Bransoletka CZAKRA VI - TRZECIEGO OKA (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka CZAKRA VI - TRZECIEGO OKA (elastyczna)

Bransoletka CZAKRA VI - TRZECIEGO OKA, wykonana z drobnych kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. 
Minerały zastosowane w bransoletce wpływają na czakrę VI (trzeciego oka), aktywując ją. Są pomocne w pogłębianiu duchowego aspektu życia, łączeniu z Wyższym Wymiarem, intuicji, kreatywności mentalnej. Harmonizują umysł, a także chronią aurę.

Więcej szczegółów

Bransoletka CZAKRA VI - TRZECIEGO OKA, wykonana z drobnych kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. 
Minerały zastosowane w bransoletce wpływają głównie na czakrę VI (trzeciego oka), aktywując ją i wzmacniając jej atrybuty. Są one pomocne w pogłębianiu duchowego aspektu życia, łączeniu z Wyższym Wymiarem, intuicji, kreatywności mentalnej. Harmonizują umysł, a także chronią aurę.

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej, terapeutycznej, a także jako osobisty talizman sprzyjający duchowości, jasnowidzeniu i kontaktom z Opiekunami Duchowymi.

Minerały: 

Ametyst - wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe. Przyciąga duchy opiekuńcze. 
Uważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciałaco pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. 
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 
Oczyszcza krew. Pomaga pozbyć się bólu i napięcia. Pomaga także w chorobach, które wynikają z nerwicy, stresu. 
Wpływa na czakrę trzeciego oka (VI) oraz korony (VII).


Ijolit / Iolit (zwany też Kordieryt) - znany jest również jako Szafir wodny, czy Kamień Muz, ze względu na jego zdolność do odblokowywania wizji i uwalniania kreatywności. 
Może aktywować dary parapsychiczne i łączy z Duchowymi Przewodnikami. 
Energie tego kamienia mogą doprowadzić do wewnętrznej wiedzy i do wyższego poziomu świadomości.

To kamień, który rezonuje z energiami światła. Może zaoferować fizyczną ochronę przed chorobą. 
Czakra trzeciego oka (VI).

Labradoryt - ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i aktywowania pozytywnej energii. Przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji. 
Bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych.
Pomaga w stanach niepokoju, niepewności i stresu. Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu. Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się. 
Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu.
 Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka. Odbija niepożądane energie, które docierają do naszej aury.
Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych.
 
Wpływa na czakrę trzeciego oka (VI) oraz serca (IV).

Sodalit stymuluje pomysłowość, twórczą ekspresję, wytrwałość. Uspokaja, poprawia samoocenę. Wpływa na umysł, intelekt, poprawia koncentrację; ułatwia również medytację. Pomaga odnaleźć się w rzeczywistości, znerwicowanym daje spokój, zabłąkanym pomaga odnaleźć drogę i jasno spojrzeć na otaczający świat.
Kamień prawdy, pomaga szczerze wyznać swoje uczucia, wyrazić swoją prawdę, wyrazić siebie.
Balansuje umysł świadomy i nieświadomy. Kamień SPOKOJU.

Strefa fizyczna: działa korzystnie na układ limfatyczny, mózg, metabolizm. Pomocny przy nadciśnieniu, bezsenności. Reguluję pracę gruczołów dokrewnych, szczególnie tarczycy. 
Wzmacnia umysł, pogłębia skupienie. 
Wpływa na czakrę trzeciego oka (VI) oraz gardła (V).


Wymiary: średnica wewn. ok. 6cm; wielkość kamieni 0,5-1cm.
Rozmiar bransoletki uniwersalny (k
amienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę).

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.
----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Bransoletki dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane