Chembustery - dlaczego je produkujemy Powiększ do pełnego rozmiaru

Chembustery - dlaczego je produkujemy

Dlaczego wykonujemy Chembustery? Dlatego, że mamy nadzieję, iż zmienią w jakiś sposób przestrzeń, w której wszyscy żyjemy. 

Więcej szczegółów

Dlaczego wykonujemy Chembustery? Dlatego, że mamy nadzieję, iż zmienią w jakiś sposób przestrzeń, w której wszyscy żyjemy. 

ZOBACZ FILM: http://www.youtube.com/watch?v=yq_WqO_Y1-4

Syntetyczne, biologiczne, chemiczne i nanotechnologiczne zatrucie atmosfery, gleby i wody (również gruntowej) jest w dzisiejszych czasach tak ogromne, że w zasadzie możemy mówić o kataklizmie na skalę globalną.
Niebo nad naszymi głowami radykalnie zmieniło swój wygląd w ciągu ostatnich kilu lat, czego, niestety, większość ludzi nie zauważa, pochłonieta sprawami codziennymi. Media starają się wmówić nam, że to, co obecnie dzieje się w atmosferze, pogodzie, a nawet nayszm zdrowiu, to naturalne procesy... Tak jednak nie jest.

WOLNOŚĆ I SAMOSTANOWIENIE - to motto tego Sklepu.
Dlatego też aktywnie angażujemy się w każdą technologię, wiedzę, naturoterapię, czy pracę nad globalną świadomością - gdyż zdajemy sobie sprawę, że stanowimy CAŁOŚĆ, JEDNO, zarówno z Matką Ziemią, jak i całą populacją ludzką.

Chembustery do pewnego stopnia mogą pomóc, choćby częściowo neutralizując to, co się dzieje nad naszymi głowami.
Nie oczekujmy cudu - są to tak naprawdę niewielkie urządzenia, a przestrzeń nieba nad nami to ogromny obszar. Jednak tysiące ludzi na świecie, użytkujący Chembustery, stwierdziło, że do pewnego stopnia są one pomocne. Dlatego je budujemy.


Pamiętaj - nie musimy tego robić.
Praca nad jednym urządzeniem jest bardzo czasochłonna, wymaga wielu przygotowań, organizacji i zaangażowania kilku osób. Weź to pod uwagę i nie bądź wobec nas roszczeniowy - razem jedziemy na tym samym wózku, tyle, że my staramy się zmienić kierunek jego jazdy, nawet jeśli jest to dla nas czasem bardzo trudne. Dołącz do nas, zamiast siedzieć w pozycji biernego konsumenta :)

Po pierwsze - wykonujemy dla Ciebie USŁUGĘ PRODUKCYJNĄ
Korzystamy z instrukcji i metod wykonania tworzonych przez pionierów tematu (np Dona Crofta). Nasz wkład w konstrukcję to autorskie modyfikacje, które oparte są o wiedzą, jak i testy parasensytywne.
Wobec tego, nie masz możliwości reklamowania u nas samego produktu, bo wykonujemy je na Twoje osobistą prośbę, przesłaną do nas w formie zamówienia i zgodnie ze specyfikacją podaną w opisie danego urządzenia (w jego karcie produktu).
Oczywiście, w przypadku wad technicznych (uszkodzenia, pęknięcia, wgniecenia itp), bierzemy za to odpowiedzialnosć i naprawiamy.
To, jak urządzenie sprawuje się w stosunku do oprysków, jak sobie radzi, na ile jest wydajne - nie zależy od nas, lecz od lokalnych warunków danego ekosystemu i Twojego osobistego starania (od właściwego ulokowania, montażu, aż po mentalne wspomaganie). To Ty jesteś jego użytkownikiem. Dlatego ważne jest, abyś znał i rozumiał zasady działania Orgonu (zapoznaj się z teoriami na ten temat - są ogólnodostępne i jawne).

Po drugie - daj nam CZAS
Tak, jak napisaliśmy na wstępie, jest to czasochłonny proces i wymaga różnych przygotowań i działań. Standardowo produkujemy chembustery w czasie 10-14 dni roboczych. Jeśli warunki sprzyjają, czasem udaje nam się skończyć proukcję w ciągu 7 dni, lecz czasem może to potrwać i 21 dni. Zależy to od tak wielu czynników (od warunków pogodowych, dostaw materiałów, technicznych zawirowań, spraw osobistych, przerw w dostawach itp), że najlepiej nastawić się na dłuższy czas oczekiwania.
JESTEŚMY TEŻ LUDŹMI, a nie robotami. Nie posidamy fabryki, lecz wszystko w czasie produkcji wykonujemy ręcznie. Mało tego - nie jest to nasze jedyne zajęcie, produkcję musimy godzić z innymi działaniami i sprawami zawodowymi, rodzinnymi i osobistymi.
Więc daj nam czas i cierpliwie poczekaj na dostawę swojego urządzenia.

Po trzecie - nie pytaj nas czy to działa
Pierwszy nasz chembuster  powstał w 2010 roku.... i działa do dzisiaj. Jesteśmy pierwszą i jedyną FIRMĄ w Polsce, która oficjalnie i bez lęku działa w tym temacie. Wprodukowaliśmy setki chembusterów i gdyby nie działały - już dawno byśmy się tym nie zajmowali.
Mało tego - masz cały pakiet informacji o dzialaniu chembusterów na całym świecie, a ich źródłem jest Internet. Więc czytaj, sprawdzaj, kontaktuj się z innymi użytkownikami, którzy publikują informacje na ten temat i samodzielnie zbadaj sprawę.
Do nas zgłoś się już z WIEDZĄ na temat Orgonu i z otwartością i gotowością na wspólne oczyszczanie atmosfery w Polsce.

Poświęcilismy trochę czasu, aby przygotować dział z pytaniami od Klientów, na temat chembusterów. Zapoznaj się z nim:
CHEMBUSTERY - pytania Klientów
https://greenharmony.pl/blog/26_CHEMBUSTERY---pytania-Klientów

Działa orgonowe (chembustery) są przeznaczone dla osób zorientowanych w tematyce ORGONU (musimy z przykrością poinformować, że nie jest to "dziwna dekoracja ogrodu", lecz urządzenie o konkretnym przeznaczeniu i określonych właściwościach! Więc aby je użytkować, zdobądź minimum wiedzy na ten temat).
Dla osób zainteresowanych - możemy wysłać instrukcję samodzielnego wykonania działa orgonowego poprzez e-mail. Kontakt w tej sprawie: harmonica.centrum@wp.pl
Wiedza o Orgonie: www.orgon-polska.pl

Z pozdrowieniami i nadzieją na zmiany
Zespół Green Harmony

Produkty powiązane