Bransoletka z KWARCU z TURMALINEM (elastyczna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Bransoletka z KWARCU z TURMALINEM (elastyczna)

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - kwarcu z wrostami czarnego turmalinu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi. Turmalin oczyszcza całe ciało oraz aurę, łagodzi stres, rozprasza lęki, ułatwia zasypianie.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

14,50 zł

Bransoletka wykonana z kawałków naturalnego minerału - kwarcu z wrostami czarnego turmalinu, lekko szlifowanego, bez ostrych krawędzi.

Kwarc z turmalinem - ta kombinacja równoważy energię Yin-Yang. Harmonizuje odmienne i przeciwstawne elementy i polaryzacje, a także zamienia negatywne myśli i energie w pozytywne. Połączenie jasnego kwarcu i czarnego turmalinu tworzy potężnego sojusznika w rozwoju duchowym. Kwarc kieruje ku górnym czakrom, a Czarny Turmalin pomaga w uziemieniu i ochronie energetycznej podczas praktyki duchowej.

Turmalin czarny wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. 
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 
Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp.
Czarny Turmalin jest również używany do usuwaniu zanieczyszczeń elektromagnetycznych ze źródeł takich jak komputery i telefony komórkowe. 

Wymiary: średnica wewn. ok. 5cm; szer. 3cm; wielkość kamieni 0,4-1cm.
Kamienie nanizane na elastyczną, przezroczystą gumkę.
Ważne! Kwarc z domieszką turmalinu posiada naturalne odcienie szarości (to nie jest kryształ górski).

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane