Olejek eteryczny Z WIESIOŁKA (tłoczony na zimno, niezwykle łagodny) - DO SKÓRY i AROMATERAPII (15ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek eteryczny Z WIESIOŁKA (tłoczony na zimno, niezwykle łagodny) - DO SKÓRY i AROMATERAPII (15ml)

Naturalny olejek eteryczny z wiesiołka, 15 ml, Indus Valley
100% czysty, nierafinowany olejek eteryczny z wiesiołka wzbogacony niezbędnymi kwasami tłuszczowymi Omega-6 jest przeznaczony do leczenia wszystkich problemów skóry z trądzikiem oraz do odżywiania każdego rodzaju skóry.

Więcej szczegółów

Naturalny olejek eteryczny z wiesiołka, 15 ml, Indus Valley

100% czysty, nierafinowany olejek eteryczny z wiesiołka wzbogacony niezbędnymi kwasami tłuszczowymi Omega-6 jest przeznaczony do leczenia wszystkich problemów skóry z trądzikiem oraz do odżywiania każdego rodzaju skóry.

Kojący BARDZO ŁAGODNY aromat i lecznicze właściwości pozwalają na skuteczne stosowanie olejku w aromaterapii i kosmetologii.
Ten delikatny (prawie niewyczuwalny) zapach odpowiada zarówno kobietom, jak i mężczyznom.


Olejek ten zachowuje naturalne właściwości, ponieważ jest tłoczony na zimno z nasion rośliny Oenothera bennis (Wiesiołek Dwuletni).
Znany ze swoich szerokich zastosowań pielęgnacyjnych i terapeutycznych, olejek z wiesiołka może zdziałać cuda na Twojej wrażliwej i skłonnej do trądziku skórze, jeśli jest stosowany regularnie.


Zastosowanie:
Łagodne rozwiązanie problemu starzenia się skóry i trądziku - olejek z wiesiołka z doliny Indusu oferuje nieskończone korzyści dla skóry.
Wiesiołek jest bogatym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-6, kwasu gamma-linolowego (GLA) i kwasu linolowego (LA). GLA i LA są niezbędnymi składnikami komórek skóry. Przeznaczony do leczenia trądziku i innych problemów związanych ze skórą, olej z wiesiołka działa bezpośrednio na komórki skóry, zmniejszając stan zapalny, zatrzymując wilgoć i odżywiając martwe komórki, zapewniając pozbawioną trądziku, promienną i nawilżoną skórę.
Opóźnia również proces starzenia, napinając skórę i odmładzając martwe komórki naskórka.


Olejek do masażu i dezodorant - bardzo delikatny, słodki i przyjemny aromat wiesiołka działa rozluźniająco, zapewniając uczucie spokoju. Regularnie stosowany do masażu pomaga odprężyć mięśnie, dając trwałą ulgę w odczuwanych bólach.
Ze względu na słodki i długotrwały zapach może być stosowany jako dodatek do tworzonych samodzielnie dezodorantów.


Sposób użycia:
1. Po połączeniu z olejkiem nośnikowym olejek z wiesiołka można nakładać bezpośrednio na skórę w celu masażu lub do kąpieli.
2. Po zmieszaniu z olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba lub kokosowy, stosować do masowania skóry głowy w celu głębokiego kondycjonowania i natłuszczania.
3. Nałożyć 2-3 krople bezpośrednio na bolące miejsca i dobrze wmasować, aby uzyskać natychmiastową ulgę.

Składniki: 100% naturalny, całkowicie czysty, nierozcieńczony organiczny olejek Wiesiołka Dwuletniego (Oenothera biennis)

Producent: Indus Valley
Pojemnosć: 15 ml

Produkty powiązane