Bransoletka CZAKRA V - GARDŁA (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka CZAKRA V - GARDŁA (elastyczna)

Bransoletka CZAKRA V - GARDŁA, wykonana z drobnych kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. 
Minerały zastosowane w bransoletce wpływają głównie na czakrę V (gardła), aktywując ją i wzmacniając jej atrybuty oraz stymulują intuicję i Wglądy. Są one pomocne w wyrażaniu siebie, łączeniu z Wyższymi Polami Świadomości, kreatywnością i poprawiają komunikację.

Więcej szczegółów

Bransoletka CZAKRA V - GARDŁA, wykonana z drobnych kawałków naturalnych minerałów, lekko szlifowanych, bez ostrych krawędzi. 
Minerały zastosowane w bransoletce wpływają głównie na czakrę V (gardła), aktywując ją i wzmacniając jej atrybuty oraz stymulują intuicję i Wglądy. Są one pomocne w wyrażaniu siebie, łączeniu z Wyższymi Polami Świadomości, kreatywnością i poprawiają komunikację. 

Bransoletka ta może być jednym z akcesoriów pracy terapeutycznej, artystycznej, nauczycielskiej, a także jako osobisty talizman sprzyjający wyrażaniu siebie, zwiększeniu kreatywności i wyrażaniu artyzmu oraz wspierając kontakt z Wyższym Polem Jaźni.

Minerały: 

Chalcedon błękitny/niebieski pomaga wyrazić uczucia i myśli (działa na czakrę gardła). Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania. Ułatwia podejmowanie decyzji. Harmonizuje emocje, czyni nas elastycznymi i otwartymi na zmiany w naszym życiu. Uspokaja gniew, łagodzi agresję i irytację.
Ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Rozwija dobre nastawienie do świata, serdeczność i życzliwość. 
Jest kamieniem o wybitnych właściwościach ochronnych - odpędza złe moce, a przyciąga dobre. 
Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.
Wpływa na czakrę gardła (V).

Agat botswana - ma właściwości antydepresyjne. Posiada spokojną energię, która działa na ciała subtelne i świetnie nadaje się do osiągnięcia stabilności i równowagi w wielu aspektach życia. Kamień ten może pomóc poruszać się w kierunku oświeconego stanu świadomości. Stymuluje czakrę korony, utrzymuje wewnętrzną stabilność, spokój i dojrzałość.
Agat botswana jest czasami nazywany "kamieniem zmiany" ze względu na jego mistyczne właściwości transformacji. 
Kamień ten może być pomocny w pokonywaniu uzależnień i innych autodestrukcyjnych zachowań nałogowych, jak również do uzdrawiania problemów emocjonalnych. Jest to również kamień sukcesu i zmysłowości.
Wpływa na czakrę korony (VII) oraz krzyżową (II).

Labradoryt - ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i aktywowania pozytywnej energii. Przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji. 
Bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych.
Pomaga w stanach niepokoju, niepewności i stresu. Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu.
 Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka i  intuicję. Odbija niepożądane energie, które docierają do naszej aury.
Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych.
 
Wpływa na czakrę trzeciego oka (VI) oraz serca (IV).

Sodalit stymuluje pomysłowość, twórczą ekspresję, wytrwałość. Uspokaja, poprawia samoocenę. Wpływa na umysł, intelekt, poprawia koncentrację; ułatwia również medytację. Pomaga odnaleźć się w rzeczywistości, znerwicowanym daje spokój, zabłąkanym pomaga odnaleźć drogę i jasno spojrzeć na otaczający świat.
Kamień prawdy, pomaga szczerze wyznać swoje uczucia, wyrazić swoją prawdę, wyrazić siebie.
Balansuje umysł świadomy i nieświadomy. Kamień SPOKOJU.

Reguluję pracę gruczołów dokrewnych, szczególnie tarczycy. Wzmacnia umysł, pogłębia skupienie. 
Wpływa na czakrę trzeciego oka (VI) oraz gardła (V).


Wymiary: średnica wewn. ok. 6cm; wielkość kamieni 0,5-1cm.
Rozmiar bransoletki uniwersalny (k
amienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę).

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.
----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Bransoletki dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane