Bransoletka MĘSKA, z LAWY WULKANICZNEJ (kule 8,5mm) - W PUDEŁKU Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka MĘSKA, z LAWY WULKANICZNEJ (kule 8,5mm) - W PUDEŁKU

MĘSKA Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnej czarnej lawy, z przekadką ze stali chirurgicznej.
Bransoletka zapakowana w ozdobne, czarne pudełko, posiada opis właściwości minerału.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

35,00 zł

MĘSKA Bransoletka (na elastycznej gumce) wykonana ze szlifowanych kulek naturalnej czarnej lawy, z przekadką ze stali chirurgicznej.
Bransoletka zapakowana w ozdobne, białe pudełko, posiada opis właściwości minerału.

Lawa wulkaniczna (znana również jako bazalt) - jest znana ze swoich właściwości uziemiających, cudownie wycisza emocje.
Ponieważ lawa łączy w sobie energię ognia i ziemi - daje to uspokajającą, ale intensywną energię. Ponieważ lawa to surowa energia, jest uważana za kamień odrodzenia i zrzucania niepotrzebnych warstw emocjonalnego przywiązania.
Kamienie lawy są idealne do stabilizowania i uziemiania czakry korzenia. Kiedy czakra podstawy (korzenia) jest stabilna i zsynchronizowania z pozostałymi czakrami - pojawia się uczucie uziemienia ibezpieczeństwa. 

Lawa uczy rozpalać ogień wewnątrz i pozwala wyrażać siebie w pełni, dając wewnętrzną siłę do pokonania osobistych wyzwań.
Jeśli kiedykolwiek przyciągnie cię kamień lawy wulkanicznej - to on wybrał ciebie, a nie odwrotnie. Oznacza to, że nadszedł czas, aby pozwolić na zmianę swojego życia. Jest to czas, w którym zauważymy zmianę wibracji.

Kamienie lawy są tworzone przez ogień i energię wulkanu, który jest bogaty w naturalne i potężne minerały z głębi ziemi. Udowodniono, że niektóre minerały zawarte w lawie mogą łagodzić stres i niepokój, tworząc oczyszczające doświadczenie dla umysłu i energetyki ciała.


Wymiary: wielkość kamieni ok. 8,5mm.
Metalowa przekładka 8/10mm (stal chirurgiczna)

Kamienie nanizane na elastyczną gumkę. 
Opakowanie - kartonowe pudelko z opisem (białe).


Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane