Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie (książka)

"Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie" Jimmy Moore i doktor Jason Mung

Więcej szczegółów

Jimmy Moore i doktor Jason Mung przedstawiają program, który zapewnia nie tylko szybką utratę masy ciała, ale także wpływa pozytywnie na nasze serce oraz pomaga w leczeniu cukrzycy typu 2 i profilaktyce nowotworów. Autorzy udowadniają, że post wcale nie oznacza chorobliwego głodzenia się i odmawiania sobie przyjemności płynącej z jedzenia, a jest wręcz jedną ze skutecznych form zdrowego odżywiania! Musi być jednak przeprowadzony w odpowiedni sposób.


Książka zawiera cztery programy głodówek wraz ze wskazówkami i radami. Wzbogacona jest również o 20 specjalnych przepisów na bezzbożowe posiłki. Dzięki temu czytelnicy mogą wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla siebie i w bezpieczny oraz przyjemny sposób przejść przez okres postu.
Autorzy tłumaczą, jak wygląda proces głodówki od początku do końca, oraz czego można się spodziewać w trakcie i po zakończeniu programu.


Walczysz z dodatkowymi kilogramami, wypróbowałeś już wiele diet, ale żadna nie okazała się skuteczna? Sięgnij po książkę Głodówka krok po kroku. Być może post to twój klucz do sukcesu i dobrego samopoczucia.


Dr Jason Fung – absolwent wydziału medycznego Uniwersytetu w Toronto, nefrolog, założyciel Programu Intensywnego Postępowania Dietetycznego. Autor książki Kod otyłości. Sekrety utraty wagi.
Jimmy Moore – publicysta prozdrowotny, autor bloga Livin’ La Vida Low-Carb oraz międzynarodowych bestsellerów: The Ketogenic Cookbook, Keto Clarity i Cholesterol Clarity

Razem pomogli już setkom osób na świecie w walce o zdrowie i dobre samopoczucie!

"To doskonałe kompendium dla wszystkich zainteresowanych koncepcją głodówek. Autorzy, doktor Jason Fung oraz Jimmy Moore, w przystępny sposób przedstawiają ideę postu przerysowanego, zarówno w teorii, jak i w praktyce. Przytaczają doświadczenia osób stosujących opisywany system żywieniowy. Książkę tę polecam każdemu, kto chce poznać wpływ głodówki okresowej na funkcjonowanie organizmu człowieka."

Łukasz Sieńczewski, Centrum medyczne Vitalmum w Poznaniu


Ilość stron: 288

Produkty powiązane