Breloczek do kluczy - KRZEMIEŃ PASIASTY Powiększ do pełnego rozmiaru

Breloczek do kluczy - KRZEMIEŃ PASIASTY

Naturalny krzemień pasiasty (lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi) w postaci breloczka do kluczy. CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO (a także Serca, Trzeciego Oka i Podstawy)

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

9,81 zł

Obniżka!

-10%

10,90 zł

Naturalny krzemień pasiasty (lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi) w postaci breloczka do kluczy. 

Krzemień pasiasty to kamień, który dodaje energii, wzmacnia witalność. Jest cennym minerałem ochronnym. Ma on właściwości uzdrawiające, ochronne, energetyczne i wzmacniające jasnowidzenie. Starożytni wykorzystywali krzemień jako amulet ochronny przed gniewem bogów, bożków i złych energii. 
Krzemienie stanowią silną ochronę w czasie rytuałów ochronnych, leczniczych, oczyszczających, a zwłaszcza egzorcyzmów. Krzemień pasiasty ochrania przed tzw. złym okiem, zawiścią, mściwością, złymi życzeniami, zazdrością i wszelkimi negatywnymi energiami oraz demonicznymi wpływami. 
Warto nosić go przy sobie, jeśli chce się, aby coś "zaiskrzyło" między partnerami. Zabezpiecza przed wypadkami, urazami ciała. Zapewnia sukcesy w sferze materialnej i awanse w pracy. 

Wpływa odmładzająco na skórę i niszczy bakterie. Usuwa zmęczenie i skutki przepracowania, wycisza, ale nie pozbawia energii, usuwa z organizmu toksyny, nastraja optymistycznie. Może być stosowany pomocniczo w schorzeniach nerek oraz w zaburzeniach hormonalnych (szczególnie w czasie menopauzy i andropauzy).

Krzemień pasiasty Jest bardzo rzadkim kamieniem - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, w Górach Świętokrzyskich w okolicach Sandomierza.
 

Wymiary uśrednione
dł. breloczka razem z kamieniem: 8-10cm 
- wielkość samego kamienia: dł. 2,5-3,5cm, 
średnica ok. 1,2-2 cm

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane