Naturalne MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! kostka 100g Powiększ do pełnego rozmiaru

Naturalne MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! kostka 100g

NATURALNE MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! "POWRÓT DO NATURY"
Mydło przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów, a nawet zmywania i prania. Ma również zastosowanie w ogrodnictwie.
BEZ konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 8

13,80 zł

NATURALNE MYDŁO SZARE (potasowe) - PRAWDZIWE! "POWRÓT DO NATURY"

Mydło przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów, a nawet zmywania i prania. Ma również zastosowanie w ogrodnictwie.

Nasze mydło potasowe powstaje według tradycyjnej receptury, w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu, z tłuszczy palmowych najwyższej jakości.
Idealne do codziennej pielęgnacji skóry. Doskonałe również do prania, zmywania i do stosowania w ogrodnictwie.

Zawartość mydła około 75-80%. Mydło wysoko biodegradowalne. Ze 100 g mydła w kawałku można otrzymać, po rozcieńczeniu z wodą, około 400-500 ml mydła w płynie. Bez zapachu.
Mydło przebadane dermatologicznie. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, syntetycznych detergentów.SPOSÓB UŻYCIA: Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą. 

Inne zastosowanie produktu zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego, na jego odpowiedzialność.*

* Ze względu na przepisy dotyczące kosmetyków, nie możemy zalecać tego produktu do prania, gdyż wtedy traktowany byłyby, jako detergent i podlegałyby odrębnym regulacjom i innemu oznakowaniu etykiety. Ma to miejsce u większości producentów, których produkty często zawierają, oprócz mydła, dodatkowe składniki wspomagające pranie. Nam zależy na podkreśleniu jakości i czystości produktu wytwarzanego w naszej Mydlarni, zawierającego w swoim składzie tylko mydło. Dlatego zarejestrowany jest on, jako kosmetyk.


Polska Mydlarnia "Powrót do Natury" jest niepowtarzalna - produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł, gwarantują otrzymanie mydeł o najwyższych parametrach jakościowych. 
FIRMA NIE STOSUJE: konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych.

Filozofia firmy: "produkujemy mydła z tłuszczów roślinnych o wysokiej jakości spożywczej; stosujemy  szlachetne i naturalne dodatki; para technologiczna uzyskiwana jest ze spalania drewna w kotle parowym; nasze mydła napełniamy miłością i intencją, aby służyły każdemu jak najlepiej; zakład produkcyjny znajduje się na czakramie Ziemi; w procesie warzenia mydła używamy naturalnej soli z Kłodawy i wody strukturyzowanej."Skład/Ingredients INCI: 
Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Aqua, Glycerin, Potassium Hydroxide.
Opakowanie: papier.


W trakcie używania mydła mogą pojawić się pęknięcia jego powierzchni, co jest zjawiskiem normalnym dla naturalnych mydeł.
Mydło potasowe jest dużo bardziej miękkie niż mydło sodowe, dlatego powinno być przechowywane w suchym miejscu. 


Waga: 100g
Producent: Mydlarnia "Powrót do Natury", Polska

Produkty powiązane