Bransoletka CZAKRA I - PODSTAWY (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka CZAKRA I - PODSTAWY (elastyczna)

Bransoletka CZAKRA I - PODSTAWY, wykonana z kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. 
Zrobiona jest z minerałów powiązanych z czakrą I (podstawy) o właściwościach "uziemiających", aktywujących dolne czakry. Dodają odwagi, zwiększają poczucie bezpieczeństwa, równoważą emocje i energię, a także działają ochronnie i oczyszczająco (również na smog elektromagnetyczny).

Więcej szczegółów

Bransoletka CZAKRA I - PODSTAWY, wykonana z kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. 
Zrobiona jest z minerałów powiązanych z czakrą I (podstawy) - kamienie te mają właściwości "uziemiające" (łączą z energią Ziemi), aktywujące dolne czakry. Dodają odwagi, zwiększają poczucie bezpieczeństwa, równoważą emocje i energię, a także działają ochronnie i oczyszczająco (również na smog elektromagnetyczny).

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej, uzdrowicielskiej, a także jako osobisty talizman uziemiający i ochoronny.

Minerały: 

Kwarc z turmalinem ta kombinacja równoważy energię Yin-Yang. Harmonizuje odmienne i przeciwstawne elementy i polaryzacje, a także zamienia negatywne myśli i energie w pozytywne.
Turmalin czarny doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp. Czarny Turmalin jest również używany do usuwaniu zanieczyszczeń elektromagnetycznych ze źródeł takich jak komputery i telefony komórkowe. 
Wpływa na czakrę podstawy (I) oraz korony (VII)

Jaspis obrazkowy (krajobrazowy) - aktywizuje energię w stopach i łączy z energiami Ziemi; uziemia. Wyzwala głęboki spokój i odprężenie, oczyszcza i harmonizuje energię życiową.
Bardzo dopasowany do pola elektromagnetycznego Ziemi i systemów energetycznych, jaspis obrazkowy zapewnia podczas medytacji niezwykłą zdolność łączenia się ze świadomością Ziemi. Umożliwia on dostęp do zapisów przechowywanych w bazie danych mineralnych planety i może być używany do łączenia się z energią świętych miejsc i starożytnych cywilizacji.
Jaspis obrazkowy jest świetnym minerałem ochronnym podczas szamańskich podróży.
Jest to również szczególnie pomocny kamień dla przedsiębiorców i ludzi biznesu - pomaga im utrzymać to co już zdobyli, a także rozwijać firmę poprzez właściwe posunięcia. 
Jaspis stymuluje układ odpornościowy, oczyszcza nerki i skórę. Kamień ten wchłania i rozprasza negatywną energię (w tym elektromagnetyczną).
Wpływa na czakrę podstawy (I)

Agat czarny - jest uziemiającym i ochronnym minerałem i jest uważany za kamień, który przynosi szczęście. Jest też kamieniem o silnych właściwościach ochronnych; stwarza poczucie bezpieczeństwa. Agat może zharmonizować pozytywne i negatywne siły, zneutralizować złe sny. Dodaje odwagi, energii, siły i rozprasza lęki, a tym samym zwiększa pewność siebie. 
Agat jest doskonały do równoważenia energii Yin Yang oraz do równoważenia ciał: fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego z energiami eterycznymi. Stabilizuje aurę, oczyszcza i wygładza dysfunkcyjne energie, a także przekształca i eliminuje negatyw. 
Wpływa na czakrę podstawy (I)

Granatjego kolor i wibracje dają siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską.
Kamień ten wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. 
Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. 
Wpływa na czakrę podstawy (I)


Wymiary: średnica wewn. ok. 6cm; wielkość kamieni 0,5-1cm.
Rozmiar bransoletki uniwersalny (k
amienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę).

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.
----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Bransoletki dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane