniały kamień ugruntowujący.

Rubin w Zoisycie (2szt) - czakra serca
Łączy w sobie energię 2 minerałów: ognistego Rubinu i Zoisitu o energii Ziemi. Minerał ten posiada silną energię i zwiększa energetyczne i neuronowe połączenie między mózgiem i sercem. Kiedy Rubin i Zoisit są naturalnie połączone w jeden kamień, czakry korzenia, serca i trzeciego oka są wyrównane i działają na tym samym poziomie wibracji.
Pomaga odczuwać empatię, ale też być uważnym na własne potrzeby, w tym również dbać o swoje ciało fizyczne. Może pomóc leczyć problemy związane z narządami płciowymi i zwiększa płodność, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Kamień Słoneczny (2szt) wszystkie czakry, szczególnie splotu słonecznego
większa moc osobistą, rozświetla każdą sytuację, przynosi szczęście, dodaje uroku. Posiada jasną, radosną energię, zwiększa optymizm oraz witalność, zwalcza depresję. 
Stymuluje libido, zwiększa energię seksualną, atrakcyjność
Jest kamieniem szczególnie polecanym dla mężczyzn, ponieważ rozjaśnia ich energię i wzmania pierwotną męską moc.


Dostępne rodzaje (rozmiary): 

STANDARD (damska/mniejsza) - średnica kamieni 0,8cm; ilość kul: 10 szt.
Średnica wyjściowa: ok. 5cm (rozmiar uniwersalny - rozsuwany, czerwony sznurek).
Sugerowane przeznaczenie: na ręce kobiet i/lub szczupłe przedramiona.

MAXI (męska/większa)
 - średnica kamieni 0,8cm; ilość kul: 12 szt.
Średnica wyjściowa: ok. 6,5cm (rozmiar uniwersalny - rozsuwany, czerwony sznurek).
Sugerowane przeznaczenie: na ręce mężczyzn i/lub szersze przedramiona.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.
----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade Ewa & Indi)

Produkty powiązane