Chembustery - dlaczego je produkujemy Powiększ do pełnego rozmiaru

Chembustery - dlaczego je produkujemy

Dlaczego wykonujemy Chembustery? Dlatego, że mamy nadzieję, iż zmienią w jakiś sposób przestrzeń, w której wszyscy żyjemy. 

Więcej szczegółów

CHEMBUSTERY od 1 kwietnia  2019 produkujemy je wyłącznie dla osób, które są zorientowane w tematyce Orgonu, znają i rozumieją podstawową teorię urządzeń orgonowych i orgonitowych oraz zajmują się tym tematem od co najmniej 6-9 miesięcy.

Świadomie ograniczamy grupę docelową Klientów, aby nasza współpraca z osobami zamawiającymi była oparta na wspólnej idei, rozumieniu i zangażowaniu w poprawę życia na planecie, a nie była tylko wymianą handlową

Wszystkie osoby, które chciałyby posiadać chembuster, a nie zaliczają się do grona świadomych aktywistów Orgonu, lub dopiero zaczęły przygodę z tym tematem, mogą samodzielnie zbudować sobie urządzenie na podstawie wielu instrukcji dostępnych w Internecie, albo poświęcić najbliższe pół roku na dokładne zapoznanie się z tematem - i zgłoszenie się do nas już jako ekspert w tej dziedzinie.

Wiedza i świadoma nauka to klucz do poszerzania świadomości - więc zachęcamy do jej kultywowania.

Zespół Green Harmony

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego wykonujemy Chembustery? Dlatego, że mamy nadzieję, iż zmienią w jakiś sposób przestrzeń, w której wszyscy żyjemy. 

ZOBACZ FILM: http://www.youtube.com/watch?v=yq_WqO_Y1-4


Zatrucie atmosfery jest w dzisiejszych czasach tak ogromne, że w zasadzie możemy mówić o kataklizmie na skalę globalną. Niebo nad naszymi głowami radykalnie zmieniło swój wygląd w ciągu ostatnich kilu lat, czego, niestety, większość ludzi nie zauważa, pochłonieta sprawami codziennymi. Media starają się wmówić nam, że to, co obecnie dzieje się w atmosferze, to naturalne procesy, tak jednak nie jest...

Nie wnikając w szczegóły, ponieważ temat jest wielce kontrowersyjny - Chembustery do pewnego stopnia mogą pomóc, choćby częściowo neutralizując to, co się dzieje nad naszymi głowami.
Nie oczekujmy cudu - są to tak naprawdę niewielkie urządzenia, a przestrzeń nieba nad nami to ogromny obszar. Jednak tysiące ludzi na świecie, użytkujący Chembustery, stwierdziło, że do pewnego stopnia są one pomocne. Dlatego je budujemy.


Pamiętaj - nie musimy tego robić.
Praca nad jednym urządzeniem jest bardzo czasochłonna, wymaga wielu przygotowań, organizacji i zaangażowania kilku osób. Weź to pod uwagę i nie bądź wobec nas roszczeniowy - razem jedziemy na tym samym wózku, tyle, że my staramy się zmienić kierunek jego jazdy, nawet jeśli jest to dla nas czasem bardzo trudne. Dołącz do nas, zamiast siedzieć w pozycji biernego konsumenta :)

Po pierwsze - wykonujemy dla Ciebie USŁUGĘ PRODUKCYJNĄ
Nie jesteśmy autorami projektów budowanych przez nas chembusterów (dotyczny urządzeń: MINI, STANDARD, OWOC ŻYCIA), lecz korzystamy z instrukcji wykonania tworzonych przez różnych badaczy (od Dona Crofta, przez polskich niezależnych badaczy Orgonu). Nasz wkład w konstrukcję to lekkie modyfikacje (np większa ilość minerałów, czy cała technologia produkcji i wykończenia).
Wobec tego, nie masz możliwości reklamowania u nas samego produktu, bo wykonujemy je na Twoje osobistą prośbę, przesłaną do nas w formie zamówienia i zgodnie ze specyfikacją podaną w opisie danego urządzenia (w jego karcie produktu).
Oczywiście, w przypadku wad technicznych (uszkodzenia, pęknięcia, wgniecenia itp), bierzemy za to odpowiedzialnosć i naprawiamy.
To, jak urządzenie sprawuje się wstosunku do oprysków, jak sobie radzi, na ile jest wydajne - nie zależy od nas, lecz od lokalnych warunków danego ekosystemu i Twojego osobistego starania (od właściwego ulokowania, montażu, aż po mentalne wspomaganie). To Ty jesteś jego użytkownikiem. Dlatego ważne jest, abyś znał i rozumiał zasady działania Orgonu (zapoznaj się z teoriami na ten temat - są ogólnodostępne i jawne).


Po drugie - daj nam CZAS
Tak, jak napisaliśmy na wstępie, jest to czasochłonny proces i wymaga różnych przygotowań i działań. Standardowo produkujemy chembustery w czasie 21-30 dni roboczych. Jeśli warunki sprzyjają, czasem udaje nam się skończyć proukcję w ciągu 14 dni. Jednak zależy to od tak wielu czynników (od warunków pogodowych, dostaw materiałów, technicznych zawirowań, spraw osobistych, przerw świątecznych itp), że najlepiej nastawić się na dłuższy czas oczekiwania.
JESTEŚMY TEŻ LUDŹMI, a nie robotami. Nie posidamy fabryki, lecz wszystko w czasie produkcji wykonujemy ręcznie. Mało tego - nie jest to nasze jedyne zajęcie, produkcję musimy godzić z innymi działaniami i sprawami zawodowymi, rodzinnymi i osobistymi.
Więc daj nam czas i cierpliwie poczekaj na dostawę swojego urządzenia.


Po trzecie - nie pytaj nas czy to działa
Pierwszy nasz chembuster  powstał w 2010 roku.... i działa do dzisiaj. Jesteśmy pierwszą i jedyną FIRMĄ w Polsce, która oficjalnie i bez lęku działa w tym temacie. Wprodukowaliśmy setki chembusterów i gdyby nie działały - już dawno byśmy się tym nie zajmowali.
Mało tego - masz cały pakiet informacji o dzialaniu chembusterów na całym świecie, a ich źródłem jest Internet. Więc czytaj, sprawdzaj, kontaktuj się z innymi użytkownikami, którzy publikują informacje na ten temat i samodzielnie zbadaj sprawę.
Do na zgłoś się już z WIEDZĄ na temat Orgonu i z otwartością i gotowością na wspólne oczyszczanie atmosfery w Polsce.

Poświęcilismy trochę czasu, aby przygotować dział z pytaniami od Klientów, na temat chembusterów. Zapoznaj się z nim:
CHEMBUSTERY - pytania Klientów
https://greenharmony.pl/blog/26_CHEMBUSTERY---pytania-Klientów

Działa orgonowe (chembustery) są przeznaczone dla osób zorientowanych w tematyce ORGONU (musimy z przykrością poinformować, że nie jest to "dziwna dekoracja ogrodu", lecz urządzenie o konkretnym przeznaczeniu i określonych właściwościach! Więc aby je użytkować, zdobądź minimum wiedzy na ten temat).
Dla osób zainteresowanych - możemy wysłać instrukcję samodzielnego wykonania działa orgonowego poprzez e-mail. Kontakt w tej sprawie: harmonica.centrum@wp.pl
Wiedza o Orgonie: www.orgon-polska.pl
Więcej informacji na temat chemtrails: www.harmonica.pl

Z pozdrowieniami i nadzieją na zmiany
Zespół Green Harmony

Produkty powiązane