Żel NA DOLEGLIWOŚCI STAWÓW I KRĘGOSŁUPA z Szungitem - "911" (100 ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel NA DOLEGLIWOŚCI STAWÓW I KRĘGOSŁUPA z Szungitem - "911" (100 ml)

Żel NA DOLEGLIWOŚCI STAWÓW I KRĘGOSŁUPA z Szungitem - "911"
Krem stosowany jest w przypadku: infekcji wirusowej, dziedzicznej predyspozycji do chorób stawów i kręgosłupa, wsparcia zdrowotnego na starość, hipotermii, niewystarczającego obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego, bolesnej reakcji na zmianę pogody, nadmiernego nacisku na kręgosłup i stawy.

Więcej szczegółów

Żel NA DOLEGLIWOŚCI STAWÓW I KRĘGOSŁUPA z Szungitem - "911"

Krem 911 szungit stosowany jest w ramach kompleksowego programu dbania o kręgosłup i stawy w przypadku: infekcji wirusowej, dziedzicznej predyspozycji do chorób stawów i kręgosłupa, wsparcia zdrowotnego na starość, hipotermii, niewystarczającego obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego, bolesnej reakcji na zmianę pogody, nadmiernego nacisku na kręgosłup i stawy.

Krem 911 z szungitem na stawy to wydajny naturalny środek na stawy i kręgosłup na bazie unikalnego naturalnego mineralnego szungitu.
Pomaga poprawić stan układu mięśniowo-szkieletowego, hamuje procesy szkodliwe i aktywuje regenerację tkanek stawowych, spowalnia starzenie się stawów.

Działanie:
– w miejscu aplikacji poprawia krążenie krwi,

– przyczynia się do odżywiania tkanek stawowych i pobliskich mięśni,
– przeciwdziała odkładaniu się soli,
– działa przeciwutleniająco na tkanki stawów i obszary przyległe,
– przyczynia się do tłumienia stanów zapalnych,
– zmniejsza ból,
– stwarza warunki do odnowy tkanek stawowych. 

Główny składnik – naturalny mineralny szungit ma niezwykłe właściwości ze względu na szczególne połączenie cząsteczek. Cząsteczki węgla tworzą kulę wydrążoną w środku.
Dzięki silnym właściwościom penetrującym fulereny i ich zdolności do wchłaniania określonych komponentów w ich strukturę, substancje czynne kremu-balsamu swobodnie wnikają w głąb tkanek i wnikają w obszar problemowy.

Naturalny wieloskładnikowy skład wpływa kompleksowo na stawy i tkanki okołostawowe. Wysoce efektywne antyoksydanty zawarte w kremie 911 wywołują naturalną regenerację stawu.
Nie powoduje negatywnych skutków ubocznych i uzależnienia nawet przy długookresowym stosowaniu.
 

Środek należy do serii kremów i żeli produkowanej pod marką 911. Unikalny zrównoważony skład kremów i żeli "911" zawiera 40% substancji czynnych: olejki eteryczne i roślinne, ekstrakty ziołowe, kamfora, mentol i inne składniki aktywne. Skuteczność środków z serii "911" została potwierdzona badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w Centralnym Szpitalu Klinicznym Rosyjskiej Akademii Nauk. Seria "911" na ratunek dla Ciebie i Twoich bliskich w warunkach domowych!

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość balsamu na skórę w okolicy stawów, wetrzeć aż do całkowitego wchłonięcia.
Nie powoduje negatywnych skutków ubocznych i uzależnienia nawet przy długotrwałym stosowaniu!
Przeciwwskazania w stosowaniu: Indywidualna nadwrażliwość na składniki preparatu, otwarte rany i zadraśnięcia.

Skład: Aqua, Zea Mays (Corn) Oil, Glycerin, Ceteareth-20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetearyl Alcohol, Potentilla Erecta Extract, Symphytum Officinale Extract, Dimethicone, Callisia Fragrans Extract, Camphor, Pelos, Glucosamine Hydrochloride, Sodium Chondroitin Sulfate, Juniperus Communis Fruit Oil, Thymus Vulgaris Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol (and) Diazolidinyl Urea (and) Methyl Paraben (and) Propyl Paraben, Limonene, Linalool

Waga: 100 ml
Producent: Twins Tec, Rosja

Produkty powiązane