Ekologiczne PODPASKI NA DZIEŃ - ORGANICZNA BAWEŁNA (14 szt)

Cienkie podpaski NA DZIEŃ, ze skrzydełkami, kompostowalne, niebielone chlorem, z CERTYFIKOWANEJ organicznej bawełny - Vivicot BIO

Więcej szczegółów

Cienkie podpaski NA DZIEŃ, ze skrzydełkami, kompostowalne, niebielone chlorem, z CERTYFIKOWANEJ organicznej bawełny - Vivicot BIO
Idealne na dzień oraz na czas umiarkowanego krwawienia.

Podpaski chłonne z serii VIVICOT BIO są produkowane z wyselekcjonowanych surowców i certyfikowane jako organiczneBrak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włokna podpasek są hipoalergiczne, co oznacza że w naturalny sposób ich kontakt ze skórą nie powoduje alergii, podrażnień i zapalenia skóry.
W stanie surowym BIO-bawełna jest koloru białego, czysta i nieskazitelna. Nawet po zebraniu włókien i w następnych etapach produkcji, nie dochodzi do kontaktu produktu z chemikaliami, co zapewnia optymalną absorbcję wody oraz naturalną miękkość i delikatność.

Seria produktów VIVICOT BIO - to pierwsze włoskie podpaski higieniczne, które są całkowicie biodegradowalne. To bardzo etyczne produkty, które pozwalają zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych.

Podpaski są nie tylko biodegradowalne, ale też w pełni kompostowalne, również w warunkach domowych. Oznacza to, że mogą być po użyciu umieszczone w domowym kompostowniku. To samo dotyczy owijki, która wyglądem przypomiana folię, a w rzeczywistości została wykonana ze skrobi kukurydzianej.
Pudełko kartonowe pochodzi z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.


Wielkość:
długość wewnętrzna: 21cm, szerokość wewnętrzna: 7cm.

Opakowanie: 14 szt
Producent: VIVICOT BIO

Produkty powiązane