Bransoletka OCHRONNA (shamballa)

Bransoletka OCHRONNA (wzór shamballa) wykonana ze szlifowanych kul naturalnych minerałów. 
Kamienie te posiadających najsilniejsze właściwości ochronne. 
Kamienie zaplatane czarnym lub granatowym sznurkiem; bransoletka dostępna w 2 rozmiarach (damskim i męskim). 

Więcej szczegółów

Bransoletka OCHRONNA (wzór shamballa) wykonana ze szlifowanych kul naturalnych minerałów.
Kamienie te posiadających najsilniejsze właściwości ochronne. 

Kamienie zaplatane czarnym lub granatowym sznurkiem; bransoletka dostępna w 2 rozmiarach (damskim i męskim). 

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy szamańskiej, uzdrowicielskiej, terapeutycznej.


Minerały: 

Kwarc z turmalinem - ta kombinacja równoważy energię Yin-Yang. Harmonizuje odmienne i przeciwstawne elementy i polaryzacje, a także zamienia negatywne myśli i energie w pozytywne. 
Turmalin czarny doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp. Czarny Turmalin jest również używany do usuwaniu zanieczyszczeń elektromagnetycznych ze źródeł takich jak komputery i telefony komórkowe. 
Wpływa na czakrę podstawy (I) i korony (I)

Mokait (jaspis australijski) uważany jest za kamień leczniczy i regenerujący siły. Minerał ten ma właściwości ochronne. Poprawia samoocenę i sprzyja medytacji. Kamień ten neutralizuje również szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Wzmacnia ciało fizyczne i aurę, poprawia również krążenie krwi. 
Wpływa na czakrę podstawy (I), splotu słonecznego (III) i trzeciego oka (VI)


Hematyt/Bronzyt sprowadza siłę, odwagę, kamień ochronny.
Hematyt łączy nas z ziemią i z „tu i teraz". Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego. Ponosi poczucie wartości własnej.
Bronzyt to silny kamień wspomagający ochronę psychiczną - odsyła negatywną energię z powrotem do nadawcy. Jest to również doskonały kamień uziemiający i uspokajający. Przynosi odwagę i pewność siebie, aby stawić czoła życiu. Usuwa zamieszanie, pomagając w podejmowaniu decyzji i wyborów dotyczących ścieżki życiowej.

Wpływają na czakrę podstawy (I)

Agat (czarny) jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. Jest kamieniem ogólnie wzmacniającycm, dodaje mocy. Już w starożytnym Egipcie przypisywano agatom moc nadprzyrodzoną. Traktowano je jako amulety chroniące właściciela przed troskami, wierzono, że przynoszą bogactwo i sławę. Minerał ten jest również jednym z mocniejszych kamieni ochronnych.
Wpływa na czakrę podstawy (I)

Sardonyks to odmiana chalcedonu, łącząca warstwy onyksu z pasami kwarcowymi o innych barwach. Jest to kamień ochrony i wytrzymałości, wzmacnia charakter i siłę woli. Łagodzi depresję i pokonuje wahanie. Przyciąga przyjaznych ludzi i szczęście oraz trwałość w związkach (zapewnia szczęśliwe małżeństwo). 
Czarny Sardonyx pochłania negatywne energię. Białe pasma - mają właściwości oczyszczające. Kamienie, które zawierają w sobie biały onyks są doskonałe do medytacji - wywołują silne wibracje w czakrze trzeciego oka i korony. Biały onyks w kamieniu pomoże nawiązać kontakt ze światem ducha, a jednak, ponieważ sardonyks to kamień uziemienia, pomaga pozostać zakorzenionym. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.
Wpływa na czakrę podstawy (I)

Dostępne rodzaje (rozmiary): 

STANDARD (damska/mniejsza) - średnica kamieni 0,8cm; ilość kul: 10 szt.
Średnica wyjściowa: ok. 5cm (rozmiar uniwersalny - rozsuwany, czarny lub granatowy sznurek).
Sugerowane przeznaczenie: na ręce kobiet i/lub szczupłe przedramiona.

MAXI (męska/większa) -
 średnica kamieni 0,8cm; ilość kul: 12 szt.
Średnica wyjściowa: ok. 6cm (rozmiar uniwersalny - rozsuwany, czarny lub granatowy sznurek).
Sugerowane przeznaczenie: na ręce mężczyzn i/lub szersze przedramiona.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.
----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade Ewa & Indi)

Produkty powiązane