Chembuster duży - "OWOC ŻYCIA" - CAŁE URZĄDZENIE (usługa wykonania)

Duży, nietypowy rozpraszacz smug chemicznych (powiązany ze Świętą Geometrią) - skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
Adres e-mail oraz informacje dotyczące składania zamówień - na dole strony.

Więcej szczegółów


1 630,00 zł

CHEMBUSTERY od 1 kwietnia  2019 produkujemy je wyłącznie dla osób, które są zorientowane w tematyce Orgonu, znają i rozumieją podstawową teorię urządzeń orgonowych i orgonitowych oraz zajmują się tym tematem od co najmniej 6-9 miesięcy.

Świadomie ograniczamy grupę docelową Klientów, aby nasza współpraca z osobami zamawiającymi była oparta na wspólnej idei, rozumieniu i zangażowaniu w poprawę życia na planecie, a nie była tylko wymianą handlową
Zapoznaj się z artykułem "Chembustery - dlaczego je produkujemy": 
https://greenharmony.pl/chembustery/1040-chembustery-dlaczego-je-produkujemy.html

Wszystkie osoby, które chciałyby posiadać chembuster, a nie zaliczają się do grona świadomych aktywistów Orgonu, lub dopiero zaczęły przygodę z tym tematem, mogą samodzielnie zbudować sobie urządzenie na podstawie wielu instrukcji dostępnych w Internecie, albo poświęcić najbliższe pół roku na dokładne zapoznanie się z tematem - i zgłoszenie się do nas już jako ekspert w tej dziedzinie.

Wiedza i świadoma nauka to klucz do poszerzania świadomości - więc zachęcamy do jej kultywowania.

Zespół Green Harmony

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chembuster duży - "OWOC ŻYCIA"

Urządzenie, które jest zarówno rozpraszaczem smug chemicznych, jak i dużym harmonizerem orgonitowym. Skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu, harmonizuje obszar w zasięgu swojego działania, uaktywnia czakry i zasila pozytywnymi wibracjami.
Konstrukcja tego modelu chembustera opiera się na formie OWOCU ŻYCIA (Święta Geometria). 

OWOC ŻYCIA - jest "jedną z najbardziej uświęconych form, jakie istnieją na Ziemi, albowiem z jego treści powstało wszystko, co istnieje w Rzeczywistości." (w/g D. Melchizedeka).
Kształt ten opiera się na zasadach Świętej Geometrii i stanowi rozwinięcie symbolu Kwiatu Życia.
Kwiat Życia - wewnątrz tego symbolu znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, zwanych ziarnem życia. Kwiat Życia zawiera w sobie wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, harmonię muzyczną i każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Znajdziemy w nim także platońskie bryły, będące wzorcami dla wszystkich atomów, pierwiastków, poziomów, wymiarów, dla wszystkiego co istnieje we wszechświecie w formie fal.
Symbol ten znany był w dawnych cywilizacjach - można go odnaleźć prawie w każdej części świata.

Informacje na temat Świętej Geometrii: http://swietageometria.info


Chembuster "OWOC ŻYCIA" wykorzystuje w swoim działaniu kilka cennych aspektów:
- generuje pozytywną energię Orgonu (baza orgonitowa, kryształy, minerały), oczyszczając atmosferę i harmonizując przestrzeń dookoła;
- emanuje wibracją symbolu OWOCU ŻYCIA, którego moc pogłębia efekt harmonizacji przestrzeni;
- wykorzystuje częstotliwości Shumana, naturalne wibracje naszej planety (ważne! częstotliwości planety są zaburzane przez HAARP, sieci elektryczne oraz promieniowanie elektromagnetyczne);
- każda z rur, dzięki dobraniu odpowiedniej długości, działa na określone czakry (Solfeggio);
- w całym urządzeniu wykorzystano Świętą Geometrię oraz zastosowano Złoty Podział, co powoduje, że wykorzystuje ono naturalne dla naszego świata (odkryte w starożytności) siły i wibracje.

Projekt tego urządzenia stworzył i czuwał nad jego poprawnością merytoryczną, specjalista od Świętej Geometrii: brahman (użytkownik forum DI).

 -----------------------------------------------------------------------


Rozpraszacz smug chemicznych (chembuster) - skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu. Działo wysyła w górę, do atmosfery pozytywną energię Orgonu (POR), zastępując negatywną energię (DOR), która występuje  obecnie w ogromnych ilościach w powietrzu i w górnych warstwach atmosfery. Ponadto wspomaga oczyszcza powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails).
Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne patogenne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę metalami cięzkimi. 
Ponadto - system HAARP, zlokalizowany na Alasce oraz w kilku innych obszarach planety, jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Zawiesina metali w powietrzu tworzy tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tej tarczy i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na: pogodę, wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.

W jaki sposób pomocna jest technologia orgonu
Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny Orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).

Działanie tego typu potwierdza wielu posiadaczy chembusterów (zanikające POJEDYNCZE smugi chemiczne, mniej nienaturalnych chmur, bardziej stabilna pogoda, więcej specyficznych, delikatnych chmurek o nazwie Syplhs).


SKŁAD I KONSTRUKCJA
Chembuster "OWOC ŻYCIA" wykorzystuje w swoim działaniu kilka cennych aspektów:
Do produkcji działa używane są wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do często używanego aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi.

Układ rur - Owoc Życia (13 sztuk)
Krótkie rurki zatopione są w bazie orgonitowej (jej skład to: żywica, wióry stalowe, podsypka z kryształu górskiego, kwarcu dymnego i ametystu), plus zaślepki rur (na spodzie rur), plus mufki przejściowe, plus kryształy górskie w rurach, plus 2 x dystans górny do poprawnego rozmieszczenia rur długich (wykonany z kilku warstw tworzywa sztucznego), plus długie rury przycięte do odpowiednich wysokości (zgodnie z określonymi częstotliwościami). Dodatkowo - wysyłamy szkic poprawnego rozmieszczenia rur w czasie montażu.

Cała baza orgonitowa umieszczana jest w twardej rurze z tworzywa sztucznego, która stanowi jej osłonę (nie należy zdejmować tej osłony, ponieważ urządzenie było pionowane do jej ścianek i po demontażu może zgubić proporcje. Ponieważ osłona nie ma dna, całe urządzenie może mieć dzięki temu bezpośredni kontakt z gruntem).
 -----------------------------------------------------------------------

 

Jak wzmocnić dzialanie (wizualizacja)
Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając z ust powietrze nasycone złotą energią lub czystym, białym Światłem (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania).  


Zalecane zastosowanie
Najlepiej zakopać w ogródku, na działce itp (na głębokość 2/3 podstawy). Można również działo ustawić na balkonie, tarasie. 
Warto raz na kwartał oczyścić mentalnie i/lub fizycznie kryształy wewnątrz rur. Mentalnie - zwizualizuj sobie czystą wodę, zloty deszcz, lub białe światło, które oczyszcza minerały. Fizycznie - zdejmij górne rurki i przepłukaj kryształy wewnątrz małych rurek zimną, czystą wodą, lub zimną wodą z dodatkiwm soli naturalnej, a potem czystą wodą (możesz zostawić wodę do doparowania, lub przechylić działo, aby wylać wodę z rurek).
Chembuster nie wymaga uziemienia.Dostępność
Pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia 21-30 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty pierwszej transzy (na zakup materiałów na zlecenie dla danego Klienta, potrzebnych do wykonania urządzenia).

 ----------------------------------------------------------------------- 

 

DANE TECHNICZNE
Zasięg: urządzenie działa w promieniu ok. 80 km, tworząc wielowarstwową kopułę o średnicy 150 km (założenie teoretyczne, weryfikowane radiestezyjnie oraz testami lokalnymi; realny obszar zależy od warunków energetycznych danego obszaru)
Skład: żywica; średniej wielkości kryształy górskie ze szpicem (w każdej rurce, czubkiem w górę); podsypka z minerałów (łącznie ok. 1,3 kg): kryształ górski, ametyst, kwarc dymny; wióry stalowe; miedziane elementy: rury (22mm), złączki i zaślepki. Całość osadzona w dużej rurze z twardego tworzywa (prosimy nie demontować rury PCV!).
Wymiary: wysokość całego działa 225 cm; wysokość podstawy: ok. 50 cm; średnica podstawy 20 cm.
Waga: całe działo (wraz z rurami) ok. 23 kg; sama podstawa (baza) - ok. 16 kg


PŁATNOŚĆ (podzielona na dwie tury)

I płatność - jest to przedpłata na zakup materiałów (w imieniu zamawiającego) i przygotowanie/uruchomienie produkcji (nie podlega refakturowaniu). Jest to główna i największa wpłata (ok. 80% ceny ostatecznej urządzenia wraz z wysyłką).

Klient może również samodzielnie zakupić materiały i przesłać je do nas w celu wykonania usługi (wg specyfikazji opisanej powyżej).

II płatność - pozostała część wpłaty po zakończeniu produkcji, a przed wysyłką (jest to właściwa opłata za usługę i pakowanie wraz z wysyłką).

Ważne! Zamówienie dotyczy TYLKO USŁUGI WYKONANIA urządzenia (Klient otrzymuje gotowe, wyprodukowane specjalnie dla niego urządzenie orgonitowe, wg opsanej specyfikacji). Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotom. Faktury wystawiamy wyłącznie na wykonanie usługi i wysyłkę - zakup materiałów odbywa się w formie "zlecenia", w imieniu klienta - materiały do produkcji zleconego urządzenia nie są fakturowane.

KOSZTY PAKOWANIA I PRZESYŁKI CAŁEGO DZIAŁA
Polska: 115 zł
zagranica: brak możliwości dostawy. Klient może samodzielnie zlecić firmie kurierskiej w swoim kraju odbiór gotowego urządzenia od nas, bądź zlecić dostawę do rodziny/przyjaciół w Polsce. Wówczas naliczamy tylko koszt przygotowania dla spedycji i pakowania - 60 zł

UWAGA! Należy podać dokładne dane do wysyłki, wraz z telefonem i sugerowanymi godzinami odbioru.
Osoba zamawiająca odpowiada za poprawność podanych danych. Firma kurierska awizuje przesyłkę tylko dwukrotnie, więc jeśli nie zostanie ona odebrana - zostaje zwrócona do nadawcy, co powoduje naliczenie dodatkowej opłaty.

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl

Zamówienia chembusterów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór na czerwono i uzupełnić dane po dwukropku).
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIE USŁUGI WYKONANIA URZĄDZENIA, zgodnie ze specyfikacją opisaną w karcie produktu:
- imię i nazwisko zamawiającego/odbiorcy urządzenia: 

- ulica, nr domu/mieszkania: 
- miejscowość i kod pocztowy: 
- nr telefonu kontaktowego zamawiającego/odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail: 
- DOKŁADNA nazwa urządzenia: chembuster OWOC ŻYCIA
- ilość egzemplarzy: 
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia
 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronienie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 oraz ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) - napisz TAK lub NIE *: 

 -----------------------------------------------------------------------
* Firma Izabela Paletko HARMONICA z siedziba w Staniątki 58, 32-005 Niepolomice, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówienia;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
- osobą odpoiedzialną za ochronę danych w firmie Izabela Paletko HARMONICA jest Pani Izabela Paletko, adres e-mail: sklep@greenharmony.pl;
- dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia realizacji zamówienia;
- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych osobowych: https://greenharmony.pl/strona/11-polityka-prywatnosci

Produkty powiązane