NATURALNA Pasta - SOSNOWA (z olejkami eterycznymi i ksylitolem) 60ml - VEGAN Powiększ do pełnego rozmiaru

NATURALNA Pasta - SOSNOWA (z olejkami eterycznymi i ksylitolem) 60ml - VEGAN

NATURALNA Pasta - SOSNOWA (z olejkami eterycznymi i ksylitolem) 
Sosnowa pasta do mycia zębów, to wyjątkowa kompozycja składników do pielęgnacji jamy ustnej i zębów, o niezwykłym aromacie sosnowego lasu. Smak pasty, lekko pikantny, przypomina cukierki na gardło lub syrop sporządzany z młodych pędów sosny. Kojąco wpływała na dziąsła i leczyła chrypkę. Przyjemnie odświeża oddech.

Więcej szczegółów

NATURALNA Pasta - SOSNOWA (z olejkami eterycznymi i ksylitolem)

WYJĄTKOWA KOMPOZYCJA SKŁADNIKÓW O AROMACIE SOSNOWEGO LASU

Sosnowa pasta do mycia zębów, to wyjątkowa kompozycja składników do pielęgnacji jamy ustnej i zębów, o niezwykłym aromacie sosnowego lasu. Smak pasty, lekko pikantny, przypomina cukierki na gardło lub syrop sporządzany z młodych pędów sosny.

Już w starożytności sosna związana była z duchowym światem mężczyzn. Dodawała im sprawności fizycznej i miała dobry wpływ na potencję. Wierzono, że wystarczy wybrać się na wycieczkę do sosnowego lasu, aby odzyskać utracony wigor i sprawność. Była bardzo cenioną rośliną zwłaszcza w walce z wirusami i osłabieniem odporności.

W przypadku jamy ustnej, kojąco wpływała na dziąsła i leczyła chrypkę. Przyjemnie odświeża oddech.


PRODUKT W 100% WEGAŃSKI

Pasta jest w 100% wegańska, zawiera roślinną glicerynę, naturalne glinki, olejki eteryczne oraz ksylitol brzozowy z dodatkiem niewielkiej ilość łagodnego glukozydu decylowego tworzonego na bazie alkoholi oleju kokosowego.


Produkt do higieny jamy ustnej przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia. 

Składniki INCI: Glycerin*, Kaolin, Montmorillonite, Decyl Glucoside, Xylitol, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Limonene, Citral. 
*ten składnik pasty jest BIO

Pojemnośća: 60ml
Producent: Shaushka Cosmetics, POLSKA

Produkty powiązane