Chembuster duży - STANDARD - CAŁE URZĄDZENIE (usługa wykonania) Powiększ do pełnego rozmiaru

Chembuster duży - STANDARD - CAŁE URZĄDZENIE (usługa wykonania)

Duży, standardowy rozpraszacz smug chemicznych - skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
Adres e-mail oraz informacje dotyczące składania zamówień - na dole strony.

Więcej szczegółów

1 450,00 zł

Chembuster duży - STANDARD - CAŁE URZĄDZENIE 

CAŁE URZĄDZENIE, to: podstawa orgonitowa (żywica, wióry stalowe i mosiężne, podsypka z kryształu górskiego i ametystu + krótkie rurki i mufki przejściowe + kryształy górskie w rurach) + 6 rur miedzianych, długich na 150 cm + "dystans" górny do poprawnego rozmieszczenia rur długich - ze sklejki wodoodpornej. 
Chembuster umieszczony jest w przenośnym wiaderku plastikowym (można je "odbić", jeśli zachodzi taka potrzeba).

Rozpraszacz smug chemicznych (chembuster) - skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu. Działo wysyła w górę, do atmosfery pozytywną energię Orgonu (POR), zastępując negatywną energię (DOR), która występuje  obecnie w ogromnych ilościach w powietrzu i w górnych warstwach atmosfery. Ponadto wspomaga oczyszcza powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails).
Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne patogenne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę metalami cięzkimi. 
Ponadto - system HAARP, zlokalizowany na Alasce oraz w kilku innych obszarach planety, jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Zawiesina metali w powietrzu tworzy tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tej tarczy i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na: pogodę, wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.

W jaki sposób pomocna jest technologia orgonu
Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny Orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).

Działanie tego typu potwierdza wielu posiadaczy chembusterów (zanikające POJEDYNCZE smugi chemiczne, mniej nienaturalnych chmur, bardziej stabilna pogoda, więcej specyficznych, delikatnych chmurek o nazwie Syplhs).

WAŻNE! Chembustery nie regulują pogody! Ich działanie jest ukierunkowane wyłącznie na neutralizację zanieczyszczenia atmosfery, a nie na sterowanie NATURALNYMI procesami atmosferycznymi.
Manipulacja pogodą do nieetyczne działanie, jakiego podejmują się zaburzone moralnie grupy polityczne i militarne. Natomiast zadaniem etycznych ludzi jest PRZYWRACANIE naturalnych sił Matki Ziemi i harmonizacja ekosystemu - do czego służy m.in. działo orgonowe.


Orgon jest bardzo specyficzną formą energii (nie jest to energia elektromagnetyczna!), która ma wielowymiarowe działanie i jest trudna do zrozumienia przez umysł ścisły. Nie istnieją też żadne formy  oficjalnych badań naukowych, pozwalających na zrozumienie procesu jaki zachodzi w przypadku działania Orgonu na wyższe warstwy atmosfery (nie ma  dostępu do odpowiednich urządzeń i technologii). Współczesne badania tego tematu opierają się głównie na obserwacji ekosystemu, sytuacji pogodowej (są to badania wielomiesięczne, a nawet wieloletnie), spostrzeżenia pozazmysłowe, a także badania radiestezyjne (radiestezji akceptującej temat energii orgonalnej). 


Jak wzmocnić dzialanie (wizualizacja)
Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając z ust powietrze nasycone złotą energią lub czystym, białym Światłem (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania).  Pamiętaj, że masz więcej mocy niż sądzisz...


SKŁAD I KONSTRUKCJA

Do produkcji działa używane są wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do często używanego aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi. Zastosowany jest również mosiądz, który wzmacnia działanie stali.
W bazie orgonitowej znajduje się podsypka z z naturalnych brył ametystu i kryształu górskiego (ametyst ma m.in. właściwości oczyszczania atmosfery). W każdej rurze umieszczany jest kryształ górski (czubkiem do góry).
Układ rur - heksagon (6 sztuk).
 

Zalecane zastosowanie
Najlepiej zakopać w ogródku, na działce itp (na głębokość 2/3 podstawy). Można również działo ustawić na balkonie, tarasie.
Warto raz na kwartał oczyścić mentalnie i/lub fizycznie kryształy wewnątrz rur. Mentalnie - zwizualizuj sobie czystą wodę, zloty deszcz, lub białe światło, które oczyszcza minerały. 
Fizycznie - zdejmij górne rurki i przepłukaj kryształy wewnątrz małych rurek zimną, czystą wodą, lub zimną wodą z dodatkiwm soli naturalnej, a potem czystą wodą (możesz zostawić wodę do doparowania, lub przechylić działo, aby wylać wodę z rurek).
Chembuster nie wymaga uziemienia.

Dostępność
Pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia 21-30 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty pierwszej transzy (na zakup materiałów na zlecenie dla danego Klienta, potrzebnych do wykonania urządzenia).

 ----------------------------------------------------------------------- 

 

DANE TECHNICZNE
Zasięgobejmuje obszar około 50 - 100 km (założenie teoretyczne, weryfikowane radiestezyjnie oraz testami lokalnymi; realny obszar zależy od warunków energetycznych danego obszaru)
Skład: żywica, podsypka z ametystu i kryształu górskiego (łącznie 1 kg), 6 kryształów górskich 
ze szpicem (w rurkach, czubkiem w górę), stal, mosiądz, miedziane elementy (rury 28mm, złączki, zaślepki).

Wymiary: wysokość całego działa - 180 cm;  wysokość podstawy (bazy) - ok. 31 cm;  średnica podstawy - 25 cm
Waga: całe działo (wraz z rurami) ok. 18 kg; sama podstawa (baza) - ok. 11 kg


PŁATNOŚĆ (podzielona na dwie tury): 

I płatność - jest to przedpłata na zakup materiałów (w imieniu zamawiającego) i przygotowanie/uruchomienie produkcji (nie podlega refakturowaniu). Jest to główna i największa wpłata (ok. 80% ceny ostatecznej urządzenia wraz z wysyłką).
Klient może również samodzielnie zakupić materiały i przesłać je do nas w celu wykonania usługi (wg specyfikazji opisanej powyżej). 
 


II płatność - pozostała część wpłaty po zakończeniu produkcji, a przed wysyłką (jest to właściwa opłata za usługę i pakowanie wraz z wysyłką). 

Ważne! Zamówienie dotyczy TYLKO USŁUGI WYKONANIA urządzenia (Klient otrzymuje gotowe, wyprodukowane specjalnie dla niego urządzenie orgonitowe, wg opsanej specyfikacji). Produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotom. Faktury wystawiamy wyłącznie na wykonanie usługi i wysyłkę - zakup materiałów odbywa się w formie "zlecenia", w imieniu klienta - materiały do produkcji zleconego urządzenia nie są fakturowane.


KOSZTY PAKOWANIA I PRZESYŁKI CAŁEGO DZIAŁA:
Polska (kurier): 90 zł
Zagranica: brak możliwości dostawy. Klient może samodzielnie zlecić firmie kurierskiej w swoim kraju odbiór gotowego urządzenia od nas, bądź zlecić dostawę do rodziny/przyjaciół w Polsce. Wówczas naliczamy tylko koszt przygotowania dla spedycji i pakowania - 60 zł

UWAGA! Należy podać dokładne dane do wysyłki, wraz z telefonem. Osoba zamawiająca odpowiada za poprawność podanych danych. Firma kurierska awizuje przesyłkę tylko dwukrotnie, więc jeśli nie zostanie ona odebrana - zostaje zwrócona do nadawcy, co powoduje naliczenie dodatkowej opłaty.

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl

Zamówienia chembusterów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór i uzupełnić dane).
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIE USŁUGI WYKONANIA URZĄDZENIA, zgodnie z podaną w opisie specyfikacją:
- imię i nazwisko zamawiającego/odbiorcy urządzenia: 

- ulica, nr domu/mieszkania: 
- miejscowość i kod pocztowy: 
- nr telefonu kontaktowego zamawiającego/odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail: 
- DOKŁADNA nazwa urządzenia: chembuster STANDARD
- ilość egzemplarzy: 
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia
 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronienie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 oraz ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) - napisz TAK lub NIE *: 

 -----------------------------------------------------------------------
* Firma Izabela Paletko HARMONICA z siedziba w Staniątki 58, 32-005 Niepolomice, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówienia;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
- osobą odpoiedzialną za ochronę danych w firmie Izabela Paletko HARMONICA jest Pani Izabela Paletko, adres e-mail: sklep@greenharmony.pl;
- dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia realizacji zamówienia;
- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych osobowych: https://greenharmony.pl/strona/11-polityka-prywatnosci

Produkty powiązane