CHEMBUSTER - KOMPAS MAŁY, z dodatkiem ZEOLITU Powiększ do pełnego rozmiaru

CHEMBUSTER - KOMPAS MAŁY, z dodatkiem ZEOLITU

CHEMBUSTER  - KOMPAS MAŁY (z dodatkiem ZEOLITU) 
Rozpraszacz smug chemicznych (chembuster) - neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu oraz rozrywa siatkę nanocząstek i metali, napylaną w atmosferze - która służy do przesyłania fal o różnych częstotliwościach, mających za zadanie mind controll ludzkiej społeczności.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
Szczegóły na dole strony.

Więcej szczegółów

CHEMBUSTER  - KOMPAS MAŁY (z dodatkiem ZEOLITU) 

Rozpraszacz smug chemicznych (chembuster) - neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu oraz rozrywa siatkę nanocząstek i metali, napylaną w atmosferze - która służy do przesyłania fal o różnych częstotliwościach, mających za zadanie mind controll ludzkiej społeczności.

Działo wysyła w górę, do atmosfery pozytywną energię Orgonu (POR), zastępując negatywną energię (DOR), która występuje  obecnie w ogromnych ilościach w powietrzu i w górnych warstwach atmosfery. Ponadto wspomaga oczyszcza powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails).
Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne patogenne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie) oraz struktury NIEbiologiczne (m.in nanotechnologia). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę metalami cięzkimi. 
Ponadto - system HAARP, zlokalizowany na Alasce oraz w kilku innych obszarach, jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Zawiesina metali w powietrzu tworzy tarczę, obejmującą jonosferę Ziemi, a fale ELF odbijają się od tej tarczy i opadają w dół. Fale ELF mogą wpływać na: pogodę, wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.

W jaki sposób pomocna jest technologia Orgonu
Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny Orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).

Działanie tego typu potwierdza wielu posiadaczy chembusterów (zanikające POJEDYNCZE smugi chemiczne, mniej nienaturalnych chmur, bardziej stabilna pogoda, więcej specyficznych, delikatnych chmurek o nazwie Syplhs).

WAŻNE! Chembustery nie regulują pogody! Ich działanie jest ukierunkowane wyłącznie na neutralizację zanieczyszczenia atmosfery, a nie na sterowanie NATURALNYMI procesami atmosferycznymi.
Manipulacja pogodą to nieetyczne działanie, jakiego podejmują się zaburzone moralnie grupy polityczne i militarne. Natomiast zadaniem etycznych ludzi jest PRZYWRACANIE naturalnych sił Matki Ziemi i harmonizacja ekosystemu - do czego służy m.in. działo orgonowe.


Orgon jest bardzo specyficzną formą energii (nie jest to energia elektromagnetyczna!), która ma wielowymiarowe działanie i jest trudna do zrozumienia przez umysł ścisły. Nie istnieją też żadne formy  oficjalnych badań naukowych, pozwalających na zrozumienie procesu jaki zachodzi w przypadku działania Orgonu na wyższe warstwy atmosfery (nie ma  dostępu do odpowiednich urządzeń i technologii). Współczesne badania tego tematu opierają się głównie na obserwacji ekosystemu, sytuacji pogodowej (są to badania wielomiesięczne, a nawet wieloletnie), spostrzeżenia pozazmysłowe, a także badania radiestezyjne (radiestezji akceptującej temat energii orgonalnej). 


Jak wzmocnić dzialanie (wizualizacja)
Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając z ust powietrze nasycone złotą energią lub czystym, białym Światłem (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania). Pamiętaj, że masz więcej mocy niż sądzisz...

-----------------------------------------------------------------------

SKŁAD I KONSTRUKCJA

Do produkcji działa używane są wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do często używanego aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi. Zastosowany jest również mosiądz, który wzmacnia działanie stali.
W bazie orgonitowej znajduje się podsypka z z naturalnych brył ametystu, kwarcu dymnego i kryształu górskiego. W każdej rurze umieszczany jest minerał (szpicem do góry):
- kryształ górski - kierunek wschodni (E) i południowy (S) oraz rurka centralna
- kwarc dymny - kierunek zachodni (W) oraz pólnocny (N).
Całość rur utrzymuje szablon ze sklejki wodoodpornej, malowanej dodatkowo ekologicznym olejem wodoodpornym - szablon zawiera precyzyjny grwer Róży Wiatrów (kompas).
Układ rur - Róża Wiatrów; Kompas (5 sztuk).

Dodatkowo - w bazie orgonitowej użyty został ZEOLIT (naturalny!).
Jest to bardzo cenny minerał, używany m.in do różnych procedur oczyszczających, neutralizujących patogeny, grzyby, pleśnie, bakterie. Wzmacnia system immunologiczny. 
Posiada ujemnie naładowane jony, dzięki czemu wchodząc w reakcję z jonami dodatnimi (szkodliwymi dla zdrowia) - neutralizuje je.
Głównym jego zastosowaniem jest oczyszczanie z metali ciężkich i syntetycznych patogenów.
Ma też wpływ na neutralizację negatywnej energii.
Co ciekawe - Zeolit może być używany do uzdrawiania na odległość, poprzez użycie WOLI.
 

Zalecane zastosowanie chembustera
Najlepiej zakopać w ogródku, na działce itp (na głębokość 2/3 podstawy). Można również działo ustawić na balkonie, tarasie (może stać wówczas w osłaniającym wiaderku).
Po złożeniu całości (wszystkie elementy wchodzą ciasno w pozostałe, wiec do montażu używaj młotka gumowego), usztywnij rury dołączonym szablonem z Różą Wiatrów - rura miedziana, która jest przyporządkowana do kierunku północnego jest oznaczona specjalną naklejką.
Po zamontowaniu szablonu - ustaw chembuster zgodnie z kierunkami świata (używając kompasu).
Chembuster nie wymaga uziemienia.

Dostępność
Pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia 14-21 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty pierwszej transzy (na zakup materiałów na zlecenie dla danego Klienta, potrzebnych do wykonania urządzenia).

----------------------------------------------------------------------- 

DANE TECHNICZNE
Zasięgobejmuje obszar małego gospodarstwa domowego (do ok. 30-50 arów).
Skład: żywica, podsypka z ametystu, kwarcu dymnego i kryształu górskiego, kryształy górskie i kwarce dymne ze szpicem (w rurkach, czubkiem w górę), ZEOLIT, stal, mosiądz, miedziane elementy (rury 28mm, złączki, zaślepki).
Wymiary: wysokość całego działa - 122 cm;  wysokość podstawy (bazy) - ok. 18 cm;  średnica podstawy - 21 cm
Waga: całe działo (wraz z rurami) ok. 18 kg; sama podstawa (baza) - ok. 11 kg

-----------------------------------------------------------------------PŁATNOŚĆ (podzielona na dwie tury): 

I płatność - jest to przedpłata na zakup materiałów (w imieniu zamawiającego) i przygotowanie/uruchomienie produkcji (nie podlega refakturowaniu). Jest to główna i największa wpłata (ok. 80% ceny ostatecznej urządzenia wraz z wysyłką).
Klient może również samodzielnie zakupić materiały i przesłać je do nas w celu wykonania usługi (wg specyfikazji opisanej powyżej). 
 


II płatność - pozostała część wpłaty po zakończeniu produkcji, a przed wysyłką (jest to właściwa opłata za usługę i pakowanie wraz z wysyłką). 

Ważne! Zamówienie dotyczy TYLKO USŁUGI WYKONANIA urządzenia (Klient otrzymuje gotowe, wyprodukowane specjalnie dla niego urządzenie orgonitowe, wg opsanej specyfikacji). Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotom. Faktury wystawiamy wyłącznie na wykonanie usługi i wysyłkę - zakup materiałów odbywa się w formie "zlecenia", w imieniu klienta - materiały do produkcji zleconego urządzenia nie są refakturowane.


KOSZTY PAKOWANIA I PRZESYŁKI:
Polska (kurier): 80 zł
Zagranica: brak możliwości dostawy. Klient może samodzielnie zlecić firmie kurierskiej w swoim kraju odbiór gotowego urządzenia od nas, bądź zlecić dostawę do rodziny/przyjaciół w Polsce. Wówczas naliczamy tylko koszt przygotowania dla spedycji i pakowania - 40 zł

UWAGA! Należy podać dokładne dane do wysyłki, wraz z telefonem. Osoba zamawiająca odpowiada za poprawność podanych danych. Firma kurierska awizuje przesyłkę tylko dwukrotnie, więc jeśli nie zostanie ona odebrana - zostaje zwrócona do nadawcy, co powoduje naliczenie dodatkowej opłaty.

-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl

Zamówienia chembusterów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór na czerwono i uzupełnić dane po dwukropku).
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 
-----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIE USŁUGI WYKONANIA URZĄDZENIA, zgodnie ze specyfikacją opisaną w karcie produktu:
- imię i nazwisko zamawiającego/odbiorcy urządzenia: 

- ulica, nr domu/mieszkania: 
- miejscowość i kod pocztowy: 
- nr telefonu kontaktowego zamawiającego/odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail: 
- DOKŁADNA nazwa urządzenia: chembuster KOMPAS MAŁY
- ilość egzemplarzy: 

Produkty powiązane