WZMACNIAJĄCY Szampon Ziołowy POLYGONI (receptura Tradycyjnej Med. Chińskiej) 300ml Powiększ do pełnego rozmiaru

WZMACNIAJĄCY Szampon Ziołowy POLYGONI (receptura Tradycyjnej Med. Chińskiej) 300ml

WZMACNIAJĄCY Szampon Ziołowy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z He Shou Wu (Polygoni Multiflori) - 300ml

Szampon wyprodukowany na bazie naturalnych wyciągów ziołowych, które w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej używane są w celu odżywienia krwi, poprawy krążenia krwi, co powinno przynieść pozytywny skutek dla skóry głowy, cebulek włosów i samych włosów. 
DO WŁOSÓW CIEMNYCH.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

31,00 zł

WZMACNIAJĄCY Szampon Ziołowy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z He Shou Wu (Polygoni Multiflori) - 300ml

Szampon wyprodukowany na bazie naturalnych wyciągów ziołowych, które w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej używane są w celu odżywienia krwi, poprawy krążenia krwi, co powinno przynieść pozytywny skutek dla skóry głowy, cebulek włosów i samych włosów. 
DO WŁOSÓW CIEMNYCH.

Skutecznie zapobiega tworzeniu się siwych, żółtych i przetłuszczających się włosów. Tłumi swędzenie i powstawanie łupieżu, zapewnia doskonałą ochronę włosów przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek.

Tradycyjna Medycyna Chińska - opis działania skladników szamponu:
Odżywia krew XUE, wzmacnia nerki, dzięku czemu hamuje wypadanie włosów, przedwczesne siwienie włosów, nadmierne przetłuszczanie się włosów, łamliwe włosy.
Dzisiejsze czasy wyczerpują rezerwy organizmu, które są ukryte w nerkach. W ten sposób esencja nerkowa spada bardziej niż powinna, co znajduje odzwierciedlenie między innymi w jakości włosów - przedwczesnym siwieniu, wypadaniu, przetłuszczaniu się lub cienkich włosach.
Ten w 100% naturalny szampon składa się z ziół, które szczególnie wzmacniają nerki i krew w skórze głowy, a także wzmacniają cebulki włosów i poprawiają jakość włosów.
Włosy stają się ciemniejsze, lśniące i łatwiejsze do rozczesania.

Sposób użycia: na mokre włosy nałóż porcje szamponu, wmasuj w skórę przez 3-5 minut, a następnie spłucz wodą.  

Składniki aktywne: Polygoni Multiflori (Shou Wu) 13%, Radix. Angelicae Sinesis (Dang Gui) 10%, Radix Angelicae Dahuricaa (Bai Zhi) 4,25%, Rhizoma Chuanxiong (Chuan Xiong) 4,25%.

Pojemność: 300ml
Producent: Green Nature Smartimage

Produkty powiązane