Mydło W PŁYNIE, Naturalne - ZŁOTO MONOJONOWE (500ml) - POLSKIE, najwyższa jakość! Powiększ do pełnego rozmiaru

Mydło W PŁYNIE, Naturalne - ZŁOTO MONOJONOWE (500ml) - POLSKIE, najwyższa jakość!

Mydło W PŁYNIE, Naturalne - ZŁOTO MONOJONOWE (500ml) - POLSKIE, najwyższa jakość!
Złoto doskonale nawilża skórę, poprawia jej zdolności regeneracyjne oraz spowalnia procesy starzenia.
Preparaty ze złotem opóźniają procesy tworzenia się zmarszczek, a także posiadają, podobnie jak srebro, przeciwzapalne i bakteriobójcze właściwości.

Więcej szczegółów

Mydło W PŁYNIE, Naturalne - ZŁOTO MONOJONOWE (500ml) - POLSKIE, najwyższa jakość!

Nasze mydło potasowe powstaje według tradycyjnej receptury, w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu, z tłuszczy palmowych najwyższej jakości. Mydło regeneracyjne, przeznaczone jest do mycia całego ciała, włosów. Zalecane do codziennej pielęgnacji skóry zmęczonej i suchej. Złoto poprawia jej zdolności regeneracyjne, spowalnia procesy starzenia, dezynfekuje. 
Zawartość mydła około 25%. Mydło wysoko biodegradowalne. Bez zapachu.

W badaniach doświadczalnych wykazano, że złoto doskonale nawilża skórępoprawia jej zdolności regeneracyjne oraz spowalnia procesy starzenia.
Preparaty ze złotem opóźniają procesy tworzenia się zmarszczek, a także posiadają, podobnie jak srebro, przeciwzapalne i bakteriobójcze właściwości. Złoto w organizmie człowieka jest również najlepszym przekaźnikiem energii, regeneruje DNA, wspomaga powstawanie kolagenu i innych komórek ciała.
Monojonowa postać złota, z uwagi na wielkość cząsteczki – 0,2 nm jest szczególnie łatwo wchłaniana przez tkanki organizmu, dużo lepiej niż złoto koloidalne, a nawet nanozłoto.

Polska Mydlarnia "Powrót do Natury" jest niepowtarzalna - produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł, gwarantują otrzymanie mydeł o najwyższych parametrach jakościowych. 
FIRMA NIE STOSUJE: konserwantów, sztucznych barwników, polepszaczy, wypełniaczy, parabenów, SLES-u ani tłuszczy zwierzęcych.

Filozofia firmy: "produkujemy mydła z tłuszczów roślinnych o wysokiej jakości spożywczej; stosujemy  szlachetne i naturalne dodatki; para technologiczna uzyskiwana jest ze spalania drewna w kotle parowym; nasze mydła napełniamy miłością i intencją, aby służyły każdemu jak najlepiej; zakład produkcyjny znajduje się na czakramie Ziemi; w procesie warzenia mydła używamy naturalnej soli z Kłodawy i wody strukturyzowanej."

Składniki INCI: Aqua, Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Potassium Hydroxide, Gold.

Pojemność: 500ml
Producent: Mydlarnia "Powrót do Natury", Polska

Produkty powiązane