Ekologiczne WKŁADKI HIGIENICZNE - ORGANICZNA BAWEŁNA (35 szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

Ekologiczne WKŁADKI HIGIENICZNE - ORGANICZNA BAWEŁNA (35 szt)

Wkładki higieniczne, niebielone chlorem, z CERTYFIKOWANEJ organicznej bawełny - Vivicot BIO

Więcej szczegółów

Wkładki higieniczne, niebielone chlorem, z CERTYFIKOWANEJ organicznej bawełny - Vivicot BIO

Wkładki higieniczne hipoalergiczne, wyprodukowane ze 100% ekologicznej i biodegradowalnej bawełny. Przeznaczone do lekkiego krwawienia miesiączkowego i/lub plamienia. 
Zewnętrzny i wewnętrzny kontakt ze skórą: czysta bawełniana włóknina stworzona w procesie produkcji bez użycia chemicznego spoiwa i syntetycznej żywicy.

Seria produktów VIVICOT BIO - to pierwsze włoskie podpaski higieniczne, które są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. To bardzo etyczne produkty, które pozwalają zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych.

Podpaski chłonne z serii VIVICOT BIO są produkowane z wyselekcjonowanych surowców i certyfikowane jako organiczneBrak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włokna podpasek są hipoalergiczne, co oznacza że w naturalny sposób ich kontakt ze skórą nie powoduje alergii, podrażnień i zapalenia skóry.
W stanie surowym BIO-bawełna jest koloru białego, czysta i nieskazitelna. Nawet po zebraniu włókien i w następnych etapach produkcji, nie dochodzi do kontaktu produktu z chemikaliami, co zapewnia optymalną absorbcję wody oraz naturalną miękkość i delikatność.


Wielkość:
długość wewnętrzna: 12cm, szerokość wewnętrzna: 4,5cm.

Opakowanie: 35 szt
Producent: VIVICOT BIO

Produkty powiązane