Chembuster MINI - CAŁE URZĄDZENIE (usługa wykonania) Powiększ do pełnego rozmiaru

Chembuster MINI - CAŁE URZĄDZENIE (usługa wykonania)

Mini działo orgonowe (1 rura). Urządzenie to przeznaczone jest bardziej dla obszaru miejskiego, gdzie nie ma dostępu do ziemi, dachu, balkonu -  może być ustawiony na parapecie zewnętrznym. Doskonale nadaje się również do przewożenia (np na urlop). 

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
Adres e-mail oraz informacje dotyczące składania zamówień - na dole strony.


Więcej szczegółów

440,00 zł

CHEMBUSTERY - KRÓTKA PRZERWA 

W okresie 15 lutego - 15 marca 2019 produkcja chembusterów będzie wstrzymana.
Ponowną produkcję uruchamiamy od 16 marca 2019, więc prosimy o przysyłanie zamówień dopiero od tego terminu
(wcześniej przesłane zamówienia nie będą brane pod uwagę, ponieważ listę oczekujących będziemy tworzyć dopiero od 16 marca).

___________________________________________________________________________________


Chembuster MINI

Mini działo orgonowe (1 rura). Urządzenie to przeznaczonjest bardziej dla obszaru miejskiego, gdzie nie ma dostępu do ziemi, dachu, balkonu -  może być ustawiony na parapecie zewnętrznym. Doskonale nadaje się również do przewożenia (np na urlop). 

Działo transformuje negatywną energię (DOR) w atmosferze, w pozytywną energię (POR). Ponadto wspomaga oczyszczanie powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails).

Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne patogenne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę metalami cięzkimi.
Ponadto - system HAARP, zlokalizowany na Alasce oraz w kilku innych obszarach planety, jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Zawiesina metali w powietrzu tworzy tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tej tarczy i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na: pogodę, wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.


W jaki sposób pomocna jest technologia Orgonu
Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny Orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).
Działanie tego typu potwierdza wielu posiadaczy chembusterów (zanikające POJEDYNCZE smugi chemiczne, mniej nienaturalnych chmur, bardziej stabilna pogoda, więcej specyficznych, delikatnych chmurek o nazwie Syplhs).

WAŻNE! Chembustery nie regulują pogody! Ich działanie jest ukierunkowane wyłącznie na neutralizację zanieczyszczenia atmosfery, a nie na sterowanie NATURALNYMI procesami atmosferycznymi.
Manipulacja pogodą do nieetyczne działanie, jakiego podejmują się zaburzone moralnie grupy polityczne i militarne. Natomiast zadaniem etycznych ludzi jest PRZYWRACANIE naturalnych sił Matki Ziemi i harmonizacja ekosystemu - do czego służy m.in. działo orgonowe.


Orgon jest bardzo specyficzną formą energii (nie jest to energia elektromagnetyczna!), która ma wielowymiarowe działanie i jest trudna do zrozumienia przez umysł ścisły. Nie istnieją też żadne formy  oficjalnych badań naukowych, pozwalających na zrozumienie procesu jaki zachodzi w przypadku działania Orgonu na wyższe warstwy atmosfery (nie ma  dostępu do odpowiednich urządzeń i technologii). Współczesne badania tego tematu opierają się głównie na obserwacji ekosystemu, sytuacji pogodowej (są to badania wielomiesięczne, a nawet wieloletnie), spostrzeżenia pozazmysłowe, a także badania radiestezyjne (radiestezji akceptującej temat energii orgonalnej).

Jak wzmocnić dzialanie (wizualizacja)
Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając z ust powietrze nasycone złotą energią lub czystym, białym Światłem (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania).  Pamiętaj, że masz więcej mocy niż sądzisz...SKŁAD I KONSTRUKCJA
Do produkcji MINI działa
używane są wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii Orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do używanego przez innych aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi.
W podstawie orgonitowej znajduje się podsypka z z naturalnych brył ametystu i kryształów górskich (ametyst ma m.in. właściwości oczyszczania atmosfery). W rurze umieszczony zostaje kryształ górski (czubkiem do góry).
 

Zalecane zastosowanie
W przypadku braku możliwości używania dużego chembustera - można chembuster MINI ustawić np w doniczce na zewnętrznym parapecie okna - niczym oryginalny kwiat lub rzeźbę. Doniczka z ziemią służy tylko do stabilizacji chembustera.
Ze względu na niewielkie rozmiary, chembuster MINI może być przewożony w inne lokacje (np na czas urlopu). Należy pamiętać, że po jego demontażu i ponownym montażu, może być potrzebny pewien czas na jego "naładowanie".
Urządzenie MINI nadaje się również jako uzupełnienie działania dużego chembustera ("strzela" na niższy pułap, neutralizując opryski w niższych partiach atmosfery). 
Uwaga! Chembuster może stać na balkonie lub na parapecie - należy go ustawić z rurą skierowaną pionowo (daszek lub balkon powyżej nie wpływają na działanie urządzenia - według Dona Crofta  chembuster może być stosowany nawet w domu, choć może działać trochę słabiej). Zdecydowanie jednak sugerujemy stosować na zewnątrz (np na parapecie zewnętrznym, zakopany w doniczce z ziemią, na tarasie, w ogródku itp).
Chembuster nie wymaga uziemienia.Dostępność
Pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia 14-30 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty pierwszej transzy (na zakup materiałów na zlecenie dla danego Klienta, potrzebnych do wykonania urządzenia).

 ----------------------------------------------------------------------- DANE TECHNICZNE
Zasięg: obejmuje obszar około 3 - 10 km (testy radiestezyjne; realny obszar zależy od warunków energetycznych danego obszaru)
Skład: żywica, kryształy górskie, bryłki ametystu, wióry stalowe; miedziane elementy: rura, złączka i zaślepka.
Wymiary: wysokość (łącznie z rurą) - 100 cm, średnica podstawy - 10 cm
Waga: ok. 3-4 kg (waga wraz z opakowaniem - 4,5 kg)


PŁATNOŚĆ (podzielona na dwie tury): 

I płatność
- jest to przedpłata na zakup materiałów (w imieniu zamawiającego) i przygotowanie/uruchomienie produkcji (nie podlega refakturowaniu). Jest to główna i największa wpłata (ok. 70% ceny ostatecznej urządzenia wraz z wysyłką).
Klient może również samodzielnie zakupić materiały i przesłać je do nas w celu wykonania usługi (wg specyfikazji opisanej powyżej). 


II płatność - pozostała część wpłaty po zakończeniu produkcji, a przed wysyłką
 (jest to właściwa opłata za usługę i pakowanie wraz z wysyłką). 

Ważne! Zamówienie dotyczy TYLKO USŁUGI WYKONANIA urządzenia (Klient otrzymuje gotowe, wyprodukowane specjalnie dla niego urządzenie orgonitowe, wg opisanej powyżej specyfikacji). Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotom. Faktury wystawiamy wyłącznie na wykonanie usługi i wysyłkę - zakup materiałów odbywa się w formie "zlecenia", w imieniu klienta - materiały do produkcji zleconego urządzenia nie są fakturowane.


KOSZTY PAKOWANIA I DOSTAWY:

Polska : 40 zł
Zagranica: ok. 70 zł - 140 zł (cena przesyłki jest określana po spakowaniu i zważeniu gotowego urządzenia i zalezy od kraju - lista krajów, do jakich wysyłamy chembuster MINI znajduje się TUTAJ)

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl
Zamówienia chembusterów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.


W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór na czerwono i uzupełnić dane po dwukropku).
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIE USŁUGI WYKONANIA URZĄDZENIA, zgodnie ze specyfikacją opisaną w karcie produktu:
- imię i nazwisko zamawiającego/odbiorcy urządzenia: 

- ulica, nr domu/mieszkania: 
- miejscowość i kod pocztowy: 
- nr telefonu kontaktowego zamawiającego/odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail: 
- DOKŁADNA nazwa urządzenia: chembuster MINI
- ilość egzemplarzy: 
- wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia
 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronienie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 oraz ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) - napisz TAK lub NIE *: 

 -----------------------------------------------------------------------
* Firma Izabela Paletko HARMONICA z siedziba w Staniątki 58, 32-005 Niepolomice, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówienia;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
- osobą odpoiedzialną za ochronę danych w firmie Izabela Paletko HARMONICA jest Pani Izabela Paletko, adres e-mail: sklep@greenharmony.pl;
- dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia realizacji zamówienia;
- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych osobowych: https://greenharmony.pl/strona/11-polityka-prywatnosci

Produkty powiązane