Breloczek do kluczy - KRYSZTAŁ GÓRSKI Powiększ do pełnego rozmiaru

Breloczek do kluczy - KRYSZTAŁ GÓRSKI

Naturalny kryształ górski (lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi) w postaci breloczka do kluczy.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 15

12,50 zł

Naturalny kryształ górski (lekko szlifowany, bez ostrych krawędzi) w postaci breloczka do kluczy. 


Kryształ górski
 
to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Kryształ górski służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania, sprzyja medytacji.
Kryształy górskie należy regularnie oczyszczać i ładować energią - umyć zimną wodą i pozostawić w słonecznym miejscu do ponownego naładowania energią. 

Wymiary uśrednione
dł. breloczka razem z kamieniem: 8,5-11cm 
- wielkość samego kamienia: dł. 2,6-4 cm, szer. 1,7-2,4cm
- waga kamienia: ok. 10-19g

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane